Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Deichmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BNicol, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Deichmann
Kategória:   Lábápolók

A mezítlábas-spray valódi selyemmel és visszafogott illattal kényezteti a lábat, és megakadályozza, hogy a cipő kidörzsölje azt viselés közben. A speciális hatóanyagok egy láthatatlan védőréteget képeznek a láb körül, gy teszik kényelmessé mezítláb a cipő viselését. Emellett különleges összetevők gondoskodnak az ápolásról és a higéniáról, így a láb friss és száraz marad. 24 órán át tartó száraz és selmyes érzés.

Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jdit04

2016. szeptember 3.

A szandálom ugyanúgy kitörte a lábamat, hiába fújtam be ezzel az állítólagos csodaszerrel. A lábam ebben a melegben a szokásos mértékben izzadt a spray ellenére is. Az illata tényleg egész jó, de ezer forint pénzkidobás érte... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Visine

2016. május 8.

Elsősorban nem lábizzadás, hanem kidörzsölés ellen ajánlották. Sajnos rettenetesen kényes lábam van, új cipő mindig, de még a hordott is feltöri, kidörzsöli a lábamat, az apró hólyagok szinte mindennaposak. Persze ez sem csodaszer, a ragtapasz elengedhetetlen, de sokat javított a helyzeten, jóval kevesebb nyomódással, feltöréssel értem haza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Jelizz

2015. július 31.

hát az eladó nő nagyon reklámozta én meg megvettem, hát nem rossz az illatát elfogadtam parfümbe olyan jó, sajnos selyem réteget nem képez a lábamon, és 1000 ft ot se ért meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Chippewa

2015. július 10.

Egyszerűen imádom, és szerintem mások is mert alig tudom levadászni a Deichmannokban. :) Műbőr, kínais cipők hordását is lehetővé teszi, én már egész évben használom csizmaszezonban is, illetve harisnya alá is, egyszerűen csoda de komolyan, a harisnyákat olyan állapotban veszem le egy nap után mintha frissen lennének mosva. Olcsóbb (nem bőr), nem annyira bőrbarát de divatos cipőkhöz mondjuk az a trükköm, hogy szintén a Deichmannban veszek egy bőr talpbetétet beléjük (az is csak egy ezres) és tényleg nincs semmi szag, olyan mint a Silan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Bebek

2015. június 2.

Nagyon izzadós a lábam, így amikor a Deichmann-ban ajánlották, megvettem. Félcipővel próbáltam. Nem vált be. Büdös nem lett a lábam szerencsére, de nagyon izzadt, csúszós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Vivi92

2014. szeptember 21.

Még a nyáron "csak úgy mellesleg" megvettem a Deichmannban egy cipő mellé, mert ajánlották. Nem használom gyakran, mert a lábam sem izzadós alapból és mindig elfelejtem, de az illata isteni és nem is tudok róla rosszat mondani. :) Azt hiszem, talán 1.000 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

dragonfly

2013. május 24.

Eléggé izzadós a lábam (legnagyobb sajnálatomra) de ez a termék nagyon jó szolgálatot tesz. Végre nem akarok kiesni a szandálomból és a zárt cipőket is könnyebben viselem. Az illata nagyon kellemes, púderre emlékeztet, de azt a helyiséget ahol használom gyorsan el kell hagynom, különben megfulladok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag