Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: kingus6, Módosítva: 2020. december 23.

Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2020-ban megújult összetétel!

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wildrose

2022. május 7.

Nálunk is bevált hámosító kenőcs: babapopsira megelőzésre és kipirosodásra, arctisztítás vagy gyantázás utáni bőrnyugtatásra és sebgyógyításra, gyulladt pattanásokra, bármilyen hámsérülés vagy irritáció esetén permanensen megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 7.

ljohanna

2022. március 10.

Mindenre jó alap krém. Égés, pattanás, szőrtelenítéstől belobbant bőr, hidegallergia, bármilyen kiütés megmentője.
Nekem jobban bevált, mint az N betűs szintén alap krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Nekem jobban bevált, mint az N betűs szintén alap krém.

Agnes91P

2022. március 6.

Eszméletlen jó. A kisfiam bőrére használom elsősorban, de magamnak is vettem egy kisebb kiszerelést ekcéma kezelésére. Szülés óta valahogy megborult a bőröm állapota, nagyon száraz, és az ujjperceimen állandóan kijönnek a foltok. Ez a krém 1-2 nap alatt rendbe teszi. Ahogy látom itt, még sok más problémára is ki lehet próbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

GuerlainInsolence

2022. február 27.

Mindenre ezt kenjük. Imádás. Nem tudom mi van benne, nem is akarom tudni. Jó és kész :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

ZsofiKrem

2022. február 27.

Általában a pattanásaimra használom és sokszor egy éjszaka alatt is képes csodákat művelni! Nem is tudom mi lenne velem nélküle… Számtalanszor újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

pacsirta26

2022. január 24.

Életem minden problémájára ezt használom. Na de tényleg, jó pattanásosokra, mindenféle sérülésekre és nekem a periorális dermatitiszemen is segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 24.

Renapple

2022. január 19.

Ezt használom kislányom pelusa alá, mióta megszületett. Mindig gyönyörű a kis popója, sosem volt pelenka kiütése, irritáció, bármi gond mialatt ezt használom. Sajnos egyszer kipróbáltunk mást, egyedül akkor volt egy nagyon csúnya pelenka kiütése, amit a Sudocreme nagyon gyorsan eltüntetett. Azóta nem is kisérletezek mással, csak is ezt a Soft Clean törlőkendővel, ami szintén csoda!
Kislányom előtt nem volt itthon ebből a csodából, így nem tudhattam mi mindenre nagyszerű még! Azóta nagyon dok dologra próbáltam, és nagyon meglepett, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. Horzsolásra, sebekre valami fantasztikus. Annyira szépen gyógyít mindent, gyönyörűen hámosít. Mivel nagyon sűrű, testes krém, védi a sebet.
Pattanásokra vált be még valami hihetetlenül.
Ha már nagyon meggyötört az arcom, estére arcolaj után ezt masszírozom bele a bőrömbe. Az olajtól könnyebb eloszlatni. Sokszor célzottan kis területekre, pattikra viszont jó vastagon felviszem estére.
Akár egy esti maszk. Reggelre nagyon szépen enyhíti a pirosságot, szárítja a pattikat, ha teljesen nem is tünteti el őket, a gyuladást nagyon szépen lehozza. Mindenkinek kellene otthon tartani belőle!
Általa fedeztem fel a cink pasztát is! Koncentráltabb, pattikra csodás szer. Aki nem szeretne esetleg Sudocremre beruházni, de pattikra szeretne valami hatásos kenőcsöt, akkor az is ugyanolyan jó, ajánlom.
Szóval Sudocremre, tökéletesen elégedett vagyok vele, egy ezer oldalú csodaszer!
Mindig lesz belőle ezentúl itthon, ha a gyerek elhagyja a pelenkát, akkor is.
Amilyen kis izgő-mozgó, szerintem lesz még seb és horzsolás bőven nálunk, amire bevethetem ezt a csodálatos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Pattanásokra vált be még valami hihetetlenül.
Mindig lesz belőle ezentúl itthon, ha a gyerek elhagyja a pelenkát, akkor is.

Alteire

2021. december 31.

Ennyit mondok: Ez egy csoda!
Már másnap reggelre sokkal halványabbak lesznek tőle a sebek a bőrömön. A picik pedig alig látszanak. Abszolút megéri az árát. Szerintem ilyen gyorsan még a Neogranormon sem hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 31.

Ennyit mondok: Ez egy csoda!

picitina

2021. december 6.

Pattanásos bőrűeknek ez a krém egy alapdarab!
Nem mondom, hogy másnapra eltűntet mindent az arcról, de pl. abban segít, hogy leszoktasson a kapargatásról, és ha a gyulladt-, viszkető-, égő pattanásokra jó vastagon felkenem alvás előtt, másnap látványosan szebb a helyzet!

Akkor lenne ez a világ legtökéletesebb krémje, ha lehetne kapni színtelen változatban is, mert akkor smink alá és hétköznapokon is lehetne használni.
Így marad esti krémnek, vagy hétvégén 4 fal közötti krémnek.
Ezt leszámítva, életmentőnek tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Pattanásos bőrűeknek ez a krém egy alapdarab!

Így marad esti krémnek, vagy hétvégén 4 fal közötti krémnek.
Ezt leszámítva, életmentőnek tartom.

hoembera

2021. november 12.

A Neogranormonhoz hasonló, viszont ami jobban tetszik, hogy nem olyan folyós az állaga. Pl. náthás kipirosodott orra éjszakára szuper, mert hosszan rajta marad a bőrön, nem folyik el mint a Bepanthen vagy a Neogranormon. Tetszik, hogy van több fajta kiszerelés, a tégelyes megoldás viszont egy fél mínusz pont, űgyhogy azért még megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

További info az összetevőről a KM-blogon >>