Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

szabofannika0215

2016. október 21.

2 hónap után nálam észrevehető volt a változás a hajamon, mármint hosszi szempontból. Szerintem 3-5 centimétert nőtt a hajam tőle :)
Az árát abszolút megéri, sajnos nekem ez a hab hamar elfogyott (2-3 hónap, hétvégente használtam), mivel az egész hajamra használtam és eleve középhosszú hajam van. Nem nehéz felvinni a hajra, kimosása is egyszerű és utána selymes volt a hajam mindig.
Aki nem szeret professzionális termékeket használni a hajára, valamint egyszerre sok terméket használni a hajára de növeszteni szeretné, annak tudom ajánlani. Nekem nem zsírosított, de gondolom ez emberfüggő.
A benne lévő vitaminok a fejbőrömre is hatással voltak, emlékszem sokáig nem volt korpás és viszketni se viszketett a nagy melegekbe (nyáron használtam). A hajvégeim is szépek voltak, pedig a hajam is festve van február óta.
Nagyon erősen gondolkodok rajta hogy újravegyem, nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Nagyon erősen gondolkodok rajta hogy újravegyem, nekem teljesen bevált.

oklaudia

2016. szeptember 29.

Hajnövesztés céljából vettem pár hete. Én már most tudok nyilatkozni a hajnövesztő hatásról, pozitívan :) Nőttek tőle babahajak is. Én a hajvégekre is szoktam tenni, nagyon finom puha lesz tőle. Egyszerű a használat is, úgyhogy meg vagyok vele elégedve 100%-osan. Biztosan újra veszem!

Update: Szüneteltetem egy ideje a használatát, mert nagyon elkezdett hullani a hajam. Nem biztos, hogy ettől, de inkább letettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Babika20

2016. szeptember 13.

Imádom. Mikor leégek alapdarab, de újfent borotválkozás után használom és nagyszerűen nyugtat, jól szívódik be és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Iren11

2016. augusztus 30.

Hajápolásom alapköve, minden hajmosás előtt felteszem így a hajam könnyen kezelhető lesz, hogy el se hiszem. Én mindenki számár kötelezővé tenném a használatát. Ha csak 5 percet tudom rajta hagyni akkor is felteszem hajtőtől hajvégekig, hajtőre nagyon keveset hajam végére viszonylag sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

szoszigabi

2016. augusztus 16.

Èvek óta használom, mindenféle égési serülésre, legyen az napégés vagy komolyabb sérülés. Azonnal hat, komfortosabb érzetü lesz tőle a bőr, nyugatja. èn nagyon szeretem benne, hogy ha vastagabb réteget fújok, akkor nem folyik le a hab, hanem a helyén marad, ahova fújtam és szépen lassan szivódik be, így nem megy bele a sebekbe a kosz sem.
Pár nap alatt a nepégést is megszünteti nekem, sőt, ha ezzel kezelem elmarad a hámlás is!
A hajápoló hatása újdonság volt nekem is, de ezek után mindenképpen kipróbálom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

moretti87

2016. augusztus 16.

Gondoltam kipróbálom a vékony szálú, szőkítéstől megtépázott hajamra , és milyen jól tettem,hogy kipróbáltam! egész nap fogdosom, olyan hihetelen puha , mintha a fodrásztól jöttem volna ki. Imádat :)

Dea

2016. augusztus 15.

Nagyon jó, anyukám mindig ilyet vesz, a legjobb napégésre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Nagyon jó, anyukám mindig ilyet vesz, a legjobb napégésre :)

Kitty0216

2016. augusztus 2.

Ma probaltam ki, eleg toredezett , festett szoke hajam van. En torulkozo szaraz hajra kentem ra, hajvegekre, illetve a fejboromre is. Egy oraig hagytam rajta, majd siman leoblitettem. Utana se hajvegapolo olaj, se balzsam! Ennek ellenere ez tenyleg egy csodaszer, a hajam 100x puhabb, mar az elso hasznalat utan mas a tapintasa, legszivesebben allandoan simogatnam.. :) Mar megerte! A tobbit kesobb meglatjuk... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

luannna

2016. július 31.

Ez egy csoda szer én már a bazinagy görög lagzis windex szintjén használom és tényleg mindenre jó!!!És ennyi pénzért!!
- szőke melíros hajam puha ,selymes,egészséges tőle egy hónap alatt 2,5 cm -t nő ezek eddig csak álmok voltak.
-szempillámra is használom dúsabb vastagabb hosszabb tőle
-pattanásokat eltünteti sokkal szebb a bőröm tőle
- égésre is kiváló
Már csak az hiányzik hogy fogyni is lehessen vele:D Bár kitudja 😃 egyszerűen 39765567892 csillagot adnék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

-szempillámra is használom dúsabb vastagabb hosszabb tőle
-pattanásokat eltünteti sokkal szebb a bőröm tőle
- égésre is kiváló

SzMaya

(!)
2016. július 28.

Én is a fejbőrömre hasznàlom elsősorban, és nagyon szeretem. Ha egy ideig nem hasznàlom,akkor rosszabb àllapotú lesz. Heti 1x hasznàlom pakolàsként hajmosàs előtt, kb. 1 óràra teszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.