Egyéb

Ár:   €19.99 és €29.99   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   €19.99 és €29.99
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml

Illatjegyek: fás jegyek, bőr, írisz, benzin, pacsuli, gyümölcsös jegyek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ALettah

2019. október 4.

Kezdetnek leszögezem, hogy hatalmas Rammstein rajongó vagyok, ráadásul hajdanán vegyésznek készültem, úgyhogy mikor megláttam ezt a parfümöt, rohantam megvenni, hiszen ezt nekem találták ki. Szerencse, hogy mégis kipróbáltam, mielőtt a kosárban landolt volna... nos, először egy nagyon kellemetlen, szintetikus műanyagszag csap meg. Tökéletesen emlékeztet a hajdani kínai boltok cipőrészlegére - ott volt ilyen szag, a sok kínai és török "adibas" sportcipő mellett - nos, ez nem az az emlék, amit szívesen hordanék magammal illat formájában. Miután elcsendesedik ez a kezdeti tornacipőszag, érkezik a nagymama-szag: dauervíz, olcsó virágos parfüm, picike izzadság. És marad is a néni, bár a cipőosztályról elsétál, és már a konyharészlegen válogat a lábosok között.
Azt kell mondjam, hogy nekem szinte bármit eladhattak volna a Rammsteinnal és ezzel a designnal (amúgy kézbe fogva azért érződik, hogy nem túl igényes a kidolgozása) de ezt azért mégsem, hiszen egyszerűen nem tudom elviselni magamon.
Az egyetlen lehetőség, hogy ezt viccnek szánták, másképp nem tudom megmagyarázni :(
Tartóssága kb 4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Tartóssága kb 4-5 óra.

Forster

2019. június 1.

Tegnap vettem meg a fiamnak, aki nagy Rammstein rajongó, kifújáskor kettős érzésem van: majdnem tökéletes Ombe Leather(Tom Ford), ami nekem van és imádom. és ez felveti az alábbi kérdéseket:1,-ha ezt meg lehet csinálni 20 euróból, miért kerül a Tom Ford 116 euroba?2, -hogy lehetnek ilyenek(jelzőt nem akarok írni), hogy lemásolnak egy illatot és kiadják újnak? Az igazsághoz tartozik, hogy az Ombre Leather kifinomultabb, igényesebb, bársonyosabb,ez érezhető, de akkor is ez elég kiábrándító. Mind a kettő uniszex illatként van nyilvántartva, leszáradásában ezt egy fokkal férfiasabbnak érzem, ettől függetlenül ezt is fogom néha fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.