Plus White

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Plus+White 5 minute fogfehérítő készlet mindent tartalmaz, amire az otthoni fogfehérítéshez szüksége lehet:

• Tartar Control Pre-Whitening öblögető-koncentrátum - 4 fl oz (118 ml)
  • 5-minute Speed Whitening Gel - 3 oz (85 g)
  • Flexibilis fogfehérítő sín

A pre-whitening öblögető összetétele: Water (aqua), Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Flavor, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Citric Acid, Blue 1 (CI 42090), Yellow 5 (CI 19140).

A fehérítő gél összetevői az INCI listában:

betty23

2017. augusztus 29.

update: 2017.08.29. 1 év után folyós lett, kidobtam. Lassacskán letettem róla, mert féltem tőle, hogy mégis valami kárt tesz a peroxid a fogacskáimban. :) Nem pontozom le, mert valóban használt, de féltem a fogsorom.

update 2016.04.11.: Végül úgy alakult, hogy nem kúraszerűen használom, hanem amikor úgy látom, hogy besárgultak a fogaim, akkor előveszem. Nekem még mindig bejövős cucc, megjött hozzá a sínem is. Nem lettek érzékenyek a fogaim az elmúlt hónapban, pedig háromszor bevetettem ez idő alatt.

update 2016.03.18.: Azóta nem használtam, mivel nem érkezett még meg a sínem, de szerintem nem meglepő, hogy egy használat után, nem végig csinálva a kezelést nem maradtak hófehérek a fogaim. Ha megérkezik a sín megcsinálom a kúrát és jövök ismét updatelni.

2016.02.15.:Nekem nincs meg a szett, csak önmagában a fogfehérítő gél. Ma használtam először, 15 percet hagytam a fogaimon és teljesen lenyűgözött! Nem voltak olyan nagyon durván sárgák a fogaim, de nem volt olyan igazán fehér sosem. Semmilyen negatív tapasztalatom nem volt vele, csak szééép fehér fogaim lettek. Már úton van egy sín is hozzá, elég kellemetlen volt hosszú ideig mosolyogni. :D Amúgy iHerbről rendeltem. Ha esetleg valamelyest változik a véleményem, akkor mindenképpen írok egy update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

bellehercegno

2016. május 22.

Nehéz szívvel,de kénytelen vagyok lehúzni ennek a készítménynek az értékelését :( Nagy reményekkel telve rendeltem meg az iHerb-ről.Sajnos csak másodszori postázásra ért ide,bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy első alkalommal "sima" postával kértem és minden további nélkül vissza is utalták az árát valamint a szállítási költséget.Következő alkalommal nem akartam kockáztatni,így ajánlva kértem,a végösszeg egyébként nem volt borsos,alig 5200 Ft-ba került cakk-pakk. Maga a készítmény....sajnálom,hogy ezt kell írnom,de tulajdonképpen ablakon kidobott pénz,mert az égvilágon semmit nem produkált a fogaimmal :( 2-3 árnyalatnyi fehérítéssel már igazi hófehér hollywood-i mosollyal hódíthatnék,tehát a fogaim egyáltalán nem sárgák, sőt! Csalódnom kellett,sajnos a gél semmilyen változást nem hozott.Tisztességgel végigcsináltam a kéthetes kezelést,és alkalmanként minimum fél órára hagytam fent a sínt,előfordult,hogy ezt kitoltam 60 percre.A 14 nap letelte után még mindig vártam a csodát,így ráhúztam plusz 3 napot tekintettel arra,hogy maradt még a gélből és az öblögetőből is.A mai nappal telt be a pohár,mert bár eddig igen halovány érzékenységet észleltem csak,ma viszont határozottan és szinte elviselhetetlenül fájtak a fogaim,így kb. 13 perc után levettem a sínt és az egész szettet elsüllyesztettem a fürdőszobaszekrény mélyére :( Mérhetetlenül csalódott vagyok.Nem tudom,hogyan születtek ezek az 5 csillagos értékelések valamint a sok-sok remek video a neten, mert ez a készítmény nekem egyáltalán nem vált be.Először 2 csillagot akartam adni neki,de tekintettel a mai fájdalomra úgy gondolom,nem ér 1-nél többet :( Ha valakinek van megfizethető és valóban hatásos otthoni módszere fogfehérítésre,az ne tartsa magában az információt! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 22.

Samybubu

2015. július 20.

Csak elvétve használom, amikor eszembe jut, bár nagyon semmit sem fogyasztok, amitől sárgulnának a fogaim, de még így is határozottan látom a fehérítőhatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

kaszi

2015. június 17.

iHerb-ről rendeltem meg még januárban. Napi kétszer használtam 15 percig és már 2 nap után látszott az eredmény, direkt képet is készítettem hogy össze tudjam jobban hasonlítani :) Igaz a fogaim annyira nem voltak sárgák, nem dohányzom/kávézom. Folyamatos használatot igényel, de szerintem egy ilyen itthoni fehérítéstől ne is várjon senki tartós eredményt.
Pár hónapig nem használtam de most megint előszedtem. Az ára szerintem elég jó, főleg így, hogy gyorsan látni a változást ha rendszeresen használod. Közvetlenül a fogmra szoktam kenni én is, az elején a sínre raktam a gélt és úgy használtam, ráment az ínyemre és napokig csípte, nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

KlaudiaZs

2015. május 2.

Most látom, hogy elfelejtettem UPDATE-elni. Másodszor is nekifutottam, gondoltam hátha többet használom, és lesz hatása, kicsit több időre is rajtahagytam néha, 40 percig is akár, mivel első körben abszolút sose tapasztaltam érzékenységet, de fehérítő eredménye ekkor sem volt, sőt, szépen lassan egyre érzékenyebbé tette a fogaimat, olyannyira, hogy mikor legutoljára használtam, már pár perc után alul az első két fogamba elviselhetetlen nyilalló fájdalom hasított, le is vettem a sínt és kiöblítettem a számat, azóta a fiókom alján van. Nem tudom, akik azt mondják, ez csodaszer, milyen fogakkal rendelkeznek, de bárki másnak inkább ajánlom a fogport.

Szinte mindehol csak jót olvastam róla, így hát reménykedve megrendeltem, de sajnos 1 hét használat után (napi kétszer 25 perc) elmondhatom, hogy abszolút semmi hatása nincs. A fogaim nem lettek fehérebbek egy kicsit sem, hatlmas csalódás az egész. Még egy hétig használom, elvileg két hetes a kúra, de valami változást azért elvártam volna 14 alkalom fehérítés után. Szerencsére akciósan jutottam hozzá, és csak a gélt vettem meg, az újabb kiadást, és külön vettem hozzá sínt amit a fogaimhoz igazítottam, így nem érzem úgy, hogy több ezreket dobtam ki az ablakon. El fogom használni, mivel érzékenységet nem okozott és még várom a csodát, de egy szimpla fogkrém többet ér ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

soosrekasag

2014. október 11.

Micsoda egy csoda! Én is az iHerbről rendeltem, de már egyszerre több tubussal is, mert a sok-sok pozitív vélemény miatt nagyon bíztam a szettben. Hát, nem is kellett csalódnom! Most használom egy hete, napi kétszer húsz percre, fogmosás után. A fogaim elég durván el voltak színeződve a sok teától, főleg a szemfogaim... Eddig az emberek nagy része, akivel találkoztam, megdicsérte a fogaimat, és nekem is nagyon tetszik a változás. Ennyi pénz nem pénz érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 11.

5zilva

2014. május 13.

A sok pozitív véleményen felbuzdulva - amit inkább youtubon követtem - megrendeltem én is, először a szettet, de már az újabb verziót, a Plus White 5 Minute Premiere Whitening System-et, egy hete kezdtem el használni napi kétszer (1-2 nap kihagyással, vagy volt, hogy csak egyszer tettem fel) és határozottan fehérebbek a fogaim! A kéthetes kúrának még nincs vége, de már így is látványos a változás. Annyira, hogy rendeltem még két tubust a vőlegényemnek is, mert az esküvő előtt még pont van időnk beiktatni egy kezelést. :) Hófehér sosem lesz a fogsorom, mert eleve dohányzom és a kávét sem vetem meg, de ennyi pénzért ilyen hatást elérni, ez bámulatos. Ajánlom mindenkinek, kevesebb, mint 5000 Ft-ből házhoz hozzák a szettet kevesebb mint egy hét alatt. Amúgy 20 percet szoktam fent hagyni, vettem egy fogvédőt is, amit a saját fogsoromhoz tudtam igazítani, így sokkal kényelmesebb az egész procedúra, de a fogsín sem használhatatlan, amit hozzá adnak. Pár nap után az ínyem picit érzékenyebb lett, de akkor kihagytam egy napot, és másnapra semmi baja nem volt. Általában közvetlenül a fogaimra teszek a tubusból, ill. egy keveset a fogsínbe, és így a tuti. Ha sok kerül az ínyre, azt egy fülpálcikával leszedem. Aki drágállja a fogorvosi fehérítést, az előbb próbálja ki, nem fogja megbánni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

ndr87

2014. február 17.

En is megrendeltem azt a szettet az iHerbrol, nem rossz, de hogy a hatasa meg is maradjon, allandoan kell hasznalni vagy legalabbis keves szunettel. Most fogom megrendelni a masik fajtajat, kivancsi vagyok az hogy valik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Doryt

2014. január 8.

Két és fél napja érkezett meg, két héten belül. Ahogy itt írták az oldalon iHerb-ről rendeltem, szerintem nem drága egyáltalán még így sem. Azóta 4x használtam, mivel azt írja, hogy a kezelés két héten keresztül napi kétszer zajlik. A csomagban érkezett egy szájöblögető, a fehérítő gél, és egy sín amelybe nyomni kell a gélt. Ez a kis sín elviselhető, bár annyira nem kényelmes mert erőlködni kell(legalábbis nekem) hogy a helyén maradjon így az állkapcsom elfárad a végére. Azt írja 5-20 percig használjuk. Én 10 percig szoktam. A fogaim nem voltak nagyon sárgák így nekem ennyi is elég.:) Elmondhatom, hogy a negyedik alkalom után lényeges különbség látszik, pedig mint említettem nem voltak sárga fogaim. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz a két hét után, ha most ilyen:). Szuper termék, használata egyszerű, nem drága, és én tényleg egy kis csodának fogom fel! Köszönöm az oldalnak, hogy rábukkanhattam. 10 csillagot is adnék neki. (Egyébként annyi videót megnéztem a termékkel kapcsolatban, és utána olvastam, hogy akinek kérdése van, annak szívesen segítek bármiben.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

katalinmyy

2013. május 8.

Én is megrendeltem az itteni jó tapasztalatok révén felbuzdulva. Végig csináltam a kezelést, de nem vettem észre különösebb változást :( Pedig tényleg mindent úgy csináltam, ahogy javasoltátok itt ill. youtubon. Három héten keresztül naponta egyszer 20-25 percet, de sajnos szinte semmi :( Pedig nagyon nagyon bíztam benne. Kár, h pont én jártam így. Megcsinálom a kúrát még egyszer, de ha nem lesz eredmény utána sem, akkor menthetetlen vagyok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.