Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 22.

Égésre még nem próbáltam, hajnövesztésre vettem én is, mint még sokan mások, az itt olvasottak miatt. Nekem nem jött be, eddig kétszer használtam, de többet nem fogom, mert úgy vettem észre, hogy a szokásosnál több hajam hullott ki, mint ez előtt a két alkalom előtt szokott. És a festéket a hajamból iszonyat módon koptatja! A sokadik mosás után már nem szokott festékes lenni a víz, de ha ezt rákenem (kb. fél óráig hagytam rajta), az egész víz barna lesz, és még a samponos hab is olyan.
Nem akarom lepontozni, mert nyilván nem erre való, de csalódott vagyok , mert olyan sokan írtátok, hogy mennyit nőtt tőle a hajatok, de én így nem használhatom :(
(Még annyit, hogy viszont tényleg nagyon nagyon puha lett tőle a hajam, elképesztően. Talán festetlen hajra jobb megoldás lehet.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bujdosokyra

2017. szeptember 22.

Még csak kétszer próbáltam ki a hajamon, de soha semmilyen hajápoló nem váltott ki még nálam ekkora hűha faktort. Nedves hajra vittem fel egy órára, blazsamozás nélkül mostam ki. A hajam nagyon puha lett és könnyen fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Gyerekkoromban sokszor megégettem magam véletlenül (kandalló, tüzeskedés, stb.), ill. a nap is megkapott párszor, de ez mindig kihúzott a csávából. :)
Nagyon hatásos, hűsítő termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon hatásos, hűsítő termék!

zahraa

2017. augusztus 3.

Annak idejen, keringett rola egy amolyan "urban legend" miszerint ennek a habnak a fejborbe masszirozasaval, havi 1cm helyett kepes 6cm novekedest produkalni a haj. Sokan probaltuk, valtozo eredmenyekkel... En azt vettem eszre hogy elvekonyitotta a hajszalakat, es eleg erzekenyek is lettek. Valoban gyorsan nott, de nem lehet mindent a semmiert... Hiaba hosszu, ha olyan vekony, hogy szinte azonnal torik.

Egesi serulesekre viszont verhetetlen! Nem tudom, milyen reg forgalmazzak, de meg gyerekkorombol is dereng, hogy hasznaltuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

maedusa

2017. augusztus 3.

Napozás után kötelező, nagyon jól hidratál 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Napozás után kötelező, nagyon jól hidratál 5*

Elkofen

2017. július 27.

Szerintem minden háztartásban nélkülözhetetlen. Az egész család ezt használja kisebb nagyobb napégések és egyéb égési sérüléseknél. Már anyu is ezt használta, amikor tini voltam.
Különösen hasznos most ilyenkor nyári strandolások után. Ha némi bőrpírt, vagy fájdalmat érzünk, akkor ezzel a habbal kezeljük a bőrt. A kisfiamra is ezt kenem, ha kissé piros lesz a napon.(Ez időnként óhatatlan bármennyire igyekszem őt megóvni a sugaraktól.) Este ilyenkor jön a habbal való bepakolás.
Azonnal enyhíti és nyugtatja a fájdalmat. Hosszabb távon regenerál és hámosít.
Elbújhat mellette az összes apres lotion és after sun zselékrém, bár azokat talán csak olyan bőrre szánják, amit egyáltalán nem irritált a nap.
Ha megégetjük a konyhában a kezünket, vagy ráfröccsent egy kis olaj, arra is szuper. Tehát univerzális és csodaszer, ami alapkellék a háztartásban. Pláne nyáron + ha gyerek is van + ha valaki sokat a konyhában ügyeskedik, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Azonnal enyhíti és nyugtatja a fájdalmat. Hosszabb távon regenerál és hámosít.

fannivea

2017. július 14.

Nagyonjo! Napegesre, illetve hajpakolasnak is hasznaltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyonjo! Napegesre, illetve hajpakolasnak is hasznaltam:)

Micc

2017. július 12.

3 napig tűző napon tartózkodás eléggé megpírította a hátunkat a párommal. A házi tejfölös megoldásoknak pedig nem vagyok a híve. A patikában ezt adták "ez a legjobb" címszóval. Kipróbáltuk és azonnal enyhítette a fájdalmat. Naponta 2-3x kenegettem, mostmár szépen gyógyul. A szaga az borzalmas, de ez még nem akkora probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

lilyrosedepp

2017. július 12.

Először eredetileg hajnövesztőnek vettem, de rájöttem mennyi mindenre is jó. A leégést gyorsan gyógyítja, a szúnyogcsípéseimet is elviselhetővé teszi. Mellesleg a hajnövekedésre is kiváló. Én úgy használtam hogy bevizeztem a hajat és eloszlattam a habot a fejbőrömön, utána felhúztam egy meleg sapkát és kb. 2-3 órán át ebben voltam. ezután hajat mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

zonga

2017. július 5.

Egyszer nagyon csúnyán leégett a hátam, vállam, dekoltázsom. Ezt tudtam beszerezni. Nagyon jól helyrehozta a bőrömet. (Főleg, ha előtte hűtőbe teszi az ember, még jobb.) Pár nap alatt elmúlt az égés. Csodaszer! Jobb lenne, ha sima krém/zselé lenne hab helyett, de ettől még nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.