Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

macsekable

2012. április 6.

Alap darab a házi patikában. Mindennemű égési sérülésnél kellemesen hűsít, a viszketést enyhíti, lerövidíti a bőr gyógyulási idejét. Gyerekek mellett nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 6.

cirrus

2012. április 5.

Napégésre nincs jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Napégésre nincs jobb!

magyarry

2012. március 8.

Ez a panthenol spray nekünk mindíg segített napégés esetén. Nagyon jó bőrnyugtató és regeneráló. Nem is tudom mi lenne velünk nélküle nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

honey021

2012. február 7.

Napégésre használom, tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Napégésre használom, tényleg nagyon jó!

Sorea

2012. február 6.

Na ez az a termék, ami minden háztartásban kötelező! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 6.

Na ez az a termék, ami minden háztartásban kötelező! :)

danacanahai

2012. január 26.

Gyerekkorom óta használom bármilyen háztartási égési sérülésnél. Jó ha van kéznél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Myrkky

2012. január 26.

Napégésre valóban egy csodaszer! Én nemrégen kezdtem el hajpakolásként használni, és valóban nagyon jó! Állítólag serkenti a hajnövekedést, ezt nem tudom, de ha mosás után 20 percre felteszem pakolásként a vizes hajra, majd lemosom, szép fényes, "újrafeltöltött" lesz a hajam. (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

vrita90

2012. január 26.

Nyáron nagyon durván leégtem, mozdulni nem bírtam, kb. az életemet mentette meg :D
Éjszaka már aludni is tudtam a leégett részeimen, másnapra szinte nem is fájt. A pirosságot nem mulasztotta el olyan gyorsan, de az nem is érdekelt, csak ne fájjon annyira :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Orsy

2012. január 10.

Napégésre szuper. Ezen kívül én hajpakolásba is használom,bőrdoki ajánlotta,hogy a házikészítésű pakolást turbózzam fel ezzel. Bármilyen hajpakoláshoz,balzsamhoz hozzákeverhető. Hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Ancsi78

2012. január 9.

Nálunk alapdarab és nyáron mindenhova viszem magammal. Napégésre nagyon bevált. A gyerekeket ha kicsit is megfogja a nap, egyből kenem. Sőt! Megelőzésre is használjuk. A férjem bőre nagyon érzékeny, nagyon könnyen leég, még fényvédővel is. 2 hetes tengerparti nyaralást vészeltünk át leégés nélkül úgy, hogy strandolás, napozás előtt ezzel is bekentem. Kicsit hülye szaga van, de nagyon jól hidratál, nem engedi a bőrt kiszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 9.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.