Egyéb

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: mariskaris, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Soolantra krém hatóanyaga az ivermektin, ami az avermektineknek nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik. A krémet a bőrön a rozáceával járó pattanások és foltok kezelésére használják.

A készítmény hatóanyaga az ivermektin. Egy gramm krém 10 mg ivermektint tartalmaz.

Egyéb összetevők: glicerin, izopropil-palmitát, karbomer, dimetikon, dinátrium-edetát, citromsav-monohidrát, cetil-alkohol, sztearil-alkohol, makrogol-cetil-sztearil-éter, szorbitán-sztearát, metil-parahidroxibenzoát (E218), propil-parahidroxibenzoát (E216), fenoxietanol, propilénglikol, oleil-alkohol, nátrium-hidroxid, tisztított víz.

drekab

2017. november 1.

Vényköteles, és elég drága, de csodákat tesz! Nekem nagyon szépen rendbehozta a bőröm, kb egy hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

juli007

2016. november 8.

A Rozex krémmel együtt írták fel nekem rozaceára. Este kell használnom, a Rozexet pedig reggel, így nem igazán tudom elkülöníteni a hatásukat. Biztos azonban, hogy kb. egy hónap alatt gyönyörűen rendbe hozták az addig reménytelenül csúnya arcbőrömet, ezért kimondhatatlanul hálás vagyok. Egyetlen negatívum, hogy nagyon drága, 9000 forint csak a Soolantra, viszont legalább tartós, ügyesen használva kb. 2 hónapra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.