Egyéb

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. július 20.

Kategória:   Egyéb

A profi készlettel végrehajtott teljes kezelést havi két-három alkalommal javasolják. (A készlet kb. 200 teljes ápolásra elegendő). A félszáraz krém (zöld tégely) a hatóanyag körömbe jutását, a por (rózsaszín tégely) pedig a hatóanyag körömbe zárását, a köröm védelmét és fényesítését hivatott ellátni.
Javasolható a kezelések között heti két-három alkalommal a porral (rózsaszín) történő ápolás megismétlése.

Gabria

2019. október 2.

Csodás termék. A japánok tudnak valamit! Nagyon erősek lesznek általa a körmeim, ez tényleg egy csodaszer. Egy hétig fényes marad, többet nem is várok el tőle. Az igaz, hogy drága, viszont megveszed és szerintem az életben nem is kell többet venni. Több, mint egy tucatszor használtam már és még mindig olyan szinte, mintha tegnap bontottam volna fel. :D Nagyon jó relaxációs folyamatnak is. Ha nem lennének körömlakkjaim, az 100%, hogy csak ezt használnám. Viszont nekem nem jó alapként, nálam a körömlakkokat ledobja elég gyorsan. Ettől függetlenül imádom, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

citromkrem

2019. július 7.

Évek óta használom, még vagy10-re elég lesz :) Nem kopik le, csak lenő. Hetente kéne csinálni, hogy kifogástalan legyen, kéthetente, hogy elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

arimer

2019. július 2.

Én, az állandoan koromlakkot viselő, egy hete natur kormokkel maszkal az utcan. Ez nagy szó, de annyira igenyes es apolt kinezete let a kormeimnek, hogy egyaltalan eszembe se jut eltakarni valamivel. Illetve a lemosó sem volt jo hatassal a kormeimre.
Most is csillog még, szerintem 1,5 hetente lesz érdemes újra elovenni a készletet, nekem kb 20p volt az egész muvelet.
Nem talalkoztam még csodaszerrel, de ez AZ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Nem talalkoztam még csodaszerrel, de ez AZ!

kovatsdora

2019. január 2.

20+ évnyi körömrágás megtette a hatását és bár már évek óta nem rágom a körmöm, valahogy mindig papírvékonyak maradtak és lemezesen törtek. Vagy csutkára reszelve vagy 3 réteg körömerősítéses géllakkal tudok csak létezni. Igazi felüdülés volt, hogy végre rászántam magam erre a szettre, kb 1.5 hónapja van meg és látványosan, érezhetően szebben a körmeim, illetve a legnagyobb öröm, hogy hetek óta nem töredezik egyáltalán. 5*

Amire kínáncsi vagyok: bár nem javasolják rá a körömfestést, meguntam már a natúr körmöket és pár napja kilakkoztam. egyelőre nem látok változást a tartósságban, se a körmöm állapotában

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Katicabogar75

2018. augusztus 4.

Imádom! Nagyon régóta használom, gyönyörű, egészséges, csillogó körmeim vannak tőle. Könnyű használni, és egy kis gyakorlattal hosszantartó hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Andzsella

2018. április 18.

Viszkok Fruzsi és Szilvaglam videóiban láttam először a japán manikűrt (Fruzsi Diamond Nailset használta, az olcsóbb 1000 Ft-tal, de koszolósabb, ezért választottam a P Shine-t). Tetszett a manikűr, de különösebben nem érdekelt. Idén márciusban viszont a bécsi SCS-ben jártam és egy magyar lány mutatott egy manikűr készletet, ami fényesíti és erősíti a körmöt. A nevét nem jegyeztem meg sajnos, viszont emlékeztem a videókban bemutatott termékekre. Ami nekem van az valami csodálatos :) Erősek fényesek a körmeim és szép a formájuk :) Nem szeretek körmöt festeni, viszont szeretem ha szép, ápolt kezem/lábam van, ezért volt ez számomra egy remek választás :) (Szilva mondta, hogy lehet utána körmöt festeni, viszont a Crystal Nails oldalán pont az ellenkezőjét olvastam - szerintem sem jó ezután körmöt festeni közvetlenül, hiszen épp egy alapos kezelés érte a körmeid.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

psyhe

2018. február 9.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Lemezekre szétváló körömmel küzdöttem évek óta és ez volt az első olyan "szer", ami minden mellékhatás nélkül rendbe hozta a körmeimet. Manikűrösnél nem próbáltam a japán manikűrt, csak ezt a házi készletet alkalmaztam. Rendszeresen használom már több mint egy éve, és amióta lenőttek a szétvált részek többet nem is fordult elő. Én azt nem éreztem, hogy erősödött volna tőle a körmöm, de nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

Madi

2017. október 9.

Valahányszor pedikűröztetek, mindig ezt kérem. Nagyon szép, ápolt megjelenést kölcsönöz és közben teljesen visszafogott, természetes kinézetű. Az, hogy közben jót is tesz a körmeimnek, csak hab a tortán. Használni sem nehéz, pár alkalom után belejön az ember, bár magamnak még nem próbáltam. Az ára elsőre soknak tűnhet ilyen apró tégelyekért, de a látszat ellenére ezer évig kitart egy ilyen készlet, mert légypiszoknyi kell a cuccból a körmökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

writa

2017. augusztus 14.

Olyan manikűrt kerestem, ami visszafogott és elegáns, de nem roncsolja a körmömet. Ebben találtam meg a megoldást, minden igényemet kielégíti és még jót is tesz a rörmömnek. Körülbelül 2 hetente szoktam megcsinálni a teljes kezelést, de közte nem szoktam a rózsaszín porral újrapolítozni. Egy kezelést 40-50 perc alatt tudok megcsinálni manikűrel, körömformázással, mindennel együtt. Nem kopik le, nem sérül meg, csak a lenövő részeket kellene kezelni, ezt viszon nem nagyon tudom kivitelezni, szinte a teljes körmömön csinálom mindig, lehet hogy nálam ügyesebbek ezt is meg tudják jól csinálni. Kürölbelül fél éve használom, eddig nagyon kevés fogyott, sok évre elegendő mennyiség. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nicolekitti

2017. július 16.

Itt olvastam róla, és valóban egy csoda.
Megvettem, mert tesóm kisérelezett a körmömmel, és nagyon el lett reszelve, érzékeny volt, papír vékony.
A használata valóban egyszerű, de rá kell jönni, és az elején kitartás is kell hozzá. Nekem sokadik alkalommal sikerült úgy ahogyan kell.
Valóban nagyon kiadós mennyiség van egy adagban, szinte meg se lászik a használata. Az egyik polirozom az elég hamar feladta, mert a sok használattól kinyúlt és már nem vitte fel rendesen a viaszt, de legalább nem az egész készletet kellett újra venni, mert egyesével is lehet kapni ami éppen kell.
Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Itt olvastam róla, és valóban egy csoda.
Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)