Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

reekkii95

2017. március 21.

Hajpakoláshoz keverve használom. Hajnövekedésben nem látok szembetűnő változást, de szép fényes selymes hajam lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

chupachups

2017. március 12.

Nagyon régóta van itthon, szinte alapkellék leégésnél borzasztóan sokat segít!:)
a vélemények miatt kipróbáltam a hajamra is, feketéből vörös hajat nem a legegyszerűbb csinálni sajnos amit meg is érzett a hajam:/ a derékig érőből lett egy kicsit hosszabb kint vállig érő és szörenyen töredezett hajam:/ mindenféle ápolót kipróbáltam rá és azóta is használom őket viszont a panthenol esetében már az első használat után érezhető volt a változás!:) növekedésben nem tudom mennyire segít de hihetetlenül puha tőle a hajam vége is ami nekem
most nagyon nagy plusz :) hajmosás elött szoktam rá rakni pakolásként valamint hajmosás után a hajvégápolómjoz keverek egy kicsit így elég jó kombinációnak tűnik:) mindenképp csillagosötös!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

darido3

2017. február 11.

Nekem sajnos nem gyorsítótta meg a hajam növekedését.
Mivel ez a termék nem hajnövesztésre van, ezért lepontozni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Nekem sajnos nem gyorsítótta meg a hajam növekedését.
Mivel ez a termék nem hajnövesztésre van, ezért lepontozni nem fogom.

AkInImOd

2017. január 26.

Gyerekkorom óta van belőle itthon, és a mai napig, ha megégetem magam a konyhában, ezzel tudom elmulasztani az égési sérülések nyomait gyorsan hatékonyan. Szerintem alapkellék minden háztartásban.

Habár, mint összetevő megjelenik a hajápoló szerekben, szerintem érdemesebb lehet beszerezni a patikában tiszta formában. Ugyanis ez a Spray égési sérülésekre, hegekre van elsősorban kifejlesztve, nem hajápolónak (és aki emiatt lehúzza az értékelését, olvassa el még egyszer a termékleírást).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

szitakoto15

2017. január 26.

A hajnövesztő hatásáról írt vélemények miatt vettem meg, bár arról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, mert csak 3 hete használom. Hajmosás előtt egy órával szoktam felkenni a hajamra, és miután megmosom, tényleg nagyon szép puha, fényes lesz tőle a haj. Végre jó érzés megfogni a hajvégeket is :) Remélem a hajnövesztő hatásáról is tudok majd jókat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Verapek

2017. január 15.

Szőkítésen többször átesett hajamon csodákat művelt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

Szőkítésen többször átesett hajamon csodákat művelt!

Metoyou22

2016. december 19.

Nem is tudom mit írjak! A hátközépig érő hajam le kellett vágatnom váll felé érőre mert az évek óta tartó hajfestés és hajvasalás valamint a nem megfelelő védekezés ezek ellen, teljesen elvékonyították és töredezetté tették a hajam. Nincs is ezzel semmi baj, imádom a rövid hajam, igenám' de még mindig van töredezett rész plusz jövőre lesz az esküvőnk így addig rendbe kell hoznom amennyire csak lehet. Na itt jön a képbe a Panthenol amiről 2 napja olvastam hogy hú meg há. Szerencsére volt itthon mert égésre alap kellék. Hozzá is kezdtem a procedúrához. Alapvetően sajnos gyorsan zsírosodó és száraz végű a hajam szóval szárazon elkezdtem kis maréknyi habgolyókat a hajamra tenni, hajtőtől a végéig. Jó sok rá is ment, kb 1 órán keresztül rajta hagytam majd megmostam szokás szerint. A hajam valami eszméletlen puha lett és selymes. Ugyanúgy zsírosodik de nem is ezen kellett segítenie. A vége viszont élettel telibb, csillogóbb és nem találok szavakat. Alap kellék lesz hajmosás előtt ez már tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Kramer0ka

2016. december 10.

Leégésre verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Leégésre verhetetlen!

MrsWolf

2016. november 29.

A Panthenol csodaszer. A családunk ezt használja arcra, hidratáló krém helyett, és nagyon jó erre a célra is. Valamint hajra is nagyon jó. És leégésre is nagyon jó (ami az eredeti funkciója.) Már évek óta használjuk, pontosabban hosszú évek óta. Legalább 10 éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Villango

2016. november 21.

UP.: volt egy elég durva heg az arcomon, ami egy elég durva gyulladás után maradt meg. Na jó én is tehetem arról hogy a heg mélyebb lett mint kellett volna.
Nagyon csúnyán bemélyedt a bőröm szintjétől.....
Már keresztet vetettem a szépségemre életem végégig rajtam éktelenkedő heg miatt, mikor elkezdtem e kencét kenni rá. Éjszakára, vastagon. 6 éjszaka után a heg szélei egy vonalba kerültek a körülötte lévő bőr szintjével. Csak ennyit tudok írni: WOW!

Hát tényleg nagyon jó kis cucc, én az arcomra használom ha sérülés van rajta (patti, ekcéma), és szuper rá, már 1 éjszaka alatt látványos a változás.
Puhítja a bőrt, és tényleg regenerálja, ez a szó itt nem csak marketingfogás. ;-)
Most kísérletezek vele hosszabb távon milyen hatással van egy konkrét hegre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Nagyon csúnyán bemélyedt a bőröm szintjétől.....

Most kísérletezek vele hosszabb távon milyen hatással van egy konkrét hegre.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.