Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilo85, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• A glikolsav az egyik legismertebb AHA sav
  • Megbontja az elöregedett hàmsejtek közötti kötéseket, segítve az új hàmsejtek a felszinre kerülését
  • Felgyorsítja a bőr megújulását

Ár: 1500 Ft , Eladó: Rita0126
Állapot: Kb. A címke tetejéig hiányzik belőle. , Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel/csomagautomata

cattitude

2021. november 1.

nemrég elfogyott a 30%-os TO aha hámlasztóm, még van belőle egy üveggel, de egyelőre nem akartam felbontani, kíváncsi lettem, milyen lenne egy glikolsavas hámlasztó, így megvettem ezt. nagyon jó kis szérum, egyszerű használni, nem csíp, nem irritál, kipirosodást nem okozott. 10 percre felkenem, aztán lemosom, az arcbőröm puha lesz tőle, a pórusaim is kisebbnek tűnnek a használata után. ár-érték arányban remek, lábra is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

bnoncsi

2021. október 28.

Nagyon puha, és sima felületű lesz tőle a bőröm. Kezdetben a javasolt 20 percig hagytam fent, de most már 1 órára is merem. Nem irritál, nem éget. Fokozatos használat mellett a foltjaim halványodnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

puskasanna

2021. október 26.

Egész éjszakára fent hagyva sem irritál, szép puha lesz tőle a bőr. Nekem nagyon beváltak a hámlasztók, nem kell mellette bőrradír, sokkal szebb bőrképet ad. A Revox mellett pedig még kipirosodást sem használtam. Pattanásra kenve azonnal elmulasztja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

vivi.foldi

2021. október 15.

En estenkent kis mennyiseget keverek a hidratalomba. Puha tole az borom es egyenletesebb a borkepem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 15.

thatscrazy

2021. október 3.

Kicsit tudja csípni az ember bőrét, de nem azonnal-rohanni-kell-lemosni vészesen, csak bizserget.
Én nem hagytam rajta sohasem tovább, mint javasolják az üvegen. Talán ez is idegesít kicsit a temékben, hogy le kell mosni és nem lehet egyszerűen rajta hagyni a bőrömön és folytatni utána a kis rutinomat.
Mostmár a TO-t használom, lehet nem térnék azután vissza ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Mostmár a TO-t használom, lehet nem térnék azután vissza ehhez.

sztike

2021. szeptember 8.

Vastag lehet a bőr a képemen (ha-ha), mert én rajta hagyom egész éjszakára a rétegezés részeként és egyáltalán nem csíp, pirosságot sem tapasztaltam utána soha. Ez mondjuk érdekes, mert amúgy vékony, érzékeny bőröm van. Elsősorban nem divatolásból vagy olyan fenenagy tudatosságból váltottam kémiai hámlasztóra, hanem azért, mert a bőröm nemes egyszerűséggel nem bírja a fizikai hámlasztást. Nem volt még olyan bőrradír, ami ne karcolt volna, még a cukorradírok váltak be leginkább, de azokat sem volt kellemes használni. Ez rém egyszerű: heti 1x alapos arctisztítás után 3 cseppet bemasszírozok, várok 10 percet, hogy teljesen felszívódjon, aztán megy rá a szokásos szérum és éjszakai krém. Puhaságbeli különbséget nem érzek, mindig puha bőröm volt, a legnagyobb változás nálam az állandó hámlás megszűnése. Mindig sokat küzdöttem az orrommal, szinte folyton hámlott, de amióta ezt a hámlasztót használom, egyszer sem volt ilyen problémám vele. Az ára is baráti és könnyű beszerezni, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

emiko

2021. július 21.

Heti 1x használom. 10 percet hagyom fent, nekem ennyi bőven elég. Az arcom puha, selymes a használata után. A hegeim is kezdenek fokozatosan halványodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

kepszakadas

2021. július 20.

Epilálás miatt rengeteg a benőtt szőrszál a lábamon, úgyhogy én kifejezetten erre használom csak. Eddig mindig lemostam használat után 15 perccel, de most olvasva más értékeléseket, én is rajta fogom hagyni, napfény úgyis nagyon keveset éri még ilyenkor is a bőrömet.
Szerintem nem rossz termék, ha valakinek hasonló gondja van, tényleg kevesebbszer jelennek meg a benőtt szőrök, heti egy használat mellett is már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Nicim

2021. július 11.

Heti egyszer használom egyelőre, 15-20 percig hagyom fent este azután lemosom. Nem csíp, nem okoz semmilyen problémát, irritációt. Már jó pár hónapja használom, de még mindig félig van az üveg. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. A márka több termékét is használom, nekem beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

adrienn00

2021. június 9.

Nagyon szeretem, hetente egyszer kétszer használom azokon a napokon, amikor nem kenek retinolt. Nekem le kell mosnom, mert irritált lesz a bőröm, ha sokáig hagyom hatni. (Egyszer elfelejtkeztem róla, egy órán át rajtam volt, aztán kipirosodtam és minden csípett 1-2 napig). 15-20 perc viszont bőven elegendő, a hatása ennyitől is érezhető. Láthatóan ragyogóbb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid