Egyéb

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2022. június 6.

Lelőhely:   Lidl

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

Racka

2018. július 1.

Nyilván nem olyan komplex, mint a CM, de kellemes hasonmás. Azonban rajtam sajnos kb semeddig nem tart (max. 2 órát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

sfreku

2018. június 21.

Jó pár évvel ezelőtt szagolgattam a lidl-ben , oda meg vissza voltam ezért az illatért, teljesen meg babonázott de akkor még elég tini lány voltam ehhez az erős határozott női illathoz.. Akkoriban fogalmam sem volt mi is az a nagy betűs CM :)) Kerestem már rengeteg alternatívát , de egy eredeti coco-ra még nem ruháznék be.. Így pár napja újra meg találtam a madame glamourt is fel fujva még jobban meg tetszett mint ahogyan eddig emlékeztem:) számomra ez édesebb finomabb verziója a CM-nek pont abbol kapok többet amit hiányolok az eredetiben, ráadásul nagyon finom bőrön is ruhán is egyaránt és tartós is .. az egyik kedvenc lett !! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

pomme

2018. április 19.

Az elején kicsit alkoholos, de nem vész, fél perc alatt elillan. Eddig ez a legjobb CM másolat, amivel találkoztam. Nagyon szépen összerakták, nincs fura mellékszaga. Sajnos nem túl tartós, de 3-4 fújással elvagyok fél napig. Az ára nagyon baráti, az üvege meg tök jól kézre áll, a kupakja is jól zár, őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam. A Luxure CM másolatával ellentétben ez rajtam is finom, nem csak ruhán, úgyhogy ha nem akarom pazarolni az eredetit (olyanom is van), akkor őt fogom locsolni. Nagyon boldog vagyok vele, biztos raktározok még belőle. Valahol végtelenül igazságtalan, hogy ennyire jó minőségű másolatokat árulnak ennyire potom pénzért, de nyugtat a tudat, hogy mindkettőt megveszem, így egy kicsit mindenki jól jár. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Ferita

2018. április 17.

Nem vártam semmi CM érzést amikor ezt a parfümöt megvettem.Sokáig nem bírtam a CM illatvilgát,de most,hogy öregszem egyre jobban vonz.Még mindig nem annyira,hogy meg is vegyem huszonezrekért. Nem használok utánzatokat.Nem sznobságból,csak mert annyi jobbnál jobb parfümöm van itthon,vétek lenne ha rámromlanának.Ebben a parfümben viszont nagyon kellemeset csalódtam.Finom az illata,krémes,nőies.Kb. fél perc és elillan az alkoholossága.Persze tartósságot nem vártam tőle,mert van olyan tizentöbbezresem ami egy óra és elillan rólam. Kb. 2-3 órát bír,szerintem árához képest jó.
Szóval aki finom és nőies illatot szeretne viselni,azoknak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

Szóval aki finom és nőies illatot szeretne viselni,azoknak bátran ajánlom.

Nixe

2018. április 14.

Tiszta Chanel Mademoiselle illat. Csak a nagyon kifinomult orr különbözteti meg bőrre fújva. Sajnos után kell fújni, nem olyan tartós, de ezért az árért 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Albertina

2018. március 2.

2018. március 02.
Nagyon tartós parfüm, egy fújást még másnap is érezni a ruhán! :)

2017. december 10.
Fújtam a teszterből egyet a csuklómra kíváncsiságból a Lidl-ben. Nem tudtam hogy ez a parfüm valaminek az utánzata (itt szembesültem ezzel a kommenteket olvasva), csak láttam az árat és kíváncsivá tett, hogy milyen lehet ez az olcsó parfüm. Kifújva megcsapott valami erős, alkoholos pacsuli "szag", így gyorsan el is döntöttem, hogy ez bizony még ennyi pénzért sem kell. Tovább nézelődtem, vásároltam, el is feledkeztem róla. A pénztárnál ahogy pakoltam a szalagra az árucikkeket, amiket vettem, megéreztem valami finom illatot, és elkönyveltem magamban, hogy milyen kellemes parfümöt használ a pénztáros hölgy. Az autóban eszméltem rá, hogy az illat nem a pénztáros hölgyhöz tartozott, hanem a saját csuklómon illatozik. :) Úgy tűnik kell neki egy kis idő, amíg az erős pacsuliból átalakul kellemes, finom, kifinomult illattá. Ha legközelebb vásárolni megyek, tuti megveszem! Nem azért, mert Chanel utánzat, mert az eredetit egyáltalán nem ismerem, hanem azért, mert tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

2018. március 02.
Nagyon tartós parfüm, egy fújást még másnap is érezni a ruhán! :)

2017. december 10.

Bíborka

2018. február 19.

Először a kézkrémjét vettem meg. Meglepődtem, hogy milyen jó illata van. Aztán megszereztem a parfümöt is. Az az igazság, hogy amikor kifújom fura szaga van és eléggé alkoholos de kb 15 perc múlva elkezd kibontakozni az illata. Nagyon finom, karakteres és tartós ha van türelmünk kivárni azt a 15 percet. Sajnos mostanában emiatt tettem félre pedig egyébként tényleg jó és ennyi pénzért ajándék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

mancus2

2017. december 22.

Kaptam két üveggel, és esküszöm próbáltam vele megbarátkozni, de neeeem! Ezzel engem meg lehetne ölni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

szazsani

2017. december 2.

Most olvasom, hogy ez egy utánzat!! :D szerintem nagyon finom ilata van! sokáig érzem és a ruháimat, sálamat is ellemesen fogja meg...tartós, finom illatú, és nem irritálja a bőrömet. Árban is jó, sokat használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Marimami

2017. december 2.

Nagyon szeretem a Suddenly parfümöt és épp venni szeretnék újabb pár darabot. Ősszel kerestem két Lidl-ben is, nem kaptam. Tudna nekem valaki segíteni, hogy most esetleg Budapesten melyik Lidl-ben van?

Előre is köszönöm, ha valaki tudná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Előre is köszönöm, ha valaki tudná.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.