Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 125 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 14.

Kiszerelés:   60 g és 125 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Ár: 1500 , Eladó: Lina13
Állapot: új, használatlan , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel: Bp-belváros v foxpost/posta
ReiHUN

2019. május 17.

Neogranormon mellett másik alap kence, ami segít minden bajunkon. Nekem ugyan még nincs babám, így popsikenőcsként még nem alkalmaztam (legfeljebb anno rajtam volt). :D A tégely talán higiénia szempontjából nem annyira praktikus, meg köröm alá megy a krém, stb. De mégis jobban preferálom, mint a tubust, mert maradéktalanul fel lehet használni az egészet, nem kell azzal kínlódni, hogyan szüljük ki még az utolsó grammokat a csomagolásból. Eléggé sűrű, kell egy kis kézmelegség neki, míg jobban kenhető lesz. Általában szőrtelenítés után rögtön illetve még másnap szoktam bekenni vele a bőrömet, és ez gyönyörűen megelőzi a kipirosodást. Nekem nem szárít, inkább hidratál. Bár ez talán az alkalmankénti használatból nem derül úgy ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Hplusz

2019. május 17.

Popsokrémként használtam kislányomnak. Ez volt az egyetlen krém mely gyorsan helyretette a kipirosodott hólyagos, néha meg sebes fenekét. Sok krémet kipróbáltam anno de ennél jobbat sosem találtunk. A kisfiamnál már nem kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

weiwei

2019. május 14.

Cisztás pattanásokra használtam. Esténként rákentem jó vastagon (úgy néztem ki, mint a pöttyös labda) és reggelre levitte a gyulladást, valamint beindította a hámképzést. Eddig ez volt a legjobb termék, amit pattanásra használtam.
Ja és végtelen ideig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Ja és végtelen ideig elég.

horiniki

2019. május 7.

Én popsikrémként használtam kisbabámnál, egy ideig jó is volt, de mivel gyakran kellett használnom, kiszárította a popsiját. Utána seres krémre váltottunk, patikában lehet kapni, szerintem a lehető legjobb popsikrém és recepttel nem is drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Zsuzskamano

2019. május 7.

Szerintem a valaha készült legjobb. Ekcémától kezdve, napégésen át mindenre jó. Popsikenőcsnek vettem persze, és ez volt az egyetlen, ami eltüntette a pirosságot, pedig szegény lányom popsija szinte véres volt a hólyagoktól fogzásnál, nagyon sírt minden pelenkázásnál, ez fél nap alatt helyre hozta. Sokba kerül, de sokáig elég, mert nagyon kevés kell. Igaz, én kínai boltban veszem az angol változatát, így csak 1600 ft a 125 gramm, az meg nem drága, a popsikenőcs is 2000 felett van. Ha nem leszünk pelenkások, akkor is lesz itthon mindig, az tuti. Hab a tortán, hogy imádnivaló tisztaságillata van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

palmiii

2019. május 6.

Jelenleg ezt használjuk, de nem szeretem. A kipirosodást eltünteti, de ez el várható egy popsikrémtől. Nagyon drága, többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Dee

2019. május 4.

Nekünk ez a krém vált be a legjobban. Minden pirosodást, kiütést gyorsan eltüntet. Több társát is kipróbáltuk de egyik sem teljesített ennyire jól. Igen kicsit drágább de ár érték arányban nézve megérte. Még saját magamon és a férjem is szoktam használni. Tehát családilag is tesztelve van hosszú távon és hatalmas nagy pacsi érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Tim

2019. május 4.

Tele van vegyszerrel és a hatásától sem voltam elájulva. Viszont drága. Nagy a hype körülötte. Rengeteg popsikrémet kipróbáltunk a 3 gyerekkel, a mannás vált be leginkább. Az natúr és a kipirosodással is jobban megbirkózik, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

mano

2019. április 30.

Legjobb popsikenőcs! Használtuk a sima patikait és a Bepanthen baby-t, de ez sokkal jobb mindkettőnél. Az állaga is, és már egy használattól sokkal szebb lesz a pici bőre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

gubamara

2019. április 28.

Mikor gyerkőcök pici volt a popsijára is szuper volt. Most száraz, repedezett bőrfelület kezelésére szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>