Egyéb

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dodoka9331, Módosítva: 2022. július 27.

Ár:   11 690 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Visszaadja a körmök természet-adta szépségét és fényét, elősegíti az egészséges körömnövekedést. Hatására természetes körmeink briliáns komfortérzetet nyújtanak mindennapi életünkhöz. A kezeléstől erősödik a köröm, élénkül a köröm színe (kezelésenként egyre jobban), a fény pedig rendkívül tartós (nem kopik, mert az anyag a körömlemezbe beépül). Pedikűrnél is rendkívüli hatás érhető el vele.

• P.Shine japán manikűr krém

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

visontaivanda

2014. január 17.

Nekem kb. fél éve van meg. A leszedett műköröm által tönkretett körmömet egész jól helyre hozta, miután lenőtt ez a rész, sokkal erősebb, egészségesebb lett a körmöm, mint előtte volt.
Először kéthetente csináltam az egészet, és heti 2x csak a porosat, de most, miután helyrejött a körmöm csak kéthetente csinálom meg a teljes kezelést és így is jó. Én kb 15-20 perc alatt végzek vele, szerintem nem nagy ügy, nem érzem macerásnak.
A körömlakkot nekem jól bírja, minden alkalommal lakkozok rá. Alaplakkot szoktam használni a körömlakk alá, szépen fennmarad, a lakkozás is szép vele, nekem nem dobja le a lakkot. Mondjuk én 2-3 naponta újralakkozom a körmöm, mert szeretem őket váltogatni, így nincs tapasztalatom, hogy 4-5 nap után mi történik.
Kissé drágálltam én is (10 ezer volt, de legalább ingyen postázták), de ha évekig kitart szerintem megéri, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

PAncsi79

2014. január 7.

Nagyon jó kis készlet ez! Anno, amikor lenövesztettem a műkörmöm, mert természetes körmöket akartam, akkor vettem és használtam. A célját elérte: tényleg szépen megerősödtek a körmeim tőle, szép fényes volt a felületük is.
Viszont én lakkozni akartam a körmeimet, azt a problémámat viszont nem oldotta meg, hiába volt szép erős a körmöm, a körömlakk nem maradt meg a felületén így sem (ahogy előtte korábban sem) - de ezért nem vonok le pontot, mert nem a készlet hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

bebiz

2014. január 6.

Szalonban próbáltam ki, mert szerettem volna megnézni milyen, mielőtt otthonra is beszerzek. Nos alapvetően elégedett voltam vele, szép fénye van, hosszan tart. De az árával és a macerával nem voltam kibékülve ezért nem vettem meg otthonra a cuccot. Inkább beszereztem egy csodafény polír buffert, ami hasonló hatást fejt ki, igaz nem annyira hosszan, de sokkal kevesebb macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

timity

2013. április 22.

Kriszticicc, teljes mértékben igazad van! A japán manikűr egy natúr kézápolás, ahol a megfelelő hatóanyagokat zárjuk a körömbe, annak erősítése, egészségesebbé, szebbé tétele érdekében!

Azoknak javasoljuk, akik nem szeretnének gél lakkot, műkörmöt, csak "egyszerűen" szép, natúr körmöket. Itt is, mint minden kezelés, egy folyamat. Ez pedig azt jelenti, hogy 3-4 alkalom után nem kell csodát várni! Több hónapos használat után valóban erősíti a körmöt, ha megfelelően van előkészítve! Valóban tartós, és sokáig elég! Nagyon szép fényt ad a körmöknek (több hétig is), persze a vegyszerek csakúgy mint a kéznek, a műkörömnek, saját körömnek, japán manikűrnek sem tesznek jót! Ez a kezelés nem arra való, hogy bármit is rákenjünk. Persze fő a változatosság, ezt én is vallom! :) De a műkörmöt, gél lakkot egy az egyben ledobja magáról, és mivel egy tükörsima felületet kapunk, a lakk sem marad meg rajta sokáig. Ha valaki unja, akkor rálakkozhat persze, csak nem sok értelme van! :/

Ha pedig saját magad szeretnéd csinálni (aminek az ára valóban megtérül), az otthoni készletet javaslom, mert itt a méhviasz és a por egyben van! :) Ezzel jelentősen időt lehet spórolni! A profi készlettel is remekül lehet dolgozni bárhol, de ennek valóban a teljes körű szolgáltatás (manikűr és japán manikűr) a lényege, amit érdemes manikűrösnél kérni. :) Ezzel időt mindenképpen lehet spórolni!

Egy szó mint száz, ez a készlet valóban megéri az árát! És még egy megjegyzés: azzal ha bármelyik tégely beszárad, annak tartalma ugyanúgy használható, semmit NEM veszít az értékéből! Csajok, ki ne dobjátok! :) Ha csak nem utáljátok.. Jár neki az 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

kriszticicc

2013. április 10.

Az az igazság, hogyha ezzel kezeled a körmeidet, nem szabad rálakkozni. Nekem egy ehhez értő ismerősöm külön felhívta rá a figyelmem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

tuzgyujto

2013. március 26.

Nincs meg a készlet, de a körmösöm ezzel csinálta, összesen hét alkalommal. Ezalatt már megtérült volna az ára, de nem akartam rendszeresen használni, akkor meg minek, ha csak a helyet foglalná. Mindegy.
Tényleg nagyon szépek voltak a körmeim a kezelés utáni néhány napban, fényesek, erősebbek, viszont nagyjából egy héttel elkezdtek sárgulni. A lakk tényleg jobban terül rajta, de ha a kezelés után két nappal lakkoztam, akkor egyben le tudtam húzni az egészet.
Ha valaki ráér erre kéthetente egyszer, de nem akarja pingálgatni a körmeit, akkor nem rossz, de hogy erősebb nem lesz tőle, az ziher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

sissynyussz

2013. február 22.

Gondoltam én is leírom a tapasztalataimat. Nekem extrém töredező, repedező, seszínű körmeim vannak, ezért vettem meg anno a készletet. Nekem max. 20 perc az elkészítése, szerintem egyáltalán nem macerás. A két hétig csillogó egészséges körmök ígérete viszont erős túlzás! Nekem max. 2-3 napig látszik az eredmény, ami egyébként tényleg szép fényes, egészséges kinézetű körmöket jelent. Nekem az egyetlen csalódás az a néhány nap, gyakorlatilag heti kétszer nyugodtan használhatnám...
A körömlakk nekem is tökéletesen tapad utána. Általános körömápolóként jó, de szerintem ne várjunk tőle csodát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

varga.stella

2012. július 17.

Nekem is megfelel a termék. 1 hónapos műköröm leszedése után a körmösöm ajánlotta a kezelést. Megfigyeltem a módszert és megrendeltem otthonra (az ára 4-5 kezelés után meg is térül... a műkörmös árakat figyelembe véve). A két tégelyben lévő mennyiség több (folyamatos használat mellett akár 7-8!!) évre is elég lesz.
Javulgatnak a körmeim. Még nem látom csodaszernek, mert még nem nőtt le az első kezelés óta a körmöm "töve", de mindenképp szebbnek láttam már első kezelés után a körmeimet, mint valaha. Hozzátartozik a dologhoz, hogy most elkezdtem egy körömerősítő kezelést is, ami nyilván nagyban (sőt!!!) befolyásolja az eredményt.
Időm jelenleg van erre. Sőt egyenlőre tetszik is ez a kis pepecselés. Egy film nézése alatt simán megvan és úgy gondolom 2 hetente ennyit igazán áldozhatok magamra. Ráadásul még mindig kevesebb idő, mint időpontra elmenni körmöshöz rendbe tetetni a körmeimet.
Egyébként lakkozni ezen a sima, fényes felületen sokkal jobban tudok, mint valaha és sokkal tartósabb is bármelyik körömlakk.
Összességében nem csodaszer még nekem. A legfontosabb nekem a körmöstől átvett tapasztalat volt. Sokat tanultam tőle és így már házilag is gyönyörű körmöket tudok magamnak csinálni. (Bevallom korábban volt, hogy dugdosni kellett a kezeimet, mert rágtam, piszkáltam vagy beszakadt)
Ja a javasolt heti külön kezeléseket viszont nem vagyok hajlandó betartani én sem (szerintem meg is utálnám a terméket). Ez különben is csak javaslat.
Ha pedig valaki gyors körömnövekedést akar, szedjen folyamatosan béta-karotint (esetleg egyen naponta sárgarépát). Nekem az most nagyon bevált. (mellékesen a hajnövekedést is elősegíti)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

ayeshakari

2012. július 14.

Sajnálattal olvastam itt a többiek negatív véleményét, nekem ugyanis megfelel a termék. Igaz, egyszerre soknak tűnik az összeg érte, de nem 1-2 hónapig használja az ember. (én március végén rendeltem meg)
Én is dolgozom, házimunka, stb., másfél hetente szoktam rá időt szakítani, hogy elvégezzem a "kezelést". Szép, sima felületűek a körmeim, kevésbé barázdáltak, és már egy ideje nem is törtek be. A lakkokat se dobják le, most is színes lakk van a körmömön, ahogy írok. Lehet, hogy ez valami alkati adottság, hogy valakinek így reagál a körme a japán manikűr alkalmazása után, nem tudom, nem értek hozzá. Nekem bevált, baráti ajánlásra rendeltem meg, és nem bánom, örülök neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Lyah

2012. július 1.

Én is beléptem a klubba anno, mikor kb 8 éve megvettem, és nekem is csak csücsül a szekrényben azóta. A zöld tégelyes rész már ki is száradt, egy kis kókuszolajjal még fellazítottam, mikor leszedtem a műkörmöm, és azt gondoltam, ez fog rajta segíteni, de egyrészt nem segített, másrészt pedig itthon a gyerekkel, a mosogatásokkal, pakolással, stb. stb., nekem kb. 3 napig volt fényes, de a végére már nem volt az igazi. Na és igen, ezt valóban nem kisgyerekes anyukáknak találták ki. Halálra untam a csiszatolást, míg nem volt gyerek, addig is, de most időm sincs ennyit foglalkozni a körmömmel, annyi idp alatt, amíg ezzel szöszmötölök, megcsinálom a "teljes generál"-t is :)))) Nekem pénzkidobás volt. Most hogy ezt leírtam, azt hiszem, a gyakorlati kidobás is meg fog történni. Még annyi, hogy én tudtam rá lakkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.