Revuele

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A koffein egy erőteljes antioxidáns, segít harcolni a szabad gyökök, az UV fény és a környezeti ártalmak ellen.
  • Amellett, hogy antioxidáns, a koffein képes az érszűkítésre, miáltal csökkenti a puffadt szemeket és a sötét szem körüli karikákat.
  • A termék zöld tea kivonatban gazdag, támogatva az antioxidáns védelmet a külső környezeti ártalmak ellen.
  • A zöld te nyugtatja a bőrt és lassítja az öregedés korai jeleinek megjelenését.
  • A termék tökéletes puffadt szemekre, sötét szem alatti karikákra és fáradt, fakó arcbőrre.

Serephina

2020. szeptember 13.

Szeretem, a reggeli rutinom része jó pár hete már. Mindig várok pár percet, hogy beszívódjon és utána én nem tapasztalok semmiféle kukacosodást, amit lejjebb említettek, teljesen kompatibilis a többi termékemmel. Olcsó és könnyen elérhető szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

KreolAncsi

2020. augusztus 18.

Most adtam 5 csillagot a márka Q10 szérumának, ami meg is érdemli. Ennél viszont csatlakozom az előttem szólókhoz... én is a TO-t használtam eddig, kifogyott és nocsak, ilyet most már lehet kapni drogériában is, azonnal! De jó! De sajnos nem jó... valóban sokkal sűrűbb, mint a TO, még a hatásában nyújt is valamit, de semmi mással nem kompatibilis, nagyon kukacosodik és sajnos minden egyes használatkor vérzett a szívem az utána rákent-majd letörölt-majd nélküle újra rákent napvédőm és alapozóm miatt. Így az olcsó termék is nagyon drága. B tervként el tudom képzelni, hogy hatás után letörölni a maradékot, dehát kinek van erre ideje és az egyébként is olyan kényelmetlen. Ebben nálam a TO győzött. CeCeDrake-nak köszi a tippet: lehet, hogy a legjobb off label hajnövesztő lesz belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

CeCeDrake

2020. augusztus 9.

Kíváncsiságból vettem. Használom a TO hasonló termékét. Ahhoz hasonlítani sem lehet.
Iszonyat sűrű, már-már indokolatlanul, ami egyébként jellemző a többi Revoxra is.
A csomagolás katasztrófa, borzasztó ez a pipetta.
Szemkörnyéken karikám nincs. A puffadtságra használom a TO-t, de ez nem váltja ki.
Feszíti a bőrt, elég gyorsan “beszívódik”, de inkább szárad és utána morzsálódik. A puffadtságon sem segít, de hogy ne legyen haszontalan vacak, hajmosáshoz használom.
A hajam, ill. a fejbőröm ebben a formában kedveli.
Adok neki egy hármast, de amúgy ez egy 1*-os termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A csomagolás katasztrófa, borzasztó ez a pipetta.
A hajam, ill. a fejbőröm ebben a formában kedveli.
Adok neki egy hármast, de amúgy ez egy 1*-os termék.

balankaa01

2020. július 19.

Nagy reménnyel vettem meg, mert ezt meg tudom vásárolni üzletben, nem kell rendelgetni (a The Ordinary koffeines szérumja volt az eredeti célpont nyilván).
Bontás utáni másnapra történt vele valami – pici göbök keletkeztek a pipettában, úgy nézett ki, mint a penész. Gyógyszerészmérnök ismerősöm szerint a pipettában egyáltalán semminek nem lett volna szabad történni, esetleg az üvegben, ezért ráhagytam. De biztos vagyok benne, hogy jól visszazártam az üveget, illetve a dobozában volt tárolva. Így nem nagyon tudok véleményt alkotni erről a termékről, a márkáról viszont nagyon is megvan a véleményem. Megvettem még a C-vitaminos társát, de nem is jutottam el odáig, hogy használni tudjam. Mikor kinyitottam, már ilyen barnás sárga színe volt, illetve habzott a tenyeremben, mikor cseppentettem belőle.
Szeretnék még próbálkozni a szalicilsavas szérummal, de készülök rá, hogy az is összetöri a szívem. Olcsó húsnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Propylene Glycol