Revuele

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A koffein egy erőteljes antioxidáns, segít harcolni a szabad gyökök, az UV fény és a környezeti ártalmak ellen.
  • Amellett, hogy antioxidáns, a koffein képes az érszűkítésre, miáltal csökkenti a puffadt szemeket és a sötét szem körüli karikákat.
  • A termék zöld tea kivonatban gazdag, támogatva az antioxidáns védelmet a külső környezeti ártalmak ellen.
  • A zöld te nyugtatja a bőrt és lassítja az öregedés korai jeleinek megjelenését.
  • A termék tökéletes puffadt szemekre, sötét szem alatti karikákra és fáradt, fakó arcbőrre.

Ár: 1500 , Eladó: bischofdora
Állapot: új, kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Cseresznye1006

2022. január 24.

Nekem nem vált be: a puffadást nem viszi le, viszont nagyon szárít. Eddig nem tartottam a hütőben, most majd kipróbálom így is, hátha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 24.

fanni200005

2022. január 18.

Szem alatti karikákkal semmit nem csinál konkrétan, de a szempillákat tényleg növeszti😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 18.

dreammiyss

2022. január 16.

Pár napja a reggeli és esti rutinom része. Készítettem képeket a szem körüli területekről, hogy a későbbiekben tudjam valamelyest követni a változást. Az utóbbi időben nagyon jellemzővé vált nálam a karikás, duzzadt, táskás szem, ezért mindenképp adok neki egy esélyt és kitartóan fogom használni. Egyelőre nem tapasztaltam változást. Ha szembe megy, a termékből az nagyon csíp. A bőröm nem irritálja, nem csípi. Majd jelenkezem update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

AndreaJ

2022. január 9.

Kenem hűen reggelente, nagyon még nem vettem észre semmit talán világosít egy kicsit. De kellemes használni így helye van a reggeli rutinban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

somebodyfromthemoon

2022. január 2.

történetesen egészen véletlenül egy hónapja nem sminkeltem, akkor kezdtem használni a szememre ezt a szérumot szempillanövesztés céljából. Tudni kell, hogy lefele növő, egyenes pilláim vannak, nincs is sok, rövidek is, tehát szerintem kifogtam minden téren a legrosszabbat genetikailag, ami a pilláimat illeti. na, de szilveszter estéjén nekiálltam feldobni egy szempillaspirált, előtte használtam a szempilla pöndörítőm, és azt hittem, hogy eldobom az agyam :D gyerekek, volt mit bepöndörítenem, az agyam eldobom. hihetetlen, hogy milyen sokat nőttek a pilláim, illetve nőnek plusz pillák is, csak ők még minik. Hát én el vagyok ájulva teljesen. A szemkörnyékemre is kenem, mintha picit feltöltené a mini ráncaimat, bár azokat elmúlasztani úgy sem fogja. Mindig ezt használom először, majd rá vastagon fényvédő / este pedig retinol + hidratáló,így én nem veszem észre, hogy szárítana. mindeninek ajánlom, ha a pilláit szeretné picit feldobni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Laura

2021. december 29.

Most fog elfogyni az első üveggel, de nem az utolsóval. Ugyanis ez az első szemkörnyékápolóm ami nem krém hanem szérum és rájöttem ennél jobb formula az én szemkörnyékemnek nincs. Könnyed, mégis tartalmas. Minden nap használom reggel tonik után. Leszedi a puffadást és sokat enyhít a lilás színen is. (bár nálam az még kezdetleges, de jelen van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

bischofdora

2021. december 29.

Nagy reményekkel kezdtem el használni, sajnos csalódás lett. Gyerekkorom óta kék-lila a szemem alatt és ezt szerettem volna enyhíteni. Ezen nem segített, ráadásul még óriási karikákat is varázsolt, ami nekem nem szokott lenni. Még úgyis használtam, hogy hűtőben tároltam, de nem javított a negatív hatásán :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

little_irish

2021. december 19.

Üdítő, csodát nem tesz, de frissít és ezért szeretem néha feltenni, könnyű és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

roxymester

2021. december 13.

Csomagban vettem meg, kimondottan nem volt tervben a megvétele de ha már így alakult használom. A reggeli rutinomba vezettem be, minimálisan (de tényleg csak épphogy) táskásak a szemeim, de úgy érzem és látom, hogy még ezen is segített. Újra venni szerintem nem fogom, de rosszat nem tudok mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 13.

Klauudia

2021. december 8.

Semmi extrát nem tapasztaltam. Sokkal jobb szérumokat is használtam már. Szárít engem is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Propylene Glycol