Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ammisra, Módosítva: 2020. szeptember 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérumban található glikolsav felbontja a kötéseket az elöregedett bőrsejtek között, így szabaddá téve őket a hámlasztáshoz. Felgyorsítja a bőr megújulási képességét, felszínre hozva a friss, üde bőrt, amennyiben rendszeresen, rutinszerűen alkalmazzuk. A bőr fiatalosabbnak, üdébbnek látszik, a gyors sejtmegújulásnak köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bkriszta020414

2021. április 14.

Figyelmetlen voltam és ezt vettem meg első hámlasztónak. Heti 1x használtam kb 4 alkalommal maximum. Aztán rájöttem, hogy ez borzasztóm erős és hosszútávon egy gyengébbel kellene kezdenem, hogy azt egy héten 2x is tudjam használni. Egyébként nem volt baj vele, de nem ajánlom első hámlasztónak, különösen akkor nem ha érzékeny bőrűként keresel hámlasztót. De mindenképp vissza fogok térni hozzá kicsit később!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

kaposztamester

2021. április 12.

nekem is ez az első hámlasztóm .Nem tudok hasonlítani máshoz . Eddig úgy gondolom remekül működik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

annasara

2021. április 4.

4-5 éve rendszeresen hámlasztok, BHA-val kezdtem, aztán fokoztaosan beépült az AHA is. A gyengébb koncentrációjutól haladtam az erősebb felé, végül nálam is a TO lett az állandó. Szerencsére soha semmiféle problémám nem volt egyik kipróbált kémiai hámlasztóval sem, de ezzel nagyon pórul jártam.
Este kentem fel, először kicsit csípett de ez pár perc után elmúlt, végül úgy 20 percig hagytam fent. Már a lemosást követően sokkal puhább volt a bőröm -nem volt sem pirosság, sem égető érzés- aztán alaposan hidratáltam az esti rutinom szerint. Amit viszont reggel láttam a tükörben ijesztő volt. Apró pici mitesszerre emlékeztető kiütések az arcomon és a nyakamon mindenhol, ahol a hámlasztó érte a bőrömet. Tényleg mindenhol, nem egy vagy kettő, hanem több tucat. 4 nap alatt, a heveny ekcémámra való legerősebb vényköteles krémmel sikerült többé-kevésbé eltüntetni őket, de biztosan kell még jó néhány hét mire teljesen rende jön a bőröm.
Nem tudom mi történhetett, lehet, hogy romlott volt a termék, vagy van benne valami ami hirtelen allergiás reakciót okozott nálam, de nem kísérletezem vele a jövőben az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Sz.flora

2021. március 21.

Szebb a bőröm vele. Heti 3-szor használom este és jól hidratálok hozzá illetve jobban oda figyelek a fényvédő használatára amióta használom és nem volt még gondja így a bőrömnek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

STetyi

2021. március 17.

Első hámlasztóm, és gyönyörű lett a bőröm már pál alkalom után. Pár órát hagyom fenn. Aztán jó sok hidratáló

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Judit1977

2021. március 16.

Használom már jó ideje. Igazából nem értem a 30%-ot, mert én simán fennhagyom éjszakára vagy reggeltől estig, minden probléma nélkül. Szebb a bőröm tőle, ezt is már többször újravettem, de most a TO-sal szemezek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

lenochka

2021. március 15.

Szuper termék! Számomra egyáltalán nem irritáló, szép puha lett utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Szuper termék! Számomra egyáltalán nem irritáló, szép puha lett utána a bőröm.

takacsdalma98

2021. március 9.

A the ordinary párjához mérten messze alulmarad de összességében mégiscsak egy jó termék kedvező áron . kezdő hámlasztóknak ajánlom mellé kiegészítésként én szalicilsavat használok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Krisztiina

2021. február 19.

Az első hámlasztóm, így nincs tapasztalatom, viszonyítási alapon más termékekhez. Viszont ezzel együtt rám egy nagyon jó benyomást tett és egy pozitív élményt adott, ami tapasztalatlanul különösen jól jön. Amitől tartottam, hogy csípni fog, ki fog pirosodni az arcom és így egy rossz látványt hagy majd maga után a szérum. Nos, se nem csípett, se nem pirosodott ki az arcom tőle. Több szérumot tettem az arcomra, mint amit javasol, viszonylag vastagon is vittel fel. Az ajkaimra is tettem, mivel már hetek óta nem jön rendbe és csúnyán cserepes a szám, bármit is teszek. Szóval ucuneki. A hatóidő is több volt, mint 10-15 perc, azt hiszem ennyit javasol. A számat csipkedte eleinte, de másodpercek alatt elmúlt, azt arcomon semmit se éreztem, kivéve, hogy a szérum felszívódása után nagyon kellemes volt az arcom tapintása. A szérum lemosása után viszont egy élmény volt tükörbe nézni, olyan "összeszedett" lett a bőröm látványa. Nekem nagyon tetszik ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Mercury91

2021. február 17.

Nemrég vettem meg 4 Revox-os társával együtt. Eddig ami nyilvánvaló: könnyű kezelni, felvinni, jó a pipettás megoldás (mások írták, hogy vastag a pipetta, szerintem nem az), könnyű eloszlatni, jól beszívódik a bőrbe, egyik sem okozott semmi rosszat. A pozitív hatás hamar látszott. Ha valami rossz történik, vagy nem tartom majd elég hatásosnak, lepontozom, addig megelőlegezem az 5 csillagot. Előny, hogy könnyen beszerezhető a dm-ben, és a kedvező ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Hidratálók: Propylene Glycol