Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 24.

Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Ár: 2500 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel: Bp-belváros v foxpost/posta
Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém 125gr
Ár: 2000 Ft , Eladó: Wandus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: Személyes átvétel
humankind

2019. november 17.

az arcomon pattanások utáni hegekre, a kezemen, főleg ujjaimon pedig allergiás kiütésekre használom. kicsit borsos az ára, de nagyon sokáig elég és tényleg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

jnrita95

2019. november 12.

Pattanásokra használom már évek óta a külföldi instagram sztárok példáját követve. Imádom. Minden másféle sérülésre is használom: kamolás, égés, berepedezett bőr, szőrtüsző gyulladás, egyéb gyulladás, bőrérzékenység, stb. Biztos vagyok benne, hogy egyszer majd a kisbabámnál is ezt fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

birobarbara85

2019. szeptember 23.

Én eddig csak popsikrémként használtam. Tökéletesen bevált, eddig sose piros a lányom popója. De úgy tűnik lecserélem a DM saját márkás tégelyes krémjére, mert az is hasonlóan sűrű, talán sűrűbb is, de ugyanolyan könnyen leszedi a nedves törlőkendő, DE az ára sokkal barátibb és én minden csere alkalommal bennem neki. Ha nem lenne alternatív verzió csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

tunderke0102

2019. szeptember 19.

Kialakult pelenkakiutesre semmit nem ér, csak jó a hypeja! Megelőzésre jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Kialakult pelenkakiutesre semmit nem ér, csak jó a hypeja! Megelőzésre jó!

Melszi

2019. szeptember 13.

Az arcomon nagyon hatásos a pattanásaimmal szemben, gyulladt bőröm. Ami nekem negatívum, hogy fehér marad mindenhol ahová kenem, egyszerűen nem szívódik be, a bőrredőkben órákig megtapad a fehér krém. Ezért csak éjszaka használom, így viszont tökéletes!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

vhsz

2019. augusztus 14.

Évek óta rendszeresen használjuk. Pelenkakiütésre, érzékeny bőrre, horzsolásokra, felületi sebekre, kisebb égési sérülésekre kitűnő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Holdsarlo

2019. augusztus 6.

Pattanásokra illetve a lábamon levő allergiás kiütéseimre használom. Csökkenti a gyulladásokat és gyorsabban gyógyulnak be sebek. A régi hegeket is halványítja. Kár, hogy tartalmaz kőolaj származékot, de kell valami krém ami hatékonyan csökkenti a gyulladásokat a bőrömön és ez a krém ezt jól tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

TheNancy07

2019. augusztus 2.

Még mindig nem értem, hogy miért halogattam ennek a megvételét... A nagy hőség miatt eléggé kipattogtam, már kétségbe estem, hogy mégis mi ez a jelenség, szóval rohanva mentem megvenni. Kettő! Azaz Kettő nap alatt lehúzta a nagy gyulladt pattanásokat! .... Nem hittem a szememnek. 1 hét aktív használat után kitisztult a bőröm, már nincsenek pattanásaim. Lenyűgöző! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

patvik

2019. június 24.

Pár napja nagyon csúnyán kipattogott egy része az arcomnak (engedtem a tehéntejnek😩), és ez a kis csoda két nap alatt lehúzta a gyulladásokat meg úgy minden rosszaságot. Persze jó vastagon tettem pöttyökben, nekem így a leghatásosabb mindig. Biztos, hogy életem végéig újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Etucic0120

2019. június 15.

Nagyon szeretem. Sosem piros kisfiam popsija és illata is nagyon jó. Jó állaga miatt nagyon sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>