Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Fejjegy: grapefruit, erdei gyümölcsök, ribizli

Szívjegy: frézia, jázmin, frangipáni

Alapjegy: fás jegyek, pacsuli, pézsma

itsehstii

2014. május 25.

Imádom az illatát <3 Az egész parfüm cuki,és nem ilyen vattacukorhoz és társaihoz hasonlító,még ha az üvegéről azt is hinnénk.Nagyon jó kellemes,virágos,gyümölcsös illata van,egyszerűen tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

j.kinga

2014. május 12.

Egyik kedvenc parfümöm. Nem az a nagyon édes illat amire mindenki gondol az üvegéből, hanem finom gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

Bernike14

2014. május 8.

Nagyon jo az illata es a csomagolas is csodaszep elege tertos en nagyon nagyon szeretem ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Kiscsillag5

2014. január 29.

Azt hittem, valami nagyon rózsaszín, nagyon émelyítő, butuska illat lesz. Kellemes csalódás, ugyanis nagyon kellemes, nem túl édes, könnyed illat. Sajnos a papírcsíkon már csak nagyon halványan érezni, pedig tegnap fújtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

AshleeyTayloor

2013. december 25.

Isteni fonom az illata! A csomagolása pedig csoda szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 25.

Isteni fonom az illata! A csomagolása pedig csoda szép.

mynix

2013. december 23.

A húgomnak gondoltam Karácsonyra. Naponta néztem Douglasban, aznap megérkezett és délután mikor mentem gift set már nem volt csak 50ml, ahogy az előttem író írta abban az árban. Úgyhogy rendesen veszi a nép. Illata nekem nagyon tetszik gyümölcsös-édes, hasonló, mint az említett Nicki Minaj (amit nagyon szeretek). Viszont egyszerűen semmi tartóssága nincsen, fél óra és volt nincs. Ezért az árért (ami szerintem igen is sok) furcsa.
Hazamentem megbeszéltem a húgival és teljesen felnőttesen megbeszéltük, hogy majd ha lemegy az ára beszerzem neki.
Mindenesetre az illatra járna az 5 csillag, de a tartósság és szerintem gagyi doboz miatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

biolumi

2013. december 23.

12000 Ft volt 50 ml a Douglas-ben.

Azon kívül,hogy az üvegcse elbűvölő,egy autogramkártya fogadott a dobozában. :)

Az illata mesés,gyümölcsös. Egy kicsit lehetne tartósabb,pár óra után elég szagtalan.

Mindenki arra számítson,ami le van írva. Egyszerű,de nagyszerű gyümölcskavalkád. Az üveg ne tévesszen meg senkit,NEM egy iszonyú édes, Barbie-s illat!

Aki pedig az együtessel van elfoglalva,az nyugodtan kifejtheti a véleményét a saját blogján,mivel SENKIt nem érdekel. Most a parfümről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

12000 Ft volt 50 ml a Douglas-ben.

Azon kívül,hogy az üvegcse elbűvölő,egy autogramkártya fogadott a dobozában. :)

nurich

2013. október 12.

Ez is... De mèg milyen jò hogy vèletlenül egy illatmintàra ràakadtam, nagyon megtetszett, az àra pedig nem is vèszes ezèrt a kompozìciòèrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

h.m.

2013. szeptember 3.

Tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Tökéletes