Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárakban kapható vazelin.

Vangie

2014. június 27.

Ajakápolásra használom! Mindig a táskámban van! Az enyém 50 grammos. Nekem a Carmextől (semmi bajom vele) is jobban bevált! És olcsó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

hops

2014. április 15.

Én 275 forintért vettem 100g-ot! Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 15.

Én 275 forintért vettem 100g-ot! Nagyon jó! :)

PAncsi79

2014. április 9.

A számra használom, a legjobb (no és legolcsóbb) ajakápoló, sőt, enyhe szájfénynek is használható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

masnis

2014. április 2.

Szempillára használom éjszakára, és azt szeretem a legjobban benne, hogy ellentétben a ricinussal pl., reggelre teljesen beszívják a pilláim. Cserepes száj ápolására is kiváló, valamint utazáshoz is ezt csapom be a táskámba szemsminklemosónak. Szemtelenül olcsó ahhoz képest, hogy mennyit tud, az egyik legjobb házi praktika. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

GI85

2014. március 28.

Használom a számra, mert mostanában száradós, de extrém módon, ezért minden fellelhető kencét rápakolok. :D Teljesen bevált, főleg éjszaka kenem fel, mert eléggé sűrű. De mindenféle száraz területre nálam beválik. Én a tégelyeket megtartom saját kencézésre, ahogy a popsikrémek tégelyét is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

csontosmeggymag

2014. március 1.

tényleg jó cucc. :)
eddig használtam: a számra és remekül puhít plusz fényes is. enyhe, de jellegzetes íze-illata van, amit azért csóknál letörlök. ennyi a baja. szemöldök alatt néha kenek picit kiemelőnek és a géllakkomat lereszeltem a héten, amitől tiszta roncs és érdes lett a körömágyam. a jobb kezem körmeit jó alaposan bedörzsöltem vazelinnel, hogy lássam a balhoz képest a különbséget. higgyétek el, látványos volt. :) a körmöm pár nap alatt elfelejtette, hogy hónapokig géllakkozták :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

tényleg jó cucc. :)

melike_0817

2014. február 10.

Ajakápoló, kézkrém, sőt még a kutyusom tappancsát is ezzel kenjük amikor a sózott út kikezdi, nagyon olcsó és nagyon hatásos hidratáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Albert Andi

2014. február 2.

Rengeteg ajakápolót próbáltam már, de egyik sem volt olyan jó mint ez ha bekenem vele a számat. Nagyon olcsó és minden patikában kapható, nálam alap dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

L.ajla

2013. augusztus 29.

Jó nagy mennyiséget lehet kapni nagyon olcsón:)
A sminkmaradékot nagyon jól eltávolítja, száraz bőrfelületre kiváló.
Lefekvés előtt mindig bekenem vele a számat:)
Már fogyóban van, de elég sokáig kitartott, kb. egy éve vettem. mindenképp újraveszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Jó nagy mennyiséget lehet kapni nagyon olcsón:)
A sminkmaradékot nagyon jól eltávolítja, száraz bőrfelületre kiváló.
Lefekvés előtt mindig bekenem vele a számat:)

Szappan&Bubii

2013. augusztus 1.

Az egyik legjobb dolog, amit 175 Ft-ért lehet megvenni ^^
Nagyon sok dologra alkalmas. Lehet szájra, szempillára, szemöldökre, sebre, hajra stb. kenni, és nagyon jó! :)
Az ára miatt szinte ingyen van, és nálam ez egy alapdarab. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Az egyik legjobb dolog, amit 175 Ft-ért lehet megvenni ^^
Az ára miatt szinte ingyen van, és nálam ez egy alapdarab. :)

Emolliensek: Petrolatum