Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

EnCsibe

2016. január 1.

Egy csodaszer. Nem mellesleg nagyon hatásos égéses sérülésekre, de a hajam is imádja! Én jól bedörgölöm a fejbőrömbe, majd az egész hajamra, hagyom jó ideig rajta, majd hajat mosok, és lám, pihe-puha, fényes, csillogó hajkorona! Talán jobban zsírosodik tőle a hajam, de én nem is minden hajmosásnál használom, inkább minden másodiknál ez miatt. De hát valamit valamiért :) Gyorsabban nő tőle a hajam, kb 5 cm nőtt 2 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Dorcsa

2015. december 20.

Valószínű, hogy a fejbőröm érzékeny rá, mert én is kipróbáltam hajnövesztési céllal, fél órát hagytam a hajamon és egy marék hajam bánta a dolgot, majdnem megkopasztott, úgyhogy én senkinek nem ajánlanám a kísérletezgetést vele. Mivel másra még nem használtam, ezért csak ez alapján tudom értékelni a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

b0rzi

2015. december 20.

Megvettem, hátha alábbhagy a hajhullásom, de legalábbis jelentős mennyiségű babahajam lesz...
Első alkalommal fél óráig, ha rajtahagytam, mégis rengeteg hajam hullott ki hajmosásnál.
Később minden undormányt kipróbáltam (argán, ricinus és teafaolaj, és egy nagyon kevés ez), de ugyanúgy nagyon hullott a hajam... :(
Babahajaim lettek, de nem biztos hogy ettől.
Illetve olyan durva lenövésem lett :D úgyhogy ennyiből tuti használ.

Amúgy napibio-n lehe kapni kozmetikai tisztaságú panthenolt, 10 ml csak párszáz, szerintem teljesen megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Babahajaim lettek, de nem biztos hogy ettől.
Illetve olyan durva lenövésem lett :D úgyhogy ennyiből tuti használ.

Barbi1990

2015. december 16.

Sziasztok!
Pár hete kipróbáltam a Panthenol Sprayt a hajamon, kb. 1,5 órát hagytam rajta. Amikor lemostam és megszárítottam akkor azt vettem észre, hogy konkrétan leszívta a fekete hajfestéket a hajamról és foltokban barna lett. Ti tapasztaltatok ehhez hasonlót? :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Sziasztok!

mjjmoa

2015. december 9.

Vélemények alapján vettem egy flakonnal, alig vártam hogy kipróbáljam!
A hajamon hagytam egy fél órát, zuhanyzósapka alatt, törülközőbe csavarva, utána megmostam.
Nagyon puha lett tőle, fényes. A haj vége még két nap után sem sprőd, márpedig az enyém száraz alapból. Kíváncsi leszek hogy hajhullás ellen beválik-e. (2015.11.30.)
Update1.
... van tartása a hajamnak, nem esik össze azonnal kártyavárként! Hajhullásról egyelőre nem nyilatkozok.. kevesebb, de szedek vitaminokat, vasat, kovaföldet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Vélemények alapján vettem egy flakonnal, alig vártam hogy kipróbáljam!
Update1.

Lillaaa93

2015. december 1.

Csodaszer! :) Mindenkinek szívből ajánlom ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Csodaszer! :) Mindenkinek szívből ajánlom ! :)

Anett0707

2015. november 19.

Égésre nagyon jó, de én most szembesültem vele, hogy hajnövesztésre is alkalmas??!! Feltétlen ki kell próbálnom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

brenlina

2015. november 18.

Mindenkinek adnia kellene neki egy lehetőséget, aki ezt olvassa!!!
Én is hajnövesztés céljából szereztem be, és már a második dobozzal használom, ugyanis függőséget okozott. Utálom, ha nincs nálam, és úgy kell hajat mosnom!

Milyen hatása van? A hajtőre és a hajvégekre egyaránt használom, alaposan bedörgölöm, majd ezt követően törölközőt csavarok a hajamra, és eltöltök vele minimum 20 percet, de van, hogy órákat, amíg teljesen beszívja a hajam a hatóanyagokat. Utána mindenképpen kell egy hajmosás, én a hajbalzsamról sem mondok le, mert a hajam egy félresikerült szőkítésnék köszönhetően rendkívül töredezik.
A fodrászom legfeljebb 2 havonta meglátogatom egy egészségügyi hajvágás végett, és neki is meséltem a Panthenolról. Alátámasztott, hogy az általános hajnövesztő szerek egyik legalapvetőbb hatóanyaga, ezért biztosan nem teszek a hajamnak rosszat, ha rákenem. Mindezek mellett a folyamatos hajvágás és a pantenolozás következtében a hajam valóban növekedésnek indult (holott jelen soraimat ősszel írom, amikor a kevesebb napsütés miatt eleve hajlamos a hajunk kicsit nagyobb mértékben hullani és töredezni). Úgy tűnik, az elvékonyodott hajszálak új erőre kapnak tőle, nekem picit egyenesített is rajta, és igen, valóban növeszt.

Aki szeretné rendberakni a haját, biztosan nem fog melléfogni ezzel a termékkel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Mindenkinek adnia kellene neki egy lehetőséget, aki ezt olvassa!!!

csemi

2015. november 17.

Eddig még csak két alkalommal próbáltam ki , most fogom harmadszor. Növekedésről ugye nem tudok írni (de nagyon bízom benne, elvégre ezért is vettem meg), nekem nagyon göndör és ezért száraz hajam is van , viszont már a második mosás után azt vettem észre , hogy puhább és jobb a tartása. Kicsit hamarabb zsírosodik tőle bár így is heti 2x mosok hajat ,mert addigra pont kibírja így nem gond, meg hát nem is hajra van így ezért nem fogom lepontozni. De most megszavazom Neki a bizalmat így 5 csillagot kap. és reménykedem ,hogy sokkal gyorsabban nő majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Ninny

2015. október 29.

Elsősorban hajápolás céljából vettem meg,mivel tulajdonképpen égési sérülédre való,és a hajam is eléggé "égett"volt ami azt illeti,a blansolás,festés miatt.Sok mindent kipróbáltam de nekem eddig a panthenol vált be leginkább.A hajtövekre és végekre használtam,hamosás előtt.Már két alkalom után érződött a különbség.Sokkal sűrűbb és puhább lett,és normalizálódott a növekedése is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.