Egyéb

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

1% szelénszulfid.

A készítmény hatóanyag tartalmánál fogva gátolja a korpásodást és a túlzott faggyúmirigy működést.

smilery.adri

2013. április 16.

Több hónapig használtam, de a megmaradt (és a szekrény mélyére száműzött) két flakont biztosan kidobom. Borzasztó az összetétele, és nekem nem elmulasztotta, hanem letapasztotta a korpát... vagyis csak úgy tűnt, mintha jó lenne. Valamint viszketett is tőle a fejem, ami az összetételét nézve nem meglepő, habár amikor használtam, még nem foglalkoztam ilyesmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Hangyalka

2013. április 9.

Szerintem korpára ez a legjobb ( még makacs korpára is ! ) Én már csomó embert rászoktattam :-) ...de szerintem több dolgot is érdemes betartani : Nem szabad folyamatosan és állandóan használni, mert hozzászokik a fejbőr, inkább kúra szerűen.A habot ami képződik érdemes kis ideig fent hagyni és hatni hagyni, legyen ideje végezni a dolgát. Hosszú hajnál érdemes ezt csak a tőre használni és a haj hosszát nem ennyire speciális samponnal mosni.....és hát igen, a festett hajat ( mint minden komolyabb korpásodás elleni sampon ) fakítja....De nekem így is örök kedvenc,mindig van otthon, és ha valami miatt előjön a korpa ( fejbőr megfázás, idegeskedés, vizsgaszezon fejbőrvakarászás :-) ) , hopp előkapom, 1-2 használat és újra visszateszem a fürdőszobai polcon a hátsó sorba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 9.

tkaukal

2013. április 9.

Háát barátnőmnek elmulasztotta a korpát, és reménykedtem, hogy nekem is ez lesz a csodaszerem.. De nem. Már a flakon végén járok, vártam a csodát, hátha több idő kell neki, de már nem hiszem..
Az eddigi legjobb sampon amit használtam korpa ellen, picit szárít, és hamarabb zsírosítja a hajam, de három napig vállalható, illetve még utána is vállalható lenne, ha harmadik nap már nem kezdene zavaróan viszketni a fejem..
Szóval keresek tovább, talán veszek egy nizoralt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Szóval keresek tovább, talán veszek egy nizoralt.

Natalka

2013. február 25.

Úgy kezdődött a kapcsolatom ezzel a samponnal, h egy munkatársam ajánlotta. Két éve nagyon megijedtem, hogy mennyire hullik a hajam, és elmentem egy ingyenes fejbőrvizsgálatra. Ott egy mikrokamerával megnéztük a fejbőrömet, és kiderült, h rárakódott vmi fehér izé (zsíros korpa) :/ Emiatt hiába szedtem bármilyen vitamint, ez a réteg nem engedte kibújni az új hajszálakat (és "elhalasztotta" az épeket is, ezért hullott), tehát először ezt kellett "levakarni" vhogy a fejemről, hogy oxigénhez jussanak a hajhagymák. Természetesen ott ajánlottak erre több készítményt is, de horrorisztikus árban volt, ezért gondoltam előbb keresek én vmi megoldást, hátha van más. És akkor ajánlották nekem ezt a sampont.
Azóta használom heti egyszer a szintentartáshoz, pedig rájöttem, h minden ősszel hullik a hajam, akármit is csinálok (igaz, nem olyan durván, mint két éve). Többször újravettem, de most, hogy látom, h nem túl biztatóak az összetevők, lehet inkább keresek mást. De azért bevált!
A vizsgálaton a hölgy figyelmeztetett, h amikor jön le a fejbőrömről a korpa, akkor az végigmegy az egész hajhosszon, tehát nem korpás a hajam, csak így szabadul meg a fejbőr ettől, ezt ki kell várni, nem tart sokáig. Tényleg nem volt vész, és sokan azt hiszik, mikor használnak egy korpás hajra való terméket, h nem jó, mert még mindig olyan a haj, pedig épphogy úgy tisztul! Ez ne bátortalanítson el senkit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0