Egyéb

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

1% szelénszulfid.

A készítmény hatóanyag tartalmánál fogva gátolja a korpásodást és a túlzott faggyúmirigy működést.

Reni07

2019. november 8.

HASZNÁLAT EŐTT FELRÁZANDÓ!!!!! Amikor először használtam nem olvastam el a használati utasítást. Nem is használt. Ugyan olyan korpás volt a fejem és viszketett mint a fene. Csalódottan vettem tudomásul, hogy nem vált be. Majd egy pancsolás alkalmával olvasgattam az összetevőket és a használatát. Akkor láttam meg: FELRÁZANDÓ!!!! Így is tettem a következő használatnál. És láss csodát....remekül tette a dolgát. Korpa volt! Nincs! 🤗 Aki itt az oldalon azt mondja nem vált be, lehet ők sem rázták fel a terméket?!?! 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

barbarabalog

2019. október 22.

Párom használja, nagyon durván korpás volt a fejbőre. Mióta ezt használja teljesen megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Kriszzta99

2019. szeptember 29.

Imádat, imádat, imádat! A Fiam korpájával évek óta küzdünk, bőrgyógyásznál is voltunk vele. Ez már a nem is tudom, talán huszonvalahanyadik dolog, amit kipróbáltunk és az első alkalommal rendbe hozta a fejbőrét. Jelenleg 1.699.- Ft és rendkívül kis flakon, de több ezerért is megvenném, mert tudom, hogy segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

timka

2019. szeptember 12.

Én is seborrheás fejbőrre használom. Többet váltogatok, mert hajlamos megszokni a fejbőröm a samponokat, de ez állandó a listán.
Viszont balzsam (jobbféle) kötelező utána a kifésülés érdekében :)
Illetve most már inkább 2000 ft körül van, nem 1500, de nekem ennyit megér, hogy ne viszkessen a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Viszont balzsam (jobbféle) kötelező utána a kifésülés érdekében :)

Babalupe

2019. május 25.

Férjemnek korpásodott a fejbőre, volt hogy darabokban hámlott. Semmit nem értek a nagy márkák korpásodás elleni samponjai, pedig szinte mindet próbálta. Rátaláltunk erre a csodaszerre, rögtön használt. Azóta csak időnként használja, de a korpának nyoma sincs. Érezni rajta a kénes illatot, de nem zavaró, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Nikolett085

2019. március 22.

Ez a sampon tette helyre a nagyon korpás, seboráns fejbőrőmet! Kicsit drága de sokáig elég . Korpa ellen a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Boriskajuliska

2019. január 30.

Nem én használom hanem a férjem, akinek zsírosodó és alapon nem korpása a fejbőre, inkább szép rózsaszín. Akkor van erre szüksége ha hajmosás után nem szárítja meg tökéletesen a haját, és másnapra már jön is a viszkető érzés a korpával együtt! Egyetlen használat ami pár percnyi hatóidőt jelent tökéletesen eltünteti az egész problémát így szerencsére sokáig elég. Az unokahúgomnak is ez segített, neki rengeteg gyönyörű hullámos haja van és mivel most babázik sokat van copfba és nem szellőzött rendesen a fejbőre ez okozhatta a problémát. Szerintem lehet különbség korpa és korpa között ezért van a sok ellentétes vélemény. Ha valakinek szüksége van ilyen jellegű termékre 1 próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

Alix

2019. január 27.

Bőrgyógyász ajánlotta a páromnak.A folyton “hóhullásos” fejbőr problémája nyomtalanul elmúlt, egy db korpát nem
láttam azóta az ingén.Én is ezt használom olyankor, ha kezd korpás-viszketős lenni a fejbőröm.Ajánlottam már kolléganőknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

svivko

2019. január 24.

Seborrheára semmit nem ér, csak ront a helyzeten sajnos. Pedig amúgy minimális elég belőle, hacsak a fejbőrre használja az ember.
Nem az a tipikus kénes szagú, jól el tudták rejteni ezt az összetevőt a termék illatában szerencsére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

tkitti

2018. november 19.

Több évnyi, reménytelen küzdés volt a korpa ellen. Annyi mindent kipróbáltam..
Végül rátaláltam erre, számomra a csodaszerre.
Csak ez segített. Ma már csak kéthetente egyszer használom, hogy véletlen se térjen vissza a korpa.
Balzsamozásra mindenképp szükségem van utána. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Több évnyi, reménytelen küzdés volt a korpa ellen. Annyi mindent kipróbáltam..
Végül rátaláltam erre, számomra a csodaszerre.
Balzsamozásra mindenképp szükségem van utána. :)

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0