Rosa Herbal Skin Care

Ár:   114 000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   114 000 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Palettánk táplálja az ajkakat, hidratálja a bőrt és enyhe, divatos színt biztosít. Az elnevezés teljes mértékben tükrözi az ideológiánkat, hogy 100%-ban természetes és növényi összetevőket alkalmazzunk."

Tartalma:

• 4db Sunny 25
  • 4db Unisex
  • 4db Lip Care
  • 1db Exclusive Display
  • 12db Teszter szín (mindegyikből 1db)

NikolSelection

2019. július 9.

Sajat kis vallalkozasomat virágoztatom ezekkel a csodakkal. A rendeleshez kapott "szinkalauz" nevezetu kis konyvecske miatt, konkretan eladjak magukat az ajakapolok! A kezelesek után az elegedett vendegeim mindig bizalommal fogadjak az altalam kinalt arucikkeket. Hiteles maradok en is es az uzletem is! Mindenki dicseri azota is! puszi rosa herbal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

daniellafromtheblock

2019. június 21.

Egy kozmetikus barátnőm rendetl ilyet, hogy a kozmetikájába szerezzen egy kis pluszt pénzt. Nagyon bevált neki, őt idézve "ajánlgatnom se kell mert annyira szép, hogy eladja saját magát". Kaptam tőle egy Bronze-t, oda is leírtam arról, hogy tetszett. De szuper termékek, értem miért viszik a barátnőmnél ennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.