Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

Petyuska

2018. június 20.

Imádom. Gyerekkoromat idézi meg az illata, mikor a strandról hazaérve ezzel fújt le anyukám. :) Leégésre kiváló, azonnal enyhíti a húzódást, az égő érzést.

Hajra most kezdtem el használni. Egyelőre szőke tincseim végét pempőztem be vele, hajmosást követően, törölköző száraz hajra. Tetszett a végeredmény, nem volt olyan seprű a vége. :) Mindenkinek ajánlom, a háztartás alapkelléke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

blanzsi

2018. május 25.

Feher bőrűek figyelem! Nyárra kötelező beszerezni! Az én hófehér színű borom nagyon gyorsan leég ha 50 faltörés krémet használok akkor is!! Ez a csodaszer gyorsan segít azon hogy ne húzódjon enyhuljon a pirossal e s elkezdjek bebarnulni! Mindenkinek ajánlom elengedhetetlen!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Fruzsiii

2018. április 15.

Nyáron alapdarab itthon! A napozástól leégett bőrt, nagyon gyorsan regenerálja,hűsiti,nálam sokszor megakadályozta a hámlást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Hecate

2018. április 10.

Égési sérülésekre valóban jó, így nélkülözhetetlen az otthonunkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Égési sérülésekre valóban jó, így nélkülözhetetlen az otthonunkban.

javi

2018. március 14.

Tudom, hogy elsősorban nem erre való, DE múltkor megpiszkáltam egy pattanást és nagyon piros lett körülötte a bőröm is. 1-2 napig ezt kentem rá, és szinte teljesen elmúlt a pirosság. Amúgy is van itthon mindig, mert nagyon könnyen leégek, arra is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

sorsi77

2018. március 6.

Már egy ideje a polcon csücsült - háztartási égési baletesetekre vettem just in case - aztán egyszercsak próbából ráfújtam erősen kiszáradt (élelmiszer ekcémától) kezeimre. Csodát művelt, pihipuhi lettem, nem húzódik a bőröm, jól beszivódik, nem marad zsiros érzet mint a shea vaj után, szóval ajtóban állva indulás előtt is bátran fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Greta0017

2018. február 23.

Égési sérésekre caak ezt használja a család. Mostanában pedig a hajamra próbáltam ki eddig sajnos nem érzékeltem változást de még próbálkozok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

renitrk

2018. január 30.

Csodaszer. Én alapból a hajamra vettem, azt is gyönyörűvé varázsolja. Növésben segíti, de azért havi 4 cm-t nem fog nőni ettől sem. :) De ami a legnagyobb csoda, az ahogy a pattanások után maradó sebeket gyógyítja. Végig ott ült a szekrényeben, és csak most vettem észre ezt a csodatevő tulajdonságát. 10 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

PumpkinAddams

2017. október 18.

Annyira fehér a bőröm, hogy nyáron még az árnyékban is komolyan le tudok égni. Ha ezzel bekenem az kellemesen hűsíti. Azt nem tapasztaltam hogy a bőr gyógyulását meggyorsította volna, de enyhítésnek kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

writa

2017. október 10.

Alapdarab, mindig van itthon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Alapdarab, mindig van itthon :)

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.