Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilo85, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• A glikolsav az egyik legismertebb AHA sav
  • Megbontja az elöregedett hàmsejtek közötti kötéseket, segítve az új hàmsejtek a felszinre kerülését
  • Felgyorsítja a bőr megújulását

Ár: 1500 Ft , Eladó: Rita0126
Állapot: Kb. A címke tetejéig hiányzik belőle. , Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel/csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

virumiru

2021. március 17.

na ez az erős hámlasztó, nem a revox vicc kategóriás 30%os AHA bigyója!!! igazából az után elég nehezen hittem benne, hogy ez jó lehet, de hálaistennek kipróbáltam😀 nagyon puhává és simává tette a bőrömet már így 3 hét (heti 2-3) használat után is. valóban csípett picit az első pár használatnál, de nem vészes. nekem már ez a nagyon sokadik hámlasztóm, de még ígyis óvatosan bánok vele...pedig nehéz, szívem szerint ebben fürödnék😬😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

emeseee6

2021. március 1.

Wow ,ennyi így elöljáróban :D Nem vagyok egy nagy AHA fan,nem szeretem ,hogy nagyon szedi a színemet+ugye szolival se kompatibilis,sokat kell matekozni ,és amúgy is a bha a holy grail nekem :D Így alkalmanként tudom csak használni,de hihetetlen,hogy mennyire puha utána a bőröm :O Nem csíp,nem pirosodok ki,semmi negatívum. Ár-érték arányban verhetetlen,akinek elbírja a bőre a 20%ot. (Egyébként lassan -is- hozzá lehet szoktatni a bőrt,először csak 3-5 percet fenthagyni,majd lassan növelni az időt)

Bírom amúgy ezt a márkát,tökéletes arra,hogy olcsón kísérletezni tudjon az ember különböző hatóanyagokkal (bha,aha,nia stb),és nem egy Paulával bekezdeni,aztán lehet utálja az ember bőre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

vmarti

2021. február 17.

Nagyon hatékony; nagyon szuper hámlasztó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Nagyon hatékony; nagyon szuper hámlasztó :)

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 15.

büdös,a pattanásokat is csípte,este használtam kb 10 percet volt rajtam. Reggelre hámlott az egész arcom.kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 15.

CoolMyMc

2021. február 10.

Ez az a termék ami teljesen jól hat nekem. Egyszerűen imádom, kicsit csíp de nagyon hatásos, már az első használat után látszott a különbség, és minél többet használtam annál jobb volt. Egyszerűen csodálatos! Remélem másoknak is ilyen hatást fog kelteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 10.

SzSara29

2021. február 7.

Kb 3 hónapja használom, eddig tetszetős, jó az állaga, nem irritál, a bőröm finom puha lesz tőle. Viszont 2-3 nap után érzem, hogy megint miteszeresedik az orrom, a bőröm textúrája nem olyan sima. Igazából kínomban vettem meg, ugyanis több, mint fél éve nem lehet kapni a TO világbajnok 30%os hámlasztó maszkját, ami életem szerelme, azzal akár 1 hétig is babapopsi maradt az arcom. Ha az továbbra sem kapható, valószínűleg újra veszem ezt, mert az eddigi legjobb alternatíva amivel találkoztam. Ha nem a TO-val hasonlítanám össze, talán az 5 csillagot is megkapná, de így hogy tudom, hogy van jobb hasonló termék, csak a 4 jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

jettaplb

2021. január 24.

KB 3 hónapja használom, de nem kizárt hogy már van 4 is... Nekem nagyon bevált. Miteszeres, T zónába tág pórusok, menszesz előtt pár pattanás, néhol száraz, nagyon vízhíányos bőröm van. A tág pórusokon javított, vannak miteszerjeim de kevésbé látványosak. Néha egy egy patti előjön, de azok inkább a maszk hordástól. Frissítő hatása van számomra, másnap nem olyan fakó az arcom, pedig minden nap 3:50kor kelek hajnalba, lenne miért nyúzott....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

ViragKisAsszony

2020. december 30.

2020.11.26 Az első hámlasztóm, elsőre elég soknak tűnhet a 20% glikolsav, de ezzel is meg lehet oldani a bőr fokozatos, hámlasztáshoz való szoktatását. Elsőre 3 perc, utána 5-7 naponta egy-egy perccel lehet növelni az időt. Kb 2 hónapja használom, ma ott tart a dolog, hogy 3-4 naponta rajtam van 20-30 percen keresztül. Utána nagyon puha tapintású a bőröm, a ránctalanító hatására még várok, talán-talán javult a helyzet, csak néhány darab szarkalábam van, kíváncsi vagyok, tesz-e ellenük valamit. Eddig csak jókat tudok mondani róla, ha valaki megtanulja használni, nem okoz csalódást.

2020.12.30 Még mindig nagyon szeretem és nagyon gazdaságos, rendszeres használat mellett még a felét se használtam el. Hosszabb távon talán mégis csak jobb, ha az előírt 15 (esetleg 20) percet tartja az ember, olvasgattam a témában, pH érték stb, szóval inkább visszanyestem az időből, az a biztos. Az orromon lévő mitesszerek tisztábbnak tűnnek, az orcámon lévők pedig észrevehetően kisebbek lettek, szerintem ennek hatására. Habár a szalicilsavas társát is használom, azt elég rendszertelenül, mert nem igazán nyerte el a tetszésemet, úgyhogy nem hiszem, hogy az javított a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

gyngy111

2020. november 29.

Nekem sajnos nem vált be, használok hámlasztókat, volt több savas kezelésem is, tehát hozzá van szokva a bőröm, ez a szérum mégis lemezes hámlást okozott heti 1 alkalommal használva a leírás szerint és iszonyatosan szárít. Előnyét nem tapasztaltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

zsokence

2020. november 3.

Nahát! Óriási meglepetés volt számomra ez a termék. Működik! A jutányos ár mellett egy kifejezetten jó terméket kapunk. Sűrű, testes gél-szérum, mégis könnyen beszívódik. Nem ragad. A márka Multi-Peptid szérumját (ami szintén 10/10) használom utána + hidratáló. Reggelre puha, különösen "új" érzetű bőrt varázsol. Ha továbbra is így teljesít, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid