Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárakban kapható vazelin.

Anditattoo

2018. november 20.

Allandoan cserepes szaraz ajkaimat csodalatosan rendbe tette. Estenkent szoktam vadtagon bekenni reggelre pihe puha lesz az ajkam tole. Olcso es nagyon sok termeket tuszmakolnak bele a tegelybe. Rengeteg iddig eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

timcho03

2018. április 6.

Hűűű, de szeretem, ő a filléres szerelmem *-* Én is minden este bekenem vele a szám, reggelre nagyon szépen beszívódik, maximálisan hidratálja és teltebbé varázsolja az ajkaimat. Ezen kívül hideg, szeles időben napközben is használom, én nagyon szeretem, hogy felkenve kicsit olajos hatása van, olyan érdekes csillogást kölcsönöz az ajkaimnak, mintha szájfényt kentem volna fel. Kiszáradt, cserepes ajkakra mindenképp csodaszer. Az orrom, és az az alatti bőrrészt is ezzel szoktam kenegetni, ha például a megfázás miatti sok orrfújás következtében nagyon kiszárad a bőröm, pikk-pakk rendbehozza ;) Mindamellett, hogy olcsó, nagyon kiadós is, a legkisebb kiszerelés már vagy 2 éve megvan, de szerintem hamarabb fog megavasodni, mint elfogyni, pedig tényleg rendszeresen használom :D de még rengeteg mindenre jó, ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Mancsoska

2018. február 17.

Minden este vastag rétegben az ajkaimra kenek belőle, reggelre csodás puha és simák lesznek az ajkaim, napközben csak nagyon szeles napokon kell más ápolókhoz nyúlnom. Csak estére használom,mert nem túl kényelmes viselni, mert ragad és zsíros érzetet hagy. Pár száz forintért lehet kapni és egy kis tégely is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

WorkingClassGirl

2018. február 15.

Egy ideig húzódoztam kipróbálni, de megtettem és be kell látnom, hogy sebes, cserepes ajkakra ez a legjobb. Messze veri a korábbi pantenolos, lanolinos kenőcseimet. Ha nem nagyon durva a helyzet, egyetlen használattal is képes eltüntetni a sebes, száraz, érzékeny ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

nicolekitti

2017. november 5.

Sminktetoválás után javasolták, hogy ezzel kenjem a szemöldökömet. Tejesen bevállt, csillapította a viszketést. Filléres árban van és nagyon vékony rétegben elég volt felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

balazskrisztii

2017. október 24.

Télen a kiszáradt ajkaimra ez volt a megoldás. Kevés kell belőle, egy tégely az idők végezetéig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Anne74

2017. október 17.

Sminktetovalas után kenhettem én bármilyen hiper és szuper terméket...ez az egyszerű vazelin vált be.
Nagyon jól puhitott. S néhány nap után felvaltva használtam az aloe vera ajakapoloval... :)
Bátran ajánlom mindenkinek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Bátran ajánlom mindenkinek...

bogczi

2017. október 17.

Ajakra használom, mert a legtöbb rúzs sajnos szárít. Nagyon vékonyan felkenem és rá a rúzst/ajakceruzát és nem szárít, relatíve sokáig fent is marad. Hátránya, hogy így egyik sem marad "csókálló", de ennyit feláldozok. :) 175 forintért szoktam venni, a dm-es meg ugyan kétszer ekkora, de 749 forintot nem ér meg akkor sem.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Veronika8614

2017. szeptember 8.

Nagyon szeretem ajak és a körülötte kicsit ekcémás bőrömre, plusz lábápolónak, éjszakára használom csak természetesen.
Annyi, hogy nekem valahogy jobban bejön a baleas változat , elvileg nincs különbség, én mégis azt kedvelem jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

hio

2017. szeptember 8.

Ajak- és hajvégápolóként használom, illetve ha bárhol száraz a bőröm. Nagyon bevált, nincs szükség semmilyen drágább ajakbalzsamra, ez is tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Emolliensek: Petrolatum