Egyéb

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. július 20.

Kategória:   Egyéb

A profi készlettel végrehajtott teljes kezelést havi két-három alkalommal javasolják. (A készlet kb. 200 teljes ápolásra elegendő). A félszáraz krém (zöld tégely) a hatóanyag körömbe jutását, a por (rózsaszín tégely) pedig a hatóanyag körömbe zárását, a köröm védelmét és fényesítését hivatott ellátni.
Javasolható a kezelések között heti két-három alkalommal a porral (rózsaszín) történő ápolás megismétlése.

Szepbambi

2014. március 31.

A profi készletet vettem.
Nagyon szépen csillog utána a köröm.
Bár nem marad meg ugyanaz a csillogás 2 héten keresztül nagyon picit mattúl de mégis megtartja az az egészséges fényét pedig sikáltam még kefével és sokat mosogattam...nem kíméltem a körmeimet:)
Semmit nem szoktam kenni a körmömre abszolút nem lakkozom már 1,5 éve, műkörmöm sem volt tartósan szóval nem hiszem, hogy nagyon gyötört lenne.
Örülök, hogy megvettem a készletet, bátran merem ajánlani azoknak akik a természetesség hívei és szeretnék, hogy körmük egészségesen ápoltan nézzen ki.
csináltam képet, 2 hét után így néz ki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

A profi készletet vettem.
Nagyon szépen csillog utána a köröm.
csináltam képet, 2 hét után így néz ki

Rony

2014. március 9.

Megvettem a profi készletet. Ami elsőre kicsit csalódást okozott, hogy az egész olyan pinduri, mintha valami gyerekjáték lenne. Gondoltam is, hogy úristen, ez kerül 10000 Ft-ba? Na, de mindegy, végül is megvettem. (Egyébként néztem az otthoni készletet is, ami olyan kis miniatűr volt, hogy azt tényleg csak kislányoknak venném meg játszani.)
A méretéről többet már tényleg nem írok.
Hatását tekintve viszont remekelt. Olyan gyönyörűen fényes lett a körmöm, mintha ki lenne lakkozva átlátszó körömlakkal. :)
Egyenlőre nem tudom, hogy erősíti-e a körmeimet, hiszen még csak egyszer próbáltam ki, de az első benyomás nagyon tetszik.
Ha hosszútávon valóban erősíti is a körmeim akkor arról mindenképpen beszámolok.
Fél óra alatt végeztem a manikűrömmel, sokkal gyorsabb, mint egy géllakkozás, és egészségesebb is. Én imádom a szép és natúr körmöket, számomra ez jelenti az igazi ápolt kezeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

A méretéről többet már tényleg nem írok.

vicacat

2014. február 17.

Én tipikusan az az ember vagyok, akinek a haja egy év alatt akár 25 centit is nő, és mint ilyen esetben általában, a körmeim kegyetlen gyengék. Évekig műkörmöm is volt ennek kiküszöbölése miatt, 5 hétig nőttek, mire kellett mennem töltésre. Erről már leszoktam, nyáron egész jól nőnek a körmeim, de soha máskor. Pasi megrendelte nekem ezt, az eredeti P.Shine-t, január közepén van a szülinapom, azóta 3-szor kezeltem a körmeimet mind a 2 porral, és már az első kezelés után éreztem, hogy ez nagyon jó lesz:) Azelőtt 2 -3 hetente kellett visszareszelni a körmeimet, most meg másfél hét eltelte után már olyan hosszúak a körmeim, mint amikor lenőtt a műköröm. Amikor mandulára reszeltem, semmi baja nem volt, az pedig az én hülyeségem, hogy nekem csak a kocka kell, a sarka néha lepattan, de kell is, hogy ne legyen természetellenes. Soha ilyen egészséges nem volt a körmöm, nekem mindig lemezesen vált, barázdás is volt, össze-vissza beszakadt, ha kicsit is megnőtt, most pedig olyan szép hosszúak, hogy sokszor nincs kedvem kilakkozni, pedig az elmúlt 3 évben szerintem max 2 nap volt, amikor nem volt rajta lakk, olyan szépen fényes! Egyáltalán nem sárgák a körmeim, mindössze alaplakkot kell használni... És dolgozom, takarítás mániás vagyok, naponta 2-3 alkalommal mosogatok, és nem használok kesztyűt, mondjuk eléggé környezetvédős cuccokkal tartom a tisztaságot. Hogy mennyire tartós rajta a lakk, nem tudom biztosra, mert max 3 naponta átlakkozok. Egyik körömerősítő olaj, vagy lakk sem tett ilyen csodát velem, mint ezt a kis készlet! Igen, drága, de nagyon sokáig elég (erről beszélek,ami a képen van). Macerásnak nem érzem, hetente max 20 perc hadd férjen bele, hogy csak magammal foglalkozom... Azt furcsa megszokni, hogy a reszelőt egy irányba húzni csak, de megéri odafigyelni rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Ágoo

2014. február 3.

Nem értem a negatív kritikákat, az én körmeimmel szó szerint csodákat művelt!! Régen egy millimétert nem tudtam megnöveszteni a körmeimet, és szörnyen töredeztek.. Aztán rátaláltam erre a készletre a neten, és a sok pozitív vélemény hatására megrendeltem én is. Először féltem , hogy pénzkidobás lesz, de szerencsére nagyon jó befektetés volt, évente rendelek hozzá 1 új polírozót, a méhviaszos tégely 2,5 év után fogyott ki, a rózsaszín tégely pedig még mindig félig van ( 3 éve rendeltem..) úgy, hogy 2 hetente használom.Most már negyed óra alatt megcsinálom magamnak és anyukámnak is! Mióta japán manikűrt használok, rengetegen dicsérték a körmeimet, többen hitték műkörömnek, ugyanis simán lehet rá lakkozni, csupán lassabban száradnak meg a rétegek .. Nagyon örülök, hogy végre nekem is gyönyörű, hosszú körmeim lehetnek! :) Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

nagyildi72

2014. január 28.

Körülbelül 4-5 alkalommal csinálta nekem a körmösöm ezt a kezelést. Nekem is 3 napig látszódott valami, aztán szépen besárgult az egész. Úgy gondoltam nem adom fel, ezért csináltam tovább a kezelést. Szerintem ha egy termék használ, akkor ennyi idő alatt is látszik. Nekem nem használt, nem lettek erősebbek a körmeim, és nem akartam szép sárga körmökkel járkálni, így többet nem kértem ezt a szolgáltatást. Nem vagyunk egyformák, ezért biztos van akinek használ valóban, nekem sajnos nem. Szambi az üzlet amiről írsz ha jól sejtem akkor a crystal nails, ahol valóban két árral dolgoznak. Vicces hogy egyébként mindent megvehetsz, akár a zseléket is vagy bármilyen alapanyagot, ha kifizeted a 20%-ot. Szóval akkor már nem számít az,hogy nem vagy körmös, simán vehetsz mindent, pedig ők a szakmabelieket védik ezzel az árképzéssel.De amíg az ő zsebükben marad a pénz, nem érdekli őket az hogy otthon ki mit csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 28.

szappan

2014. január 28.

Sziasztok!

Elkeseredve olvasom itt a negatív kritikákat. Miszerint valakinek 3 nap után nem fényes vagy macera az egész, szerintem ez nem igaz!!! Nekem az egész 15 perc szokott lenni, lakkot nem kenek rá csak egy kis olajat a végén amit hamar beszív a bőröm. 1,5 hétig nagyon szép fényesek a körmeim. Előtte én is jártam műkörmöshöz de most már mindent házilag csinálok meg és sokkal szebbek a körmeim. Ha nem szeretnél műkörmöshöz járni és van egy kis kézügyességed,bátran ajánlom neked ezt a terméket ha kell 10.000 forintért is, mert megtérül az ára. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Sziasztok!

visontaivanda

2014. január 17.

Nekem kb. fél éve van meg. A leszedett műköröm által tönkretett körmömet egész jól helyre hozta, miután lenőtt ez a rész, sokkal erősebb, egészségesebb lett a körmöm, mint előtte volt.
Először kéthetente csináltam az egészet, és heti 2x csak a porosat, de most, miután helyrejött a körmöm csak kéthetente csinálom meg a teljes kezelést és így is jó. Én kb 15-20 perc alatt végzek vele, szerintem nem nagy ügy, nem érzem macerásnak.
A körömlakkot nekem jól bírja, minden alkalommal lakkozok rá. Alaplakkot szoktam használni a körömlakk alá, szépen fennmarad, a lakkozás is szép vele, nekem nem dobja le a lakkot. Mondjuk én 2-3 naponta újralakkozom a körmöm, mert szeretem őket váltogatni, így nincs tapasztalatom, hogy 4-5 nap után mi történik.
Kissé drágálltam én is (10 ezer volt, de legalább ingyen postázták), de ha évekig kitart szerintem megéri, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

PAncsi79

2014. január 7.

Nagyon jó kis készlet ez! Anno, amikor lenövesztettem a műkörmöm, mert természetes körmöket akartam, akkor vettem és használtam. A célját elérte: tényleg szépen megerősödtek a körmeim tőle, szép fényes volt a felületük is.
Viszont én lakkozni akartam a körmeimet, azt a problémámat viszont nem oldotta meg, hiába volt szép erős a körmöm, a körömlakk nem maradt meg a felületén így sem (ahogy előtte korábban sem) - de ezért nem vonok le pontot, mert nem a készlet hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

bebiz

2014. január 6.

Szalonban próbáltam ki, mert szerettem volna megnézni milyen, mielőtt otthonra is beszerzek. Nos alapvetően elégedett voltam vele, szép fénye van, hosszan tart. De az árával és a macerával nem voltam kibékülve ezért nem vettem meg otthonra a cuccot. Inkább beszereztem egy csodafény polír buffert, ami hasonló hatást fejt ki, igaz nem annyira hosszan, de sokkal kevesebb macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

timity

2013. április 22.

Kriszticicc, teljes mértékben igazad van! A japán manikűr egy natúr kézápolás, ahol a megfelelő hatóanyagokat zárjuk a körömbe, annak erősítése, egészségesebbé, szebbé tétele érdekében!

Azoknak javasoljuk, akik nem szeretnének gél lakkot, műkörmöt, csak "egyszerűen" szép, natúr körmöket. Itt is, mint minden kezelés, egy folyamat. Ez pedig azt jelenti, hogy 3-4 alkalom után nem kell csodát várni! Több hónapos használat után valóban erősíti a körmöt, ha megfelelően van előkészítve! Valóban tartós, és sokáig elég! Nagyon szép fényt ad a körmöknek (több hétig is), persze a vegyszerek csakúgy mint a kéznek, a műkörömnek, saját körömnek, japán manikűrnek sem tesznek jót! Ez a kezelés nem arra való, hogy bármit is rákenjünk. Persze fő a változatosság, ezt én is vallom! :) De a műkörmöt, gél lakkot egy az egyben ledobja magáról, és mivel egy tükörsima felületet kapunk, a lakk sem marad meg rajta sokáig. Ha valaki unja, akkor rálakkozhat persze, csak nem sok értelme van! :/

Ha pedig saját magad szeretnéd csinálni (aminek az ára valóban megtérül), az otthoni készletet javaslom, mert itt a méhviasz és a por egyben van! :) Ezzel jelentősen időt lehet spórolni! A profi készlettel is remekül lehet dolgozni bárhol, de ennek valóban a teljes körű szolgáltatás (manikűr és japán manikűr) a lényege, amit érdemes manikűrösnél kérni. :) Ezzel időt mindenképpen lehet spórolni!

Egy szó mint száz, ez a készlet valóban megéri az árát! És még egy megjegyzés: azzal ha bármelyik tégely beszárad, annak tartalma ugyanúgy használható, semmit NEM veszít az értékéből! Csajok, ki ne dobjátok! :) Ha csak nem utáljátok.. Jár neki az 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)