Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Provitaminnal.

azursatellite

2012. április 20.

Volt egy ilyen lakkom és nagyon szerettem, nagyon szép és különleges színe volt. Sokáig bírta beszáradás nélkül, majdnem az egészet el tudtam használni. Ajándékba kaptam anno, én még soha sehol nem találkoztam vele. Kecskeméten hol lehet kapni? ha valaki tudja megírhatná.. *.*

Az én körmömön semmi nem tartós, ez egy rövidebb mosogatást azért kibírt, lábon sokáig szép maradt. Jó lenne beszerezni valahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Bibi

2012. április 20.

Nagyon szép színei vannak és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

Nagyon szép színei vannak és olcsó.