RefectoCil

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

RefectoCil tartós szemöldök- és szempillafesték.

Gajgaj

2019. szeptember 4.

3.1-es, lichtbraun árnyalatot használom 6-os oxival. A felvitelekor kicsit természetellenes (szőke szemöldökömből szürkésbarna, sötét lesz, bőrömet is befogja, ahogy ez lenni szokott), de másnapra természetes benyomást kelt, mely kb. 2 hétig tart. Felvitelekor van időm korrigálni, kb. 6 percig hagyom fent, majd letörlöm, és a hiányosabb/halványabb részeket újrafestem kb. 3 percre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Emma Woodhouse

2019. július 20.

Update: Azóta se fogyott még el, bár viszonylag ritkán használom, főleg télen. Jól szuperál, nagyon lassan kopik a szőrszálakról. Továbbra is elégedett vagyok vele.

Most először festettem be a szemöldökömet, az egyik legjobb döntés volt, amit idén hoztam. A hajam egészen besötétült az idő múlásával, a szemöldökömben viszont van egy csomó szőke szőrszál, ezért nem túl látványos annak ellenére, hogy eléggé dús. A 3-as árnyalatot használtam, kb 1 cm hosszú csíkot nyomtam ki és 1:1 arányban kevertem ki az oxival (3%) egy üdítős kupakban. Egy essence-es ferde ecsettel vittem fel és 5 percig hagytam fent. Utána micellásvizes vattakoronggal letöröltem. Nagyon szép lett az eredmény, szépen befogta a bőrömet, nem túl erősen, de azért láthatóan, a szőrszálak meg szinte feketék lettek, semmi vöröses árnyalat nincs bennük. Majd updaetelek, hogy meddig bírta a dolog, de egyelőre nagyon elégedett vagyok, főleg hogy oxival, mindennel együtt 1600 ft volt fodrászkellékesnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Arianne

2019. március 24.

Nekem sajnos semmit sem ért. 3.1-es árnyalatot vettem meg 3%-os oxival. Világosítani szerettem volna a sötétbarna szemöldökömön, de nem jött össze. Muszáj lesz valami más módszerhez folyamodnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Mancsusz

2019. március 14.

Nagyon szeretem a RefectoCil festékeket. Tudni kell rólam, hogy rengeteg színű hajam volt már, imádtam mindig hozzá passzolóra festegetni a szemöldököm és a pilláim. Nekem eredetileg szőke, alig látható szemöldököm és pillám van, aki régen nem látott úgy engem az sose hinné el, mert nagyon természetesen a végeredmény. Anyukámét is én festem, a szemöldök ősz szálait is szépen befogja a festék. Felvitel előtt alapos alkoholos tisztítás, másképp nem fog jól hatni a termék. 3, illetve 6-os oxit szoktam használni hozzá. Kevesebb oxi esetében fogékonyabb a termék, több esetében lágyabb hatású lesz. Egy kis lapos fejű ecsettel szoktam felvinni a terméket, egyszer használatos spirállal átfésülöm, jó vastagon felviszem, hogy mindenhol érje a termék a szálakat. Végül vattapálcával pillanatok alatt letörlöm a felesleget és kész is tökéletes forma, rendesen eldolgozott festékkel, nem kell szenvedni a formával. Ha esetleg valahol nem olyan szép lehet javítani ecsettel. Fontos, hogy ennek a festéknek nem az a lényege, hogy megfogja a bőrt, hanem hogy a szálakat fogja meg. Szóval aki ezért veszi annak felesleges, más területen keresgéljen ilyen hatásért (sminktetoválás).
Majdnem mindegyik színt próbáltam már, mindegyik jó minőségű. Mikor szabadabban vagyok, otthon alkotok és dolgozok akkor van, hogy leszőkítem a fekete szemöldököm (fekete hajam van jelenleg, sima feketével festem a szemöldököm és a pilláim), aki látott már ilyet tudja miről van szó (pl.: tetovált lány amerikai változata). Nagyon látványosak és különlegesek úgy a sminkek. Amikor már nincs rá szükségem simán visszafestem feketére, semmi baja sincs, semmi irritáció stb., szóval nyugodtan lehet kreatívkodni! :) Arról hogy mennyire olcsó ne is beszéljünk, nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

anitram

2019. január 30.

Nekem nagyon bejött ez a termék. A nagyon világos szemöldökömet a barna festék 2-3 perc alatt szinte feketére fogta be. Ha lehet kopásról beszélni, amit 2 nap után tapasztaltam, az nekem pont szükséges volt, mert így lett igazán természetes. Már két hete festettem és egyelőre nem is látom, hogy mikor kell újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

6vilag

2018. október 23.

Hát, ehhez volt legkönnyebben hozzájutni a fodrászkellékesnél, nagyon sok helyen csak ezt árulják.
Kicsi üdítős kupakban szoktam összekeverni az oxival. Kettő festéket vettem egy feketét a szempillára, és egy világos barnát a szemöldökre.
Nálam egyik sem ér kutyagumit sem. Még egy napot sem bír ki kb.
Pillafestésnél már tudott segédkezni a családom, nem olyan nagy ördöngösség lenne, ha működne.
Adtam volna többet is érte, mint amennyibe került, hisz az a kényelem, hogy meg tudom csinálni itthon is, nem kell mennem sehová egy ilyen piti festegetéssel, minden pénzt megér(ne). Keresem újra a megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

Nálam egyik sem ér kutyagumit sem. Még egy napot sem bír ki kb.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Nekem a naturbraun van meg. Szemöldök tetoválásom kopása miatt vettem meg. Alapjába véve árban megéri, fodrászkellékesnél vettem 1390ft-ért. tartóssága kb 1 napig szép aztán elkezd kopni és ugyanúgy szemöldök porral kell korrigálni ezért akkor maradok a szemöldök pornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

nellory816

2018. augusztus 31.

sötétbarna árnyalatot vettem a sötétvörösre festett hajamhoz. ugyanis festés nélkül egyáltalán nem látszik a szemöldököm, annyira világos. meg vagyok vele elégedve. kb hetente szoktam újrafesteni, de nem azért mert olyan hamar kikopna, csak ha már kisebb foltokban kopottasabbnak látom akkor zavar, és festek egyet rajta mert pikkpakk megvan, összesen kb 15 perc. a bőrömet csak egy nagyon picit szokta megfogni, az is lekopik 2-3 nap alatt. a szőröket nagyon szépen festi, meg is lepődtem hogy ennyi szemöldököm van. nagyon pici adag is elég egy alkalomra, sosem tudok olyan keveset kinyomni hogy az összeset el is használjam, és így jó 2 hónap után is szinte még tele van a tubus, így totál megéri az árát.
JA és azok akiknek túl sötét eredményt kapnak csak annyit üzennék, hogy keverjenek hozzá egy picivel több oxit és jó lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

vikooo

2018. július 27.

Kiprobalasra kaptam kölcsön a bnömtöl, egesz jol ment es kb 2 hetig (zsiros az arcböröm) tartotta is a szinet. Ezen felbuzdulva beruhaztam en is. Hat sajnos hiaba fogta meg a börön ill. a szemöldököm, olyan allergias reakciot valtott ki... 2 nap utan. Szoval nem tom. Viszket a szemöldököm mintha frissen tetovaltak vna olyan.
Ket csillag, mert fog a szer, de többet sajna nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Ket csillag, mert fog a szer, de többet sajna nem.

feredith

2018. július 2.

Hihetetlen, hogy egy jól definiált szemöldök mennyit ér. A szőke hajamhoz és a világos szemöldökömhöz a 3.1-es árnyalatot választottam. A saját 3 %-os peroxidját vettem hozzá. Nekem összekeveréskor szerintem még nem sikerült a tökéletes állagot elérni, ettől függetlenül a festés jól sikerült. Alkoholos fertőtlenítővel 2x áttöröltem a szemöldököm, majd először ferde ecsettel bénáztam, így vattapálcikával vittem fel végül jó vastagon, folyamatosan korrigálva a formát. Kb. 15 peret hagytam fenn, majd micellás tonikkal letöröltem és voilá, kész is a tökéletes szemöldök. A bőrömet nem igazán fogta meg, viszont sikerült egy kellemes, természetes barna árnyalatot elérni. Komolyan ráfüggtem a dologra. Tudjátok, a szemöldök az arc vállfája. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.