Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pannababo

2017. július 7.

Nagyon hatásos vízmegkötő,a többi komment tippjeit megfogadtam,csodás ránctalanító. Sóval vegyítve arcradírnak is csúcs,nagyon szeretem smink eltávolító krémként nedves kendő el használni. ZIAJA a kedvenc ,de a patikai is teljesen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

JuditTTT

2017. június 27.

Mondok újat nektek róla. Jó az ajakherpeszre. Fogászatra kell járnom most kicsit sűrűbben és kijött a herpeszem tegnap. Bekentem a jó drága herpeszkrémmel. Semmi. Viszket, éget, hólyagosodik stb. A fogorvos, h. ne fájjon, amíg nyitva kell tartani a számat bekente vazelinnel, utána, amikor kiültem a váróba, még kértem belőle és én is bekentem. Egyszer csak azt veszem észre, semmi égő viszketés, a hólyagok LEMENTEK (!) elkezdtek varasodni és úgy alapvetően tűnik el a herpesz a számról :OOOOOOOOOOOOOOOO Hatalmas döbbenet! Rohantam a gyógyszertárba venni kerek 175 forintért :O Most kenegetem a már gyógyuló és varas számat. De a herpeszből már alig van valami. Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Cukkedli

2017. február 12.

Mivel fogszabályzóm van gyakran kisebesedik, kicserepesedik és kiszárad a szám. Az orvos ajánlotta, hogy szerezzem be ezt a kis olcsó csodát rá, pár nap alatt rendszeres (napi 2-3) használattal rendbe tette a szám. Ajánlom bátran szájra bár számos más dologra is használható én csak ezt a felhasználási módját próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

kata39

2016. november 27.

Örömmel olvastam, hogy ennek az egyszerű patikai kenőcsalapanyagnak milyen jó felhasználhatósága van. Valóban igaz, sok kenőcsnek az alapanyaga, ám azt is tudni kell róla, hogy szénhidrogén-származék, s mint ilyen a pórusokat teljesen eldugítja, vízzel nem lemosható. Tehát bőrre mint olyan, kenni egyáltalán nem ajánlom, különösen zsíros bőrűeknek, de persze nyilván nem is erre van. Az ajakápolás viszont megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

fruzsi12

2016. november 25.

Ezzel szoktam esténként jó vastagon bekenni a számat ajakápolás céljából, és el kell mondjam, hogy ennél nincsen jobb termék! Betegség esetén az orrom környékére is használom, amikor a zsepi kidörzsöli. Nagyon szeretem, mindig tartok itthon egy kis tégellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

senskin

2016. november 23.

A fehér vazelin maga a csoda. Ezt eddig én sem tudtam. Gyógyszerészeti krémekben is felhasználásra kerül. Szóval, sosem lehet rossz. Ha valaki úgy érzi gyűrődött a szeme környéke és apró vonalak jelennek meg rajta, az este kúraszerűen pl. egy hétig alkalmazza a szemkréme helyett. Én egyszer allergiás lettem, és nem tudtam semmivel bekenni egy darabig, úgyhogy ezt használtam és nagyon szép sima szemkörnyéket eredményez,
Tipp.: Kicsi kell belőle , nagyon zsíros. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Tipp.: Kicsi kell belőle , nagyon zsíros. :)

Kriszta01

2016. november 14.

Ajakápolónak használom csak de arra csodaszer! Tégelyben adják, ha te magaddal akarod vinni napközben, és kenegetni magad, akkor ez nem neked való, ráadásul ha felviszed az ajkadra azért nem úgy mutat rajta, mint egy stiftes változat. Én este kenem be a szám jó dúsan, reggelre eszméletlenül puha. Egy kis tégely pedig 2-2,5 téli szeszont is kibír nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Macika10

2016. november 6.

Nekem a szám két széle volt berepedve ami fájt is. A patikus néni ajánlotta ezt rá. 2nap alatt elmulasztotta. Meg voltam lepődve.
Mostanába pedig ajakápolóként használom és valóban használ. Én pl a labellonál is egy idő után azt érzem, hogy lekell törölnöm a számról, mert egyszerűn zavaró és kellemetlen a viselése. Nos ezt a vazelinnél nem érzem. Nagyon puhává varázsolja a számat. Jàr az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

szilviakiralyno

2016. október 15.

Nem is gondoltam, hogy ilyen sokan szintén hasonló módon használják fel mint én is. Kicsit félve is kerestem rá az oldalon, gondoltam tabudöntögető dolgokat fogok írni, de nem :D Tulajdonképpen az előttem írók mindent leírtak, amire én is használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Ajakápolóként, hajamra szárítás után hajvégápolóként, hajformázásra, cserepes bőrre ápolóként és védőanyagként, kézkrémbe adalékként a hideg időben, gyakorlatilag majdnem mindenre jó, és olcsó alternatíva, másrészről nincs benne ismeretlen eredetű anyag, illatmentes, nem allergizál. Nem olyan régen olvastam, hogy égésre is kiváló, nos ezt is tapasztaltam. Háztartási égés volt, elfertőződött, és bár kicsit nehezen, de kikevertem teafaolajjal, és 2 nap alatt teljesen helyrejöttem, heg nélkül gyógyultam. Szóval csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Suri91

2016. május 17.

Igazi csodaszer. Ajakápolóként hordozom kis tégelyben, tartós szempilla és szemöldökfestéknél használom alátét alá. Illetve rájöttem, hogy ha intim szőrtelenítés után vazelinnel kenem be a bőröm, nem pattogok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Emolliensek: Petrolatum