Opala Botanicals

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vosvay, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, bio összetevőkből előállított arcpermet, amely egyensúlyba hozza a bőr pH-ját, hidratálja, nyugtatja, frissíti és ragyogóvá teszi az összes bőrtípust.

OPALA Gentle Face Mist - Frissítő, hidratáló arcpermet minden bőrtípusra, érzékenyre is
Ár: 9500 , Eladó: vosvay
Állapot: új, Helyszín: Budapest, www.opalabotanicals.com, fizetés: Fizetés webshop/bankkártya, paypal, szállítás posta

mululaba

Korcsoport: >54
2019. november 12.

Nyugtatja a bőrt,frissíti..A ráncosodó bőrt fiatallá,bársonyossá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 12.

Nyugtatja a bőrt,frissíti..A ráncosodó bőrt fiatallá,bársonyossá teszi.

További info az összetevőről a KM-blogon >>