Egyéb

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. július 20.

Kategória:   Egyéb

A profi készlettel végrehajtott teljes kezelést havi két-három alkalommal javasolják. (A készlet kb. 200 teljes ápolásra elegendő). A félszáraz krém (zöld tégely) a hatóanyag körömbe jutását, a por (rózsaszín tégely) pedig a hatóanyag körömbe zárását, a köröm védelmét és fényesítését hivatott ellátni.
Javasolható a kezelések között heti két-három alkalommal a porral (rózsaszín) történő ápolás megismétlése.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Minguc

2017. június 14.

Nem szoktam ilyen oldalakra írni, de ezt a csodaszert nem hagyhatom szó nélkül... :)
Évekig szenvedtem a körmeimmel, ősztől-nyár elejéig mindig annyira legyengültek,hogy konkrétan lemezenként váltak le, a legegyszerűbb mozdulatoktól, ütődésektől is. Nem viccelek ha valamit nagyobb sunggal fogtam meg azon nyomban, behajoltak és rétegesen mállottak. Használtam már szépségvitaminokat is... (ami szerintem pazarlás, mert egy helyes étrenddel az összes fincsi nyomelemeket, vitaminokat, ásványi anyagokat megkapja a szervezeted). Kicsit drágállottam az árát, de végül a jó-fogáson találtam egy vadi új készletet 5000ft-ért. Kb 2-3 hónapja használom és beton erősek a körmeim, nem viccelek, ha nem ez nem velem történne meg akkor azt hinném,hogy kamu az egész. Ráadásul ez a kis csomag szerintem el fog tartani egy 2-3 évig. Abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Kinga79

2017. április 19.

Nekem a csodához két alkalom kellett, a kettő között eltelt 4 hét.
Én körmösnél csináltatom, aki egyébként tőlem hallotta először, hogy jó lehet töredezett körmökre. Állítása szerint még nem volt olyan vendége, akinek ennyire rossz állapotban lettek volna körmei, rétegekben hámlott. Ő is meglepődött pozitív változáson a második alkalommal.Pedig most nem szedek rá semmit, még a ricinus olajjal sem kentem. És hip hopp két kezelés után már egyáltalán nem hámlik a körmöm. Holnapután megyek a 3. kezelésre, szerintem most már kemény is lesz, mint a beton :)
A fényessége első alkalommal kb 10 nap volt, a második után rövidebb ideig tartott, de én ugye nem ezért próbáltam ki.
Erre a termékre tényleg illik a csodaszer kifejezés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Nekem a csodához két alkalom kellett, a kettő között eltelt 4 hét.
Erre a termékre tényleg illik a csodaszer kifejezés :)

citromalma

2017. február 23.

Nekem az otthoni verzió van meg, amit a tőből letöredező, lemezesen elváló körmeim miatt vetettem be. Első használat után megszűnt a probléma. Nem foglalkoztam az ajánlásokkal, hogy milyen gyakran kell használni, szerintem ez mindenkinél egyéni, hogy a fény a lényeg vagy az erősítés, számomra az utóbbi volt a cél. Arra havonta egyszer használva is tökéletesen működik.
A fénye egyébként tényleg eltűnik fokozatosan (ha nagylelkű vagyok, egy hét). Mivel a körömlakk valóban előbb lepattogzik róla, én pedig folyamatosan lakkoztam, ezért inkább kúra szerűen használtam, amikor eszembe jutott két lakkozás között, így sem töredezett úgy, mint előtte.
Száz szónak is egy a vége: csodaszer.
Semmilyen vitamin, erősító lakk és egyéb házi praktika nem segített így a körmeimen, emellett ha rendszeresen használnám, akkor is kitartana életem végéig, így borsos ára ellenére is megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Száz szónak is egy a vége: csodaszer.

SisyD

2016. október 11.

Sokáig volt műkörmöm, azután vásároltam japán manikűr készletet, eleinte körmös készítette el, de ő nagyon lereszelte a körmöm, így hiába vártam, hogy megerősödjön miután a zselétől megfosztott részek lenőttek.
Az árát a készlet abszolút megéri! Lakkozni nem lakkozom, erről nem tudok nyilatkozni, viszont nem sárgul be, még dohányzástól sem. Fényét sokáig megtartja, a körmöm érezhetően erősebb. Körülbelül kéthetente szoktam megcsinálni, mert a hajnövesztést segítő kapszulám miatt a körmöm is gyorsabban nő és így szükségesnek érzem :)
Meg kellett tanulnom, hogyan tudom a legjobban magamnak elkészíteni, azóta gyerekjáték és pillanatok alatt elintézem a manikűrömet hosszú időre úgy, hogy nem kell miatta egyáltalán aggódnom!
(Ja és ha valaki másik márkájú japán manikűrhöz tud csak hozzájutni, ne féljen megvásárolni, működik az is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Kole

2016. június 22.

A körmeim nagyon csúnyán kettéválnak, töredeznek. Kell nekik a támogatás. A professzionális szettel nagyon szép eredményt lehet elérni, minden pénzt megért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Elyana

2016. június 21.

Megvan a profi készlet! Jól átgondoltam, hogy megvegyem-e de mivel 2000 forint körül van szalonban egy japán manikűr és biztos kézzel meg tudom csinálni magamnak, eldőlt, hogy kell. Mivel keveset használunk a wax-ból és a porból, így tényleg nagyon sokáig elég lesz és az eredmény azért is jó, mert az egészségesen fénylő, ápolástól instant erősebb körmökre már csak akkor kell körömlakk ha kifejezetten akarod, tehát nem kell elrejteni semmit vagy lakkal erősíteni. Nekem anno ez a szett/kezelés hozta rendbe a körmeimet a körömrágós/műkörmös korszak után, és azóta is ezzel tartom fenn a jó állapotot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

AlexandraIri

2016. május 19.

Maximálisan megéri az árát, arra, hogy erősítse a körmöt és tartós fényt adjon, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

VikiVixy

2016. május 12.

A profi készletet használom. Szerintem maximálisan megéri az árát, tekintve, hogy egy ilyen kezelés mennyibe kerül körmösnél, vagy akár csak egy sima gél lakk. Még egy jobb minőségű körömlakk is 1000 Ft- tól kezdődik... És ez az a mennyiség, ami életem végéig elég lesz!
A világ legjobb körömápolója. Nem véletlenül használják ezt Japánban olyan régóta. Nyilván a köröm- problémákat elsősorban mindenkinek belülről kellene elsőként kezelni, mert onnan ered a probléma.
Valóban nem marad meg a körömlakk a kezelt körömfelületeken, így én a kezelést követő pár napban nem is szoktam lakkozni, csak amikor már elkezd mattossá válni. Mert hát azért a változatosságot én is szeretem.
Az elkészítés sem pepecselős, még gyerekkel otthon is lehet rá időt szakítani. Havonta 2-3 alkalommal 20 perc csak magunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Endi

2016. január 29.

Nagyon örülök, hogy végül megvettem ezt a szettet. Hosszú ideje nem festem a körmömet, nem gyengék a körmeim, csak szerettem volna egy kis extra ápolást, azt hiszem megtaláltam amit kerestem. A körmöm fényes, gyorsan nő, és szép tőle. Nem olcsó, de szerintem megéri, mert sokáig kitart a por és a viasz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

rebus

2016. január 17.

még csak pár alkalommal használtam, de már látom a pozitív hatását. a körmeim erősebbek, sokkal szebb a fényük, illetve úgy vettem észre a körömlakk is jobban 'tapad', tartósabb. az ára nem túl baráti, de nekem szerintem életem végéig elég lesz ez a szett, így jó befektetés volt. a használata is egyszerű, nekem csodatermék lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)