Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilo85, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• A glikolsav az egyik legismertebb AHA sav
  • Megbontja az elöregedett hàmsejtek közötti kötéseket, segítve az új hàmsejtek a felszinre kerülését
  • Felgyorsítja a bőr megújulását

Ár: 1500 Ft , Eladó: Rita0126
Állapot: Kb. A címke tetejéig hiányzik belőle. , Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel/csomagautomata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

emiko

2021. július 21.

Heti 1x használom. 10 percet hagyom fent, nekem ennyi bőven elég. Az arcom puha, selymes a használata után. A hegeim is kezdenek fokozatosan halványodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

kepszakadas

2021. július 20.

Epilálás miatt rengeteg a benőtt szőrszál a lábamon, úgyhogy én kifejezetten erre használom csak. Eddig mindig lemostam használat után 15 perccel, de most olvasva más értékeléseket, én is rajta fogom hagyni, napfény úgyis nagyon keveset éri még ilyenkor is a bőrömet.
Szerintem nem rossz termék, ha valakinek hasonló gondja van, tényleg kevesebbszer jelennek meg a benőtt szőrök, heti egy használat mellett is már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

Nicim

2021. július 11.

Heti egyszer használom egyelőre, 15-20 percig hagyom fent este azután lemosom. Nem csíp, nem okoz semmilyen problémát, irritációt. Már jó pár hónapja használom, de még mindig félig van az üveg. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. A márka több termékét is használom, nekem beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

adrienn00

2021. június 9.

Nagyon szeretem, hetente egyszer kétszer használom azokon a napokon, amikor nem kenek retinolt. Nekem le kell mosnom, mert irritált lesz a bőröm, ha sokáig hagyom hatni. (Egyszer elfelejtkeztem róla, egy órán át rajtam volt, aztán kipirosodtam és minden csípett 1-2 napig). 15-20 perc viszont bőven elegendő, a hatása ennyitől is érezhető. Láthatóan ragyogóbb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

danna113

2021. június 3.

Nagyon szépen helyre tette a bőröm. Az elején nem voltunk jóban, de megszerette a bőrőm és mostanra elég gyakran használom. Két, három naponta szoktam felkenni 10-15 percre és pihe, puha gyönyörű bőrt kapok tőle. Nekem nagyon bevált, de ettől függetlenül lehet, hogy váltok majd TO-ra, mert az 240 ml és előfordulhat, hogy elég lesz a 7% is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

zimmbo

2021. május 31.

Főként a lábam szárára használom heti 2-3x, hogy megelőzzem az epilálás miatti szőrbenövést, szőrtüsző gyulladást, a többi napon testápoló. Nem szoktam lemosni. Így elég gyorsan fogy, de maximálisan megéri nekem, mert sokat szenvedtem eddig ezzel, viszketett mindig a bőröm, amikor dúródni akartak ki az új szőrszálak, és csúnya is volt. Néha az arcomra is használom, ott sem mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

HRenata

2021. május 9.

Már évek óta használok kémiai hámlasztókat, és ki akartam próbálni egy erősebbet. Mivel a márka c-vitaminos széruma tetszett, ezt választottam, olcsó és könnyű beszerezni.
A leírás szerint használom, heti egyszer 10 percet hagyom fent. Utána sima, üde a bőröm, hosszabb távon pedig tisztább, egységesebb bőrképet eredményezett. Irritációt, hámlást nem okoz, de odafigyelek arra hogy utána kíméletes, hidratáló, nyugtató hatású termékeket használjak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

jaszaidora

2021. április 13.

Nagyon szépen rendbe hozta a bőröm, sokkal élettel telibb lett már az első használat után is. Ár-érték arányba is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Brunettee

2021. április 1.

A márkától használok több terméket is, eddig nagy megelégedéssel. A TO glikosava tonikját szerettem volna kipróbálni, mert azt kifejezetten ajánlották testre, dehát az néha beszerezhetetlen. Úgyhogy gondoltam egyet, meglátogattam a közeli drogériát s hazavittem őt. Használom arcra is, heti egyszer. Az ajánlott idő után lemosom, teljesen kompatibilis a bőrömmel, nem csíp, nem pirosodok tőle, és hát utána imádom tapogatni az arcom, olyan puha. Viszont, kipróbáltam epilálás után (nem közvetlenül, két nappal a művelet után) a lábaimra. Szuperül működik, kevesebb a piros foltocska, talán a szőrbenövés se jelentkezik olyan gyakran - ehhez ugye hosszabb távú tesztelés szükséges. Korrekt kis cucc, nem beszélve az áráról, és a könnyű beszerezhetőségről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

ettajames

2021. március 29.

Az első glikolsavas hámlasztóm. Évek óta Ilcsi AHA savas hámlasztót használok, de ezután még egyenletesebbnek,frissebbnek látom a bőröm.(És nem lesz annyira rákvörös sem közvetlenül használat után.) Viszont a szem körüli bőrt nagyobb ívben kell kikerülnöm,mert közvetlenül a karikák mentén már irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid