Egyéb

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dodoka9331, Módosítva: 2022. július 27.

Ár:   11 690 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Visszaadja a körmök természet-adta szépségét és fényét, elősegíti az egészséges körömnövekedést. Hatására természetes körmeink briliáns komfortérzetet nyújtanak mindennapi életünkhöz. A kezeléstől erősödik a köröm, élénkül a köröm színe (kezelésenként egyre jobban), a fény pedig rendkívül tartós (nem kopik, mert az anyag a körömlemezbe beépül). Pedikűrnél is rendkívüli hatás érhető el vele.

• P.Shine japán manikűr krém

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AlexandraIri

2016. május 19.

Maximálisan megéri az árát, arra, hogy erősítse a körmöt és tartós fényt adjon, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

VikiVixy

2016. május 12.

A profi készletet használom. Szerintem maximálisan megéri az árát, tekintve, hogy egy ilyen kezelés mennyibe kerül körmösnél, vagy akár csak egy sima gél lakk. Még egy jobb minőségű körömlakk is 1000 Ft- tól kezdődik... És ez az a mennyiség, ami életem végéig elég lesz!
A világ legjobb körömápolója. Nem véletlenül használják ezt Japánban olyan régóta. Nyilván a köröm- problémákat elsősorban mindenkinek belülről kellene elsőként kezelni, mert onnan ered a probléma.
Valóban nem marad meg a körömlakk a kezelt körömfelületeken, így én a kezelést követő pár napban nem is szoktam lakkozni, csak amikor már elkezd mattossá válni. Mert hát azért a változatosságot én is szeretem.
Az elkészítés sem pepecselős, még gyerekkel otthon is lehet rá időt szakítani. Havonta 2-3 alkalommal 20 perc csak magunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Endi

2016. január 29.

Nagyon örülök, hogy végül megvettem ezt a szettet. Hosszú ideje nem festem a körmömet, nem gyengék a körmeim, csak szerettem volna egy kis extra ápolást, azt hiszem megtaláltam amit kerestem. A körmöm fényes, gyorsan nő, és szép tőle. Nem olcsó, de szerintem megéri, mert sokáig kitart a por és a viasz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

rebus

2016. január 17.

még csak pár alkalommal használtam, de már látom a pozitív hatását. a körmeim erősebbek, sokkal szebb a fényük, illetve úgy vettem észre a körömlakk is jobban 'tapad', tartósabb. az ára nem túl baráti, de nekem szerintem életem végéig elég lesz ez a szett, így jó befektetés volt. a használata is egyszerű, nekem csodatermék lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

szmoni

2015. október 15.

Szep tartos fenyt ad, egeszseges kulleme lesz a kormoknek. Hatast meg nem tudom,mert csak 2szer hasznaltam eddig, de a lecke fel adva neki,mert szornyu allapotban vannak a kormeim. Mindenkepp megirom par het mulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Csirip74

2015. június 15.

Télen és tavasszal használtam, mivel egy több hónapig tartó betegség miatt jelentősen elvékonyodtak a körmeim. Nagyon bevált, hetente alkalmaztam és nagyszerűen megerősödtek, újra tudok lakkozni vagy géllakkozni. Ápolt és fényes és rózsaszínűbb volt a körmöm a használata után, lábkörömre is használtam, ott is bevált. A készlet szerintem egy "életre " elég, drága az igaz, de kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Heiky

2015. június 4.

Megvettem magamnak a szettet és nem csalódtam. Nagyon szép lesz a végeredmény! :) Remélem, megerősödik tőle a körmöm, mert lényegében ez lenne a cél. Az árát kicsit sokallottam, de ahogy látom, sokáig elég lesz, szóval már megbarátkoztunk. Összességében nekem eddig nagyon tetszik! Oh..és sokan dicsérik, hogy milyen szép. Szeretem, főleg így vizsgaidőszakban, mert ápolt a körmöm, de mégsem feltűnő. Elkészíteni pedig gyerekjáték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

timilla

2015. február 17.

Miután manikűrösnél párszor csináltattam japán körmöket, és imádtam, ezt a készletet kértem a húgomtól ajándékba. Ha az ember látta, hogy a manikűrös hogy csinálta, már tök könnyű otthon is fényes körmöket varázsolni. Jó, kicsit babramunka, de a végeredmény magáért beszél! :) Tény, hogy a teljes készlet nem olcsó, de ahogy elnézem, életem végéig kitart, és rá van írva, hogy ha szárad is a paszta, ugyanúgy használható tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Powderpuff Girl

2015. január 28.

Ez egy professzionális termék, nagyon szép és egészséges körmöket lehet vele készíteni, azonban a bolyhozásnál vigyázni kell a saját körömlemezre. A hatása egyéntől, köröm minőségtől függ. Valóban erősíti és fényesíti a körmöket, ha tudod, hogy hogy kell használni nem hiszem, hogy csalódni fogsz benne. Emlékszem, hogy az OKj-s tanfolyamon (kéz-és lábápolás) a lányok álla leesett, hogy milyen szép lett tőle a végeredmény. A profi szett 10.000 Ft körül mozog, viszont nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

zoknimajmocska

2015. január 9.

Nemrég használom és a fénye valóban hamarabb megkopik, de ahogy a leírás is írja, heti 2-3-szor meg lehet ismételni a "kúra" elején a rózsaszín porral való kezelést.A körmeim meg valóban erősödtek, nem töredeznek be mint előtte. Nálam sikere van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.