Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2020. július 10.

Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2020-ban megújult összetétel!

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

reteszke

2020. június 29.

Három gyerek mellett mindig van itthon. Pelenkakiütés ellen a legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Dan94

2020. június 28.

Én pattanásokra használom, olykor az egész arcomat is bekenem vele. Éjszakára használom, mivel nem teljesen szívódik be, egy réteget képez a bőrön, reggel pedig lemosom. Nagyon jól bevált a gyulladáscsökkentésben, hámosításban, használata után reggelre szebb a bőröm összképe. Ezen kívül borotválkozás után kenem be vele vékonyan az érintett területet, segít megelőzni a kipattogást, sima bőrt eredményez. Mennyiségét tekintve még a kis kiszerelés is nagyon sokáig elég. Így már régóta alapdarab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Verena

2020. június 24.

Nagyon jó kisebb sebekre, horzsolásokra. Viszont adni kell neki időt, hogy hasson. Közben pedig mindent befog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

edinaa225

2020. június 14.

Must have darab nem csak kisbabák számára. Arcra, bikinivonalra mindenre jó. Másnapra leviszi a gyulladást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

diavkli

2020. május 31.

Pattanásokra tökéletes, de csak is kizárólag pattanásokra, egész arcra én nem ajánlom, nagyon fullasztó tud lenni, soha be nem szívódós és szárító hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Fiszuli

2020. május 14.

Csak és kizárólag pattanásokra és azok maradványára szoktam használni. Így a legkisebb kiszerelés is piszok sokáig elég. Nagyon jól teszi a dolgát, szépen intézi a pattanásokat, a maradványokat és a hegeken is segít. Maximálisan elégedett vagyok vele. Én soha nem dolgozom bele a bőrömbe, pici foltokat teszek az eltüntetni kívánt bőrhibákra. Se így, se akkor, ha bedolgozom, szóval konkrétan sohasem veszi be a bőröm ezt a krémet, de egyáltalán nem is bánom és pont ezért nem törődök a bőrbe dolgozással sem. Simán befoltozom vele az arcom (a masszív problémákat vastagabban), elvagyok vele egy pár órát otthon, aztán pedig óvatosan letörlöm. Nagyon szeretem az illatát. Semmi rosszat nem tudok és nem is akarok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

sarosilaura

2020. május 3.

Imádom.Mit is irhatnék mást? Tele voltam pattanással,hegekkel,szépen eltüntette pár nap alatt.Az égvilágon semmi nem segitett.Ha este megjelenik egy pattanás reggelre le van húzodva szépen.Csak mivel sajnos lefekvés előtt kenem fel, éjjel az összeset lekenem a párnámra :D Egyetlen bajom vele,hogy elég jol szárit,de egy jo hidratálo pl.méz szépen rendbe hozza,azt a részt,amit kiszáritott.Nagyon kevés kell belőle.És viszonylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Leonitre

2020. március 31.

Én a pattanásokra használom, szépen hámosít, és csökkenti a gyulladást. Biztos babapopsira is jó, de arra még gyerek hiján nem probálam :)
Ha sebekre vagy pattanásokra használnád, este tedd fel, mert nagyon masszív a cucc, reggelre se valószínű, hogy beszívodik, de jó hatással van rájuk.
Sajnos kicsit drága, de lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Sajnos kicsit drága, de lassan fogy.

Reci81

2020. március 20.

A nagybetüs csodakrém!!! Minden kipirosodàsra akàr gyantàzás de epililàlàs utàn,is akkar baba érzékeny popsijàra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 16.

Kiszáradt bőrre jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 16.

Kiszáradt bőrre jó volt.