Egyéb

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2022. június 6.

Lelőhely:   Lidl

A Chanel Coco Mademoiselle replikája.

missmomsen

2015. december 29.

Anyukám adta nekem tovább, mert ő a könnyebb illatokat szereti. Nekem nagyon tetszik, de rajtam egyáltalán nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

2015. december 22.

Ár-érték arányban egész jó utánzatot kapunk, de ez akkor is csak utánzat, nagyon messze van az eredetitől. Amíg nem szerettem a Coco M.-t addig eléggé hasonlónak éreztem (de közel sem ugyanolyannak), miután megszerettem már totál másnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

Torpece

2015. december 1.

A Coco Chanel Mademoiselle igazán élethű másolata! Nemrég vettem itt a piactéren egy kis fújóssal az eredeti parfümből, tehát van mivel összehasonlítanom. Ahogy a csuklómra fújtam rögtön megcsapott az ismerős illat, nagyon meglepődtem mennyire hűen adja vissza a nagy CC illatát. Egyedül a lecsengése ami azért nem ugyanaz. Az eredeti illat még másnap is érezhető rajtam, ugyanolyan kellemes mint az első fújásnál, sőt talán még jobb akkor. Nem azt mondom, hogy ez ugyanaz mint az eredeti Chanel, de sajnos sokan nem tudnak hozzájutni, nekik szerintem érdemes kipróbálni, egy ezrest megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Biamaki

2015. november 28.

Csábító hogy egy ezresért Chanel életérzést vásároljon az ember. De màr ràjöttem, hogy nem csak az illat adja azt a luxus érzését hanem a körítés, a csomagolás is. Az, hogy az eredeti illatot viseled. Mindezek mellett a CM és hasonló nagyágyúk kicsit túl vannak árazva szerintem. Ha egy- egy ilyen parfüm csak 10ezer forint lenne biztosan nem imàdnák amnyian. Ennek a matketingfogásnak én is állandóan bedőlök. Ez a parfüm meg a másik véglet. Túl olcsó ahhoz, hogy büszkén viselje egy igényes nő. Pedig nem egy rossz illat függetlenül attól, hogy valami nagyszerű illat koppintàsa csak. Koppintàst meg ugye ciki viselni. Én megvettem, nekem tetszik. De kellemetlenül érezném magam, ha valahol megkérdeznék mit viselek. Egy ezet forintos parfümöt??? Teszem hozzá, ha ugyan ezt az illatot ebben a csomagolásban 10szeres áron kitennénk egy drogéria polcára vagy akàr csak 3000ért mondjuk a Zarâba akkor tuti nem fikáznák ennyien. Túl kellene lépni ezen a sznobságon. Most vettem mádodszorra. Az első kb 2 éves volt és mostanra megváltozott az illata így vettem egy másikat. Az igazi CM- hez hasonlít de nem egy az egyben az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Marcsi66

2015. november 16.

Használom Cm,-edp,sőt az edt is megvan,de a kíváncsiság miatt megvettem,még teszter se volt kirakva,tehát így.Aki azt mondja,hogy ez ugyanaz,....picit elhamarkodottan ítél.A különbség óriási, fájdalmasan ordít.,...főleg így hogy mind a kettő a csuklómon van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

FTM

Korcsoport: >54
2015. november 9.

Teljesen rendben van! Replika, nem több, de abból az egyik legjobb!!! Finom az illata, puha, rajtam virágos inkább, mint citrusos. Tartós, nagyon nőies, hétköznapra is viselhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 9.

Vaslady

2015. október 19.

Azt hiszem a Lidl-ben kapható,ha jól emlékszem.
Egyszer leemeltem a polcról,de nem fújtam,csak megillatoltam.
Ugy dobtam vissza a polcra,mintha megcsipett volna :-D
Inkább csak egy sima nivea spray a hónajlra,ha nincs pénzem,minthogy ezt a borzadályt magamra fújjam :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 19.

Azt hiszem a Lidl-ben kapható,ha jól emlékszem.
Egyszer leemeltem a polcról,de nem fújtam,csak megillatoltam.
Ugy dobtam vissza a polcra,mintha megcsipett volna :-D

nicestgirl7

2015. július 24.

A legjobb replikája a Chanel Coco Mademoiselle-nek. Persze 1000 forintért nem várhatjuk, hogy Chanel-t kapjunk.
Aki utálja valószínűleg az eredetit sem szeretné túlságosan.
Először tavaly nyáron próbáltam ki, rögtön a csukómra fújtam a Lidl-ben. Pár perc után azt hittem, hogy rosszul leszek a parfüm szúrósságától. Akkor úgy döntöttem, hogy soha többé. De nem hagyott nyugodni a dolog és télen újra kipróbáltam: szerelem volt második fújásra. Nagyon jónak éreztem. És a pár perces szúrósság után egy nagyon kellemes illatot kapunk. Szerintem tartós, több óra múlva is érződik.
Volt, hogy ha ezzel fújtam be magam azt hitték, hogy eredeti Chanel van rajtam. Természetesen nem ugyanolyan, de ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Aki utálja valószínűleg az eredetit sem szeretné túlságosan.

baranyeszter

2015. július 24.

Fura szerzemény ez, szívem szerint egy nagy nullának mondanám.
Kifújás után borzalom, aztán kellemes, aztán megint borzalom... És ez így ment, amíg érződött, hol kellemesen csapott meg az illat, hol szörnyűnek éreztem. És a legrosszabb, hogy a szörnyű illat mögött egy olyan közönségességet éreztem, mint még soha, semmiben.
Összességében bizonyosan van benne fantázia, és el tudom képzelni, hogy van, akin jó ez az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Fura szerzemény ez, szívem szerint egy nagy nullának mondanám.

angi9207

2015. július 22.

Anyukám kapta, de szerinte borzalmas illat. Eleinte én is nagy ívben elkerültem, de elkezdtem szagolgatni, és mivel kifogytam parfümből, ráfanyalodtam. :D
Kezd megtetszeni, de mégis úgy gondolom, hogy nem az én korosztályomnak való. Inkább érettebb hölgyeken tudom elképzelni.
Tesóm szerint is "asszonyos" illat. :D
Addig viszont használgatom, míg meg nem érkezik a következő adag parfümöm. :) És így, hogy tudom, hogy Chanel replika, (bár fogalmam sincs, hogy az milyen, sajnos nekem nem futja ilyen drága dolgokra) büszkén viselem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Tesóm szerint is "asszonyos" illat. :D

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.