Sol de Janeiro

Ár:   €19 és €32   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   90 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SimonHajni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   €19 és €32
Kiszerelés:   90 ml és 240 ml
Lelőhely:   külföld, online

A pisztácia és sós karamella illatú Brazilian Bum Bum Cream ihlette testpermet, mely testre, hajra és fehérneműre is fújható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pomme

2019. május 17.

El vagyok idén kényeztetve jobbnál-jobb nyári illatokkal, mert Murphy törvénye szerint eddig mindig télen találtam klassz nyári parfümöket és fordítva, nehogy véletlen hordani tudjam. Megnéztem a Sol de Janeiro honlapját és tényleg túlárazottnak tűnik, de borzasztóan erős és tartós ez a testpermet, simán elmenne EDT-nek. Egy fújás egész napra elég, ha melltartóra is jut, akkor gyakorlatilag mosásig ott marad intenzíven az illat. Az illata szerintem egész évben viselhető, bár 40 fokban lehet, hogy sok lesz, de amíg nem leszek rosszul tőle, fújni fogom :D Konkrétan sóskaramell és pisztáciafagyi egyben. Édes, krémes, fagyis, olyan igazi leszarokmindentésjólérzemmagam életérzést hoz. IMÁDOM :) Férj is szereti, szóval ha elfogy, tutira újraveszem. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

_-Mia-_

2019. május 2.

most kaphato utazos csomag: 30ml-s kiszereles, 25ml-s bum bum creme-el dobozolva.
hat.... rajtam semeddig sem marad meg az illata, ha a kremre fujom sem, en sem es a környezetem sem erez belöle semmit. ruhara, hajba fujva is ugyanez az eredmeny, egy 5 napos utazas alatt, mivel csak ezt vittem, sikerült elfujni kb 10ml-t, es meg a paromnak sem tünt fel, hogy mas illatom van.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

alycethetyger

2019. február 26.

Nem bírtam tovább, a tavaly vásárolt és az idei nyárra félretett 90ml-m maradékát ma reggel olyan lendülettel kaptam elő, mintha csak a tengerparti nyaralásomra készülnék.

Téli csaj vagyok, a bőröm igazán a füstös, bőrős illatjegyekkel reagál a legjobban. Kevés olyan virágos, napos parfüm létezik, ami nekem jó, érződik és létezik rajtam anélkül, hogy 5 percenként újra kéne fújkodnom.

Téli csaj vagyok, normál esetben nem szeretem a hőséget, az izzadást, az olvadó beton szagát, a turistáskodást, a halszagot, az ideges hattyúkat és igen, általában este merészkedek csak ki, ha ezek a veszélyek fenyegetnek.

Normál esetben.

Amikor ezt viselem, Vir-ben vagyok a tengerparton, a vőlegényem búvárkodik, én fekszem a napozóágyon a nádból készült napernyő alatt, a tengert figyelem. Elképesztő nyugalom, az emberek hangját nem is hallom, hiába sipákolnak tőlem 2 méterre. A tengert figyelem, az Ő hangját hallom, ahogy a szelíd hullámok mossák a kavicsokat, sós és édes a levegő körülöttem. Hőség van, de nem zavar, sőt, jólesik.

A párom odafekszik mellém, csak mosolygunk egymásra.
Nagyon szerelmes vagyok.
Nagyon boldog vagyok.

Február végén az irodából idézem ezt a nyári szerelmet, és imádkozom, hogy legyen már melegebb.

Csak egy picit.

Addig meg feladom a rendelésem egy újabb üvegre, mert ez már kezd elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Normál esetben.

A párom odafekszik mellém, csak mosolygunk egymásra.
Nagyon szerelmes vagyok.
Nagyon boldog vagyok.

Csak egy picit.

Addig meg feladom a rendelésem egy újabb üvegre, mert ez már kezd elfogyni.

SimonHajni

2018. január 9.

A bum bum krém testvére, amit azért rendeltem, mert imádom a krém illatát, ami sajnos fogyóban van, és nyárra tartogatom, viszont az illatáról nem tudtam lemondani. Annyira tökéletesen nyár illata van, ami még most, télen sem kellemetlen vagy tolakodó. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.