Egyéb

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2022. június 6.

Lelőhely:   Lidl

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

vszilvi94

2019. május 29.

Nagyon tetszik az illata, de lehetne tartósabb is. Úgy veszem észre, hogy kicsit gyorsan fogy, de az illata annyira tetszik, hogy újra fogom venni biztosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

cs3ng31214

2019. május 23.

Imádom! A 2.kedvenc parfümöm, fenséges az illata, nekem elég 1x befújnom vele magam, rajtam Hálisten nagyon tartós és egész nap rajtam marad. Engem elsőre nem emlékeztetett a Mademoiselle - re, itt KM-en írták többen hogy annak az olcsóbbik verziója. Hát ezzel a tudattal még jobban imádom, és mivel ajándékba kaptam, sürgősen utána kellett néznem hogy hol tudok utánpótlást beszerezni. Az ára egy vicc. Szuper parfüm és szép dizájn😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

VGaba

2019. március 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Bár igaziból a Coco Mademoiselle sem az én illatom (a kevésbé karakteres illatokat tudom magamon elviselni), bebizonyosodott, hogy a replikája sem nekem való. Nekem nem olyan jó az orrom, mint sok Krémmániásnak, ezért nem tudom megfogalmazni, mi az ami nagyon zavar benne. Elfújkáltam egy üveggel, de nem tudtam megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

BijouScott

2019. március 25.

Érdekesen indult a kapcsolatunk: nagyjából 3 évvel ezelőtt a Lidlben egy ilyen illatú illatgyertyába szerettem bele, ami azonnal haza is jött velem. Hetekkel később kiszúrtam, hogy bizony van ilyen parfüm, méghozzá olcsón! Nem is kell mondanom, jött velem ő is. Mit ne mondjak, első fújásra tolakodónak éreztem, sznobnak és "nyanyásnak", na jó, a nyanyás talán kissé túlzás, "nagyasszonyos", ezt a szót használtam rá. A bőrömön idegen volt, nagyzoló, durva, akaratos, sehogy sem akart hozzám idomulni, mire pedig mégis, addigra már belefájdult a fejem, és tele volt vele az orrom. Azért békét kötöttünk, mikor már az utolsókat rúgta (hosszú órákkal később), de mégis inkább félretettem alkalmakra. A CM-re utalva, valóban inkább Madame-nak tűnt, mint Mademoiselle-nek, a neve egészen találó lett.
Az első üveg úgy töltött el egy bő évet, hogy talán ha családi összejöveteleken elővettem. Legalább a kétharmada még megvolt, mikor bedobtam őt, mint nagyágyút, az első randin a nagy szerelmemmel (akkor nem tudtam még, hogy az lesz, de azért le akartam nyűgözni 😄). Nem vallott kudarcot, de akkor, '17 nyarán, nagy egyetértésben állapítottuk meg, hogy a Jimmy Choo Blossom, ami másik nagy kedvencem, jobban illik hozzám. A nagy szerelem, szenvedélyessége miatt nem tarthatott azonban soká, mert ez az a fajta szerelem volt, amibe bele kell halni, amit szülőkként nem engedhettünk meg magunknak, hát csak belül haltunk bele, s hagytuk ellobbanni. Mondjuk az ő döntése volt ez inkább, én csak elszenvedője voltam.. nem érdekes. Közben a parfüm csak várta az idejét a polcon... És egy éve eljött. Lassan megértem a viselésére. Egyre többször használtam, és többen meg is dícsérték. Ja, és senki nem hitte el, hogy potom pénzért vett replika! Én aztán mondhattam! Laikus orrnak olyan, mint a Chanel. Én azért tudom, hogy nem olyan összetett és kifinomult, nem sokat változik, inkább csak szelídül, ellenben egy kissé édesebb és teltebb (hurrogjatok le, nekem az eredeti egy savanyú, sznob vénlány, akármilyen márkás, kifinomult műalkotás, egy... jégkirálynő... az anyósom (ezek a szerelmek... hah... jönnek és mennek... bár ez nem nagybetűs) édeskésebb, kreolabb, fűszeresebb, ötvenes bőrén talán tudna úgy érvényesülni, ahogy azt várnám tőle, ő viszont jellemre egy teljesen más típus, nem szeretné). Mit is mondjak róla.. 🤔 Egyben azért mégiscsak változik: mindig más arcát mutatja. Néha valódi dáma, máskor pedig neveletlen hercegnő 😄 Olykor szeszélyes, kiszámíthatatlan, teátrális, nagyzoló, de sohasem unalmas vagy közönséges.
Meg hát.. szerelem. Az elmúlt évben a védjegyemmé vált, és februárban vettem belőle immár a harmadik üveggel. Nem mondom, hogy nyárra, ha találok valami akciót, nem csalom majd meg egy újabb Jimmy Choo Blossommal, s nem fogom őket váltogatni, de már semmiképp sem válok meg tőle végleg, a részemmé vált lassan, szinte hozzám tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

pirospipacsocska

2019. február 9.

Az itteni véleményeken felbuzdúlva én is elmentem a Lidl-be,2 munkatársnőmmel,kipróbálni ezt a parfümöt!Hát valóban igaz lehet,hogy izlések és pofonok....Ahogy a csuklómra fújtam,megcsapott vmi rettenetesen erős pacsuli illat,és sajnos a boltban vásárolgatva sem tisztult le!Felváltva szagolgattuk az illatot,de rettenetesen erős,tömény maradt percek múltán is.Egyszóval maradt a polcon!És amikor beszálltunk az autóba,megjegyezte a munkatársnőm,h legalább is olyan most az illatom,mint egy autó légfrissítőnek...Szóval NEM,soha,semmilyen körülmények között sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Anett0721

2019. január 10.

Őszintén bevallom: parfümsznob vagyok. Sok nagy márkám van, eredetiek, nagy becsben tartva, saját dobozukban, fénytől-hőtől-párától védve.
Meg nem szagoltam volna egy ilyesfajta parfümöt vásárlási szándékkal.

Aztán puszta poénból rákerestem, itt olvastam hogy CM dupe...gondoltam akkor lássuk, kíváncsi vagyok. Hát mondanom sem kell, teljesen ledöbbentett :) Olyannyira, hogy hazahoztam. Ez még nem-dupe-ként is határozottan finom lenne! Most trenírozom a nyomoronc sznob énemet arra, hogy ha valaki megkérdezi, mi ez a finom illat, ne pironkodva valljam be hogy a Lidl-ben kapható Madame Glamour :) :) Fúj parfümsznobizmus, fúj-fúj én. Elhatároztam hogy ugyanolyan büszkén fogom viselni, mint a méregdrága többi "gyermekemet". Fel is ültetem melléjük a pipereasztalkám VIP-részére. (2018.05.)

Upd. 2019. 01.: Az egyik csuklómon ő, a másikon a saját eredeti C.M. edp. Tevedtem, ő az edt-re hasonlít! Az edp ugyanis sokkal mélyebb, citrusosabb, szappanosabb (közelről szúrósabb), mint a Suddenly. Leszáradásuk pedig teljesen más. A Suddenly virágos, csak egyre halványul (azaz lineáris), a C.M. édesen-citrusos, folyamatosan változik leszáradáskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Meg nem szagoltam volna egy ilyesfajta parfümöt vásárlási szándékkal.

edinalencses

2019. január 4.

Mindig is szemezgettem az erdetivel, de magamnak semmiképp se vennék ilyen árban parfümöt. Az elején mikor kifújjuk ezt egy erős alkoholos (nem parfümre emlékeztető) illat csap meg bennünket, majd ugyan nem túl sokáig, de viselhetjük a Chanel illatjegyeit. Ennyi pénzért ajándék szinte😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Anna84

2018. november 29.

Itteni vélemények alapján vásároltam egyet ebből, egyébként sose vettem volna ilyen olcsón parfümöt, a Lidlbe amúgy is csak évente egyszer ha eljutok. Nagyon nem bántam meg, és örülök hogy rátaláltam, mert szerintem igazán nőies, csodás illat! Olvastam, hogy nagyon jó koppintása az eredetinek, és bár nem ismerem a CM-t, de simán úgy érzem magamon mintha valami luxusparfüm lenne...ennyi pénzért meg szinte ingyen van:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Anheszenamon

2018. november 22.

Elképesztő ez a parfüm. Mindössze 1100 Ft az 50 ml, délelőtt fújtam magamra és most este 10-kor is érzem magamon, ha megszagolom a csuklómat. Rajtam tényleg egy az egyben olyan az illata mint a Coco Mademoiselle, ami bár nagy kiszerelésben nincs meg, de kis mintát próbáltam belőle. Eddig nem is hallottam róla. Anyukám mesélte a minap, hogy egyik ismerősünkkel sétálgatva mennyire jó illatot érzett, és kiderült, hogy az ismerős hölgy parfümét érzi. Megkérdezte mit használ, és így került a látókörömbe ez a parfüm. De nem igazán foglalkoztam vele, mígnem Temes Anikó egy régebbi youtube videójában is megemlítette, hogy jó kis termék. Na, ekkor már elkezdtem érdeklődni iránta, hiszen egy-két napon belül kétszer is szembejött velem ez a név, eddig meg nem is hallottam róla. Találtam egy angol cikkel is a neten amiben méltatták, és gondoltam mit veszíthetek ha kipróbálom? Egy szó mint száz, ez a parfüm mindenképp újravevős lesz nálam, ha egyszer elfogy. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Confetti

2018. szeptember 26.

Nemrég ismertem meg és használom ezt a parfümöt, és nagyon tetszik (az eredeti Chanelt nem ismerem). Az interneten olvastam egy magasztaló cikket erről az illatszerről, persze még aznap rohantam a Lidl-be, ahol nincs teszter, de nagy bizalommal megvettem próba nélkül. Nagyon alacsony árért egy nagyon kellemes, szép illat, ami tartós is,. Szerintem az üvege is csinos (a Davidoff Cool Water női változatának majdnem ugyanilyen a palackja).
Őszintén érdekelne a Suddenly többi terméke is, de sajnos még nem volt szerencsém hozzájuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.