Egyéb

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dodoka9331, Módosítva: 2022. július 27.

Ár:   11 690 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Visszaadja a körmök természet-adta szépségét és fényét, elősegíti az egészséges körömnövekedést. Hatására természetes körmeink briliáns komfortérzetet nyújtanak mindennapi életünkhöz. A kezeléstől erősödik a köröm, élénkül a köröm színe (kezelésenként egyre jobban), a fény pedig rendkívül tartós (nem kopik, mert az anyag a körömlemezbe beépül). Pedikűrnél is rendkívüli hatás érhető el vele.

• P.Shine japán manikűr krém
  • P.Shine japán manikűr por
  • 3 db körömreszelő
  • 2 db szarvasbőr polírozó
  • polírozó kendő
  • adagoló kanál

Bundesfrau

2020. augusztus 8.

Hosszú évekig nézegettem már a legnagyobb videómegosztó portálon ezt a kezelést és mindig olyan misztikusnak találtam, hogy japán manikűr. Ha szépségápolásról van szó, az emberek egy része akaratlanul is Európára - Franciaország, Olaszország - és az Egyesült Államokra asszociál. Létezik francia manikűr is, no de japán?
Nem ez az első eset, hogy az ázsiai ország valamiben ennyire le tud nyűgözni, ez az eljárás egyértelműen a legjobb japán vívmányok közé kívánkozik. Nem csodálom, hogy ez egykor a japán uralkodók titkos szépészeti fegyvere volt, minden ízében arisztokratikus, elegáns érzést kölcsönöz az embernek, a végeredmény pedig hihetetlen!

Körömmodellként az egyik legnagyobb fővárosi műkörmös iskolában volt szerencsém kipróbálni ezt a kezelést és azt kell, hogy mondjam, ez a valaha volt egyik legjobb dolog, ami eddig a kezeimmel történt. (Ezért is javaslom, hogy aki csak teheti, menjen el körömmodellnek, ezzel nem csak a tanulókat segíthetjük, de számunkra addig ismeretlen, kedvező eljárásokat is megismerhetünk.)
Olvastam már róla sokat, láttam is videókban, hogyan zajlik, de nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos hatása lesz a körmeim állapotára nézve. Sokkal fényesebb, erősebb, strapabíróbb lett valamennyi körmöm, életemben nem láttam őket ennyire egészségesnek. (A sok körömrágás sajnos megtette a hatását az évek során...) Általában nem szeretem, ha nincs valamilyen szín a körmeimen, nem fedi őket géllakk vagy legalább sima lakk, de ennek a kezelésnek a hatására olyan elegáns lett a körmeim összképe, hogy egyfajta luxusérzet kerített hatalmába. A japán manikűr által okozott fénylő hatás és az ép, egészséges körömlemezek látványa egy pár napig kipótolta a lakknélküliség okozta hiányérzetet.
Egy szó, mint száz, mindenkinek csak ajánlani tudom, nőknek és férfiaknak egyaránt, abszolút igazolja a kezelés az általánosságban ismert jó hírét. De, hogy őszinte legyek, nem is találkoztam eddig olyannal, aki erre bármi rosszat tudott volna mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Sofi

2020. június 24.

Ez tényleg nem semmi:) Nem akartam hinni az itteni kommenteknek, de azért reménykedtem.. Mindig nagyon vékony, gyorsan törő körmeim voltak, semmiféle vitamin, kence nem segített rajtuk, így sose nőttek meg rendesen. Körömlakkok konkrétan két nap alatt lepattogtak, mindegyik, a drága minőségi lakkok is, mert ahogy hajlott a körmöm, pattant le a lakk is... A karantén elején megrendeltem ezt a szettet, mondván, hogy úgyse fogok se sima lakkozni se géllakkozni egy darabig, mert minek :D Most már kb. két hónapja használom a készletet, úgy másfél hetente és elképesztő a változás. Hatalmasra nőttek a körmeim, kemények, nem törnek le. A fényesség is kitart egy hétig kb. Szóval én nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

vrgdo1991

2020. május 5.

Már évek óta használom, és imádom. Rendszeres használata mellett az én papírvékony, lemezesen leváló körmeim (genetika sajnos) betonerősségű, gyönyörű körmökké változtak. Ad egy szolid csillogást, nagyon ápolt a kezem megjelenése. Egy készlet nagyon sokáig elég, biztosan hű társam marad továbbra is. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Yeticica

2019. december 17.

A 20-as eveim kozepen mukormot hordtam kisebb-nagyobb megszakitasokkal eveken at. Neha rauntam de ugye alatta az elvekonyodott kormom nem festett tul jol, tovig letort, igy mindig ujra rakattam a mut. Az igazat megvallva imadtam, hogy nem kellett kimelni (raadasul en mindig terleszetes hatasu, francia manikuroset kertem, nagyon szolid noci vagyok).
Aztan betelt a pohar egy szep napon, es egy kormos ismerosom ajanlotta a “japimani”-t. Megvettem, elkezdtem hasznlani es hat ha valami, hat ez egy csodaszer! Egy hasznalat utan szep fenyesek es egeszsegesebb kinezetuek lettek a tonkrevagott kormeim, aztan par alkalom/het utan elkezdtek erosodni is. Hamarabb sikerult oket visszatornaznom az eredeti allapotukba, mint elotte barmikor nelkule.
Egy teljes szettet elhasznaltam az evek soran, es most ismet aktualis lenne. (Koszonhetoen az itthoni zselelakkal torteno amator bohockodasomnak). Azt hiszem beszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Gabria

2019. október 2.

Csodás termék. A japánok tudnak valamit! Nagyon erősek lesznek általa a körmeim, ez tényleg egy csodaszer. Egy hétig fényes marad, többet nem is várok el tőle. Az igaz, hogy drága, viszont megveszed és szerintem az életben nem is kell többet venni. Több, mint egy tucatszor használtam már és még mindig olyan szinte, mintha tegnap bontottam volna fel. :D Nagyon jó relaxációs folyamatnak is. Ha nem lennének körömlakkjaim, az 100%, hogy csak ezt használnám. Viszont nekem nem jó alapként, nálam a körömlakkokat ledobja elég gyorsan. Ettől függetlenül imádom, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

citromkrem

2019. július 7.

Évek óta használom, még vagy10-re elég lesz :) Nem kopik le, csak lenő. Hetente kéne csinálni, hogy kifogástalan legyen, kéthetente, hogy elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

arimer

2019. július 2.

Én, az állandoan koromlakkot viselő, egy hete natur kormokkel maszkal az utcan. Ez nagy szó, de annyira igenyes es apolt kinezete let a kormeimnek, hogy egyaltalan eszembe se jut eltakarni valamivel. Illetve a lemosó sem volt jo hatassal a kormeimre.
Most is csillog még, szerintem 1,5 hetente lesz érdemes újra elovenni a készletet, nekem kb 20p volt az egész muvelet.
Nem talalkoztam még csodaszerrel, de ez AZ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Nem talalkoztam még csodaszerrel, de ez AZ!

kovatsdora

2019. január 2.

20+ évnyi körömrágás megtette a hatását és bár már évek óta nem rágom a körmöm, valahogy mindig papírvékonyak maradtak és lemezesen törtek. Vagy csutkára reszelve vagy 3 réteg körömerősítéses géllakkal tudok csak létezni. Igazi felüdülés volt, hogy végre rászántam magam erre a szettre, kb 1.5 hónapja van meg és látványosan, érezhetően szebben a körmeim, illetve a legnagyobb öröm, hogy hetek óta nem töredezik egyáltalán. 5*

Amire kínáncsi vagyok: bár nem javasolják rá a körömfestést, meguntam már a natúr körmöket és pár napja kilakkoztam. egyelőre nem látok változást a tartósságban, se a körmöm állapotában

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Katicabogar75

2018. augusztus 4.

Imádom! Nagyon régóta használom, gyönyörű, egészséges, csillogó körmeim vannak tőle. Könnyű használni, és egy kis gyakorlattal hosszantartó hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Andzsella

2018. április 18.

Viszkok Fruzsi és Szilvaglam videóiban láttam először a japán manikűrt (Fruzsi Diamond Nailset használta, az olcsóbb 1000 Ft-tal, de koszolósabb, ezért választottam a P Shine-t). Tetszett a manikűr, de különösebben nem érdekelt. Idén márciusban viszont a bécsi SCS-ben jártam és egy magyar lány mutatott egy manikűr készletet, ami fényesíti és erősíti a körmöt. A nevét nem jegyeztem meg sajnos, viszont emlékeztem a videókban bemutatott termékekre. Ami nekem van az valami csodálatos :) Erősek fényesek a körmeim és szép a formájuk :) Nem szeretek körmöt festeni, viszont szeretem ha szép, ápolt kezem/lábam van, ezért volt ez számomra egy remek választás :) (Szilva mondta, hogy lehet utána körmöt festeni, viszont a Crystal Nails oldalán pont az ellenkezőjét olvastam - szerintem sem jó ezután körmöt festeni közvetlenül, hiszen épp egy alapos kezelés érte a körmeid.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.