Revuele

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyne03, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav egy természetes anyag, amely visszatartja a vizet a bőrünkben és segít hidratálni. Nemcsak visszatartja a bőr nedvességtartalmát, hanem megakadályozza a nedvességveszteséget is, ami segít:

• A nap folyamán hidratálja a bőrt
  • Csökkenti az öregedés jeleit
  • Az arcfény egy pillanat alatt simább és ragyogóbb lesz.

Parabén, paraffin és ásványi olaj mentes

vmarti

2021. május 13.

Nagyon jó termék tényleg feltölti az arcot és nagyon jó árban van. Az egyetlen problémám vele hogy kukacosodik, le lehet morzsolni a bőrömről ami zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

kiskacsa480

2021. május 12.

Szuper kis hidratáló szérum! 💙
Nedves bőrre viszem fel és miután beitta a bőröm hidratálóval zárom. Már az első használat után istenien puha bőrt és élettel teli összképet kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Szuper kis hidratáló szérum! 💙

lujzi96

2021. május 11.

Remek kis alap szérum. Én személy szerint majdnem 2 pipettával kenek fel egymás után, mert nagyon vízhiányos a bőröm, és így érzem elégnek. Beszívódik, semmi gondot nem okoz. Mindig van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

boglarka8

2021. május 6.

Elfogyott a megszokott hialuron szérumom mikor megláttam a dm polcán. Féltem, hogy nem hozza a megszokott minőséget, mert még egy Revox terméket sem próbáltam. Pozitívan csalódtam, hozza ugyanazt a hatást amit a G&G és a the Ordinary hialuron szérumai. Az állaga nekem kifejezetten tetszik, mert szerintem sűrűbb mint amit eddig használtam és kellemes érzést hagy. Hidratálót viszont még a teljes száradása után használok rá, így nem hagy feszülő réteget a bőrömön a be nem szívódott anyag a száradással és a hidratáló krémmel a felesleg is szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Nadragulya

2021. április 28.

Az első termékem a márkától, egy hete használom minden este, eddig tetszik. A bőröm hidratált tőle, nem csíp, nem irritál, könnyen beszívódik, a pipettával egyszerűen adagolható. Ami még jó pont, hogy könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

vszaszus

2021. április 26.

Első ilyen termékem, ezzel kezdtem az egész arcápolási rutinom kialakítását és remekül orvosolja a vízhiányt, használat után már azonnal érezhető a változás. Sokkal puhább, egyenletesebb és élettel telibb az arcom, ez a hatás megmarad fél nappal később is. Még csak egy hete használom rendszeresen naponta, de így is sok a különbség, már az első használat is sokat segített a bőrömön. Később gondolkodom, hogy lecserélem a GG light verziójára, csak mert abban több a jótékony összetevő , de a Revoxos is szuperül teljesít és plusz pont, hogy pénztárca barát és könnyen beszerezhető dm-ből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

hajnihh

2021. április 11.

Könnyű beszerezhetőség miatt ez az első hialuronsav szérumom. Eddig még csak néhányszor használtam, de egyelőre imádom. Kicsit sűrűbb, selymes állaga van, könnyű vele dolgozni. Nedves arcra szoktam felkenni, gyönyörű plusz hidratálást ad az arcnak, ami nekem reggel különösen fontos, hiszen fényvédő alatt kb nulla hidratálót tud elviselni a bőröm, ami miatt mindig is egy picit szárazabb lett nap végére az arcom, de ez a hialuronsav sokat segít rajta. Valószínű kipróbálok utána más hasonló termékeket is, de ez is kiváló eddig, ajánlom mindenkinek, aki gyorsan szeretne beszerezni egy szérumot, jó áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

jucimuci

2021. április 8.

Egyedül az állagát nem szerem, nem lehet például csak fél pipettányit adagolni, egyszerre kijön az egész. Nálam a Geek & Gorgeous az abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Liara0826

2021. március 24.

Nekem nagyon bevált! Már észre vettem korábban is hogy milyen jó hatással vannak a bőrömre a hialuronsav tartalmú krémek, így be szerettem volna szerezni egy szérumot is belőle. Erre esett a választásom mert olcsó és nagyon könnyen beszerezhető, nem mellesleg az incije is szép.
Nagyon tetszik a használata utána a bőröm, én abszolút érzem a különbséget ha ezt használom. Reggel és este is szoktam használni vízhiányos bőrömre, az aloe vera spray után, megtisztított arcra. Ez után jöhet a többi krém, olajos szérumok. Nagyon hálás érte az arcbőröm, biztosan állandó tagja lesz a rutinomnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Sarafanni99

2021. március 24.

Az első HA szérumom így nincs viszonyítási alapom, de remek termék, pár nap alatt helyrehozta a vízhiányos bőrömet. Vizes arcra vigyétek fel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol