Egyéb

Ár:   $17.48   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Katica1980, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   $17.48
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyógyító és a bőr védőrétegét helyreállító ampulla. Enyhíti a pirosságot, hidratálja a bőrt, javítja a pigmentációt.

A Centella Asiatica ajánlott akne, ekcéma, pikkelysömör esetén, kiválóan csökkenti az öregedés jeleit, nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt, hegek kezelésére és sebgyógyításra is nagyszerű, kiváló napégésnél.

A szérumot többféleképpen használhatjuk:

• Napi rutinunk részeként 3-4 cseppet oszlassunk el az arcon, illetve a problémás területeken arctisztítás után.
  • Vízzel 3:7 arányban hígítva arcpermet készíthető.
  • Napégés esetén vattakorongot itassunk át a szérummal és helyezzük a napégéses bőrfelületre, hagyjuk hatni 10 percig.

Katica1980

2019. március 24.

A második üveget használom belőle és már nem is tudnék meglenni nélküle, annyira alapdarabja lett a rutinomnak. Nagyon megszerettem az ázsiai gázló hatását, és rengeteg terméket kipróbáltam ezzel az összetevővel, de a legtöbb termék amiben jelentős mennyiségben jelen van az illatanyagot, vagy szilikont is tartalmaz, amit nem szeretek, így addig keresgettem a neten, amíg megtaláltam Ő-t. Az ára miatt félve rendeltem meg, de már egy hét után áldottam a szerencsémet.
Bármi baja is van a bőrömnek ez rendbeteszi ha foltos, ha irritált, "ideges" a bőröm csak ez segít, és ha nincs semmi baja akkor segít, hogy egészségesen nézzen ki . A víztől kicsit sűrűb állagú, a csepegtetője jó minőségű, olyan szorítógyűrű fogja le, ami meggátolja a termék oxidálódását. Illata nincs. Rétegzős rutinban eszenciaként használom, de otthon maradós napokon hámlasztás után csak őt paskolom az arcomba egymás után 4-5 rétegben, az arcom egyenletes, sima-puha, élettel teli, egészséges, felöltött lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

NDCsilla

2018. december 17.

Csodaszer! Színtiszta, 100% ázsiai gázló kivonat, semmi más. Viszonylag drága, de nagyon sokáig elég, így szó szerint minden cseppjét megéri. Kettő hete használom napi két alkalommal, el vagyok tőle ájulva. Mindent teljesít, amit a leírás alapján elvár tőle az ember :) Az arcom jobb oldalán lévő, akné után visszamaradt pigmentfoltokat már ennyi idő után is jelentősen halványította. Az arcom színe nyugodt, egyenletes; tapintása bársonyos. Mióta használom, egy akné sem keletkezett a bőrömön. Akinek nagyon érzékeny, "mindentől kipattogó" bőre van, annak ez a termék egy áldás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.