Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

mppl

2016. július 11.

Olyan 3 hete kaptam, a hajamra használom eredetileg növesztés miatt szerettem volna kipróbálni, de erről még nem tudok véleményt mondani, viszont már először is csodálatosan puhává varázsolta a hajam, még a barátom is megjegyezte mennyire finom tapintású lett pedig ő nem szokta ezeket észrevenni. :') Ezután alapdarab lesz itthon, biztos újra fogom vásárolni ha elfogy. Ezenkívül napégésre és kisebb sérülésekre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Sunnyvagyok

2016. június 28.

Egy brutális leégés után használtam most először. Őszintén szólva, nem tett csodát az égésemmel, összehasonlítva a párommal, aki ugyan így leégett és egyáltalán nem fújta magát a Panthenol habbal, nincsen semmi különbség a gyógyulásunk közt!
Jelenleg hámlok is, tehát ezt sem sikerült kiküszöbölnöm!
Viszont sokak véleményére adva elkezdtem a hajamra használni, pakolásként minden mosás előtt 30-40 percig a tövekre és a hajvégekre jól bemasszírozva.
Úgy érzem a hajamnak nagyon jót tesz, hidratálja, nagyon selymes és fényes lett, sokkal dúsabbnak is hat.
Bár arra amire eredetileg való nekem nem vált be, viszont a hajamra mindig fogom használni!
Megéri az árát, hajvitamin mellett remek kiegészítője a napi hajápolásnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Jelenleg hámlok is, tehát ezt sem sikerült kiküszöbölnöm!
Megéri az árát, hajvitamin mellett remek kiegészítője a napi hajápolásnak! :)

flamingo-80

2016. június 19.

Napégés esetén szorgalmas használatával elkerülhető a lehámlás, nyugtatja és hidratálja a leégett bőrt. Nyáron mindig tartok belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

canyon

2016. június 10.

Napégésre, konyhai balesetekre és hajnövesztésben is hű társam. Imádom, a hajam selymes és gyorsabban nő.
Bármennyire vigyázok a bőrömre, nyár elején mindig leégek picit. Bekenem vele, nem ég és húzódik tőle tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Xnano

2016. május 26.

Nagy kedvenc: napeges, konyhai baleset, hajnovesztes... mindig jol jon. :)
Selymes tole a hajam es szepen no, jelenleg erre a projektre hasznalgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Nagy kedvenc: napeges, konyhai baleset, hajnovesztes... mindig jol jon. :)
Selymes tole a hajam es szepen no, jelenleg erre a projektre hasznalgatom.

luanna

2016. május 23.

2 hete használom haj növesztésre arról még Nyílván nem tudok irni de a hajam nagyon puha selymes tőle ha növesztés gyorsitására nem is jó már igy is Megérte hisz ha egészséges a hajad vége nem törik le igy valoban látványos a hajnövekedés. PLUSSZ!valami belső hang hatására elkezdtem a szempillámat is növeszteni dusitani vele és 1 hét alatt a szempilláim láthatóan hosszabbak vastagabbak úgy ez a panthenol minden értelemben szószerint csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Kriszta72

2016. április 30.

Rég óta a család barátja! Minden nyáron ott van a táskánkban a strandon, vagy ha főzés közben megégetem magam, azonnal magamra fújom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

kisenikoke

2016. április 30.

Nyáron mikor minden igyekezet és védelem ellenére pici megkapott a nap nagyon jó szolgálatot tett.
Párszor hajtőre is alkalmaztam. Ennyi idő alatt hatását nem tapasztaltam, gondolom ahhoz hosszabb idő kéne.

Update: hajnoveszto hatasat eszre nem vettem de sokkal puhabb tole a hajam. Ha már a toredezest tudja csokkenteni is megeri hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Kingucii

2016. április 25.

Égési sérülésre használtam, nagyon hűsítő, nyugtató volt a bőrömnek. Remek termék!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

ucsilla98

2016. április 20.

Hajnövesztésre használom bár egy pár hónapja nem használtam.. Viszont az első két hónap használat alatt kb 4-5cm-t nőtt tőle a hajam!! :) Úgy érzem visszakéne térnem hozzá. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.