Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: kingus6, Módosítva: 2020. december 23.

Kiszerelés:   60 g, 125 g és 400 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2020-ban megújult összetétel!

Alkalmazható a pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, ekcémás, felfekvéses bőrfelületen, acne, enyhe égési és fagyási bőrsérülésekre.

A víz előtti összetevők a krém hatóanyagai:

• Cink-oxid : a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.
  • Benzil-benzoát, benzil-cinnamát: elősegítik a hámsejtek növekedését, gyorsítják a hámképződési folyamatot.
  • Benzil-alkohol : antiszeptikus hatású, gátolja a baktériumok elszaporodását, enyhíti a kellemetlen, égő érzetet.
  • Lanolin : puhít és hidratál, segít megőrizni a bőr nedvességét.

floraszbo20

2021. április 29.

Nekem ez egy alap termek a polcomon. A pirossagot szepen leviszi reggelre. Miutan kozmetikus kinyomkod felviszem boven az arcomra este es reggelre jelentosen javulnak a piros pottyeim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

Andi35

2021. április 17.

Babapopsira tökéletes!
Pattanásra úgy vélem gyorsabb a gyogyulási folyamat. Nem is tudom igazából. Annyit nem használtam még arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Babapopsira tökéletes!

coramie

2021. március 19.

Sokat segített a kiütéseim eltüntetésében

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 19.

Sokat segített a kiütéseim eltüntetésében

Dyana91

2021. február 26.

Kisbabámra popsikenőcsként használom. Állagra elég tömény, nehezen szívódik fel, illatra gyógyszertári, de a popsi pirosodást szépen megszünteti. Csak azért nem adok 5 csillagot, mert az összetevőivel nem vagyok teljesen kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

detti23

2021. február 22.

Nekem leginkább a pattanásokból maradt piros foltokra, sebekre vált be leginkább, e téren tényleg szinte csodaszer. Viszont másban nem érzem kiemelkedőnek. A hidegtől gyakran kirepedezett kézfejemen szinte semmit nem segít, de próbáltam rovarcsípések utáni sebekre és itt sem éreztem akkora hatékonyságot. Nagyon tömény krém, elég nehéz rendesen elkenni és idő mire beszívja a bőr, ennek függvényében érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Sipi2001

2021. február 19.

Pár napja alakítottam ki egy bevált módszert:
Miután elvégzem az esti skincare rutinom,teszek egy pöttyöt a Sudocremből minden pattanásra, amit el szeretnék tüntetni, leragasztom olyan sebtapasszal, aminek nincsen olyan "betét" része, hogy éjszaka a krém ne végezze a párnán, aztán reggel amikor leveszem ezeket a tapaszokat, akkor sokkal világosabbak, kevésbé duzzadtak a pattanások. Sokkal hamarabb eltünteti, mintha csak simán hagynám gyógyulni. Nekem bevált ez a módszer, remélem valakinek még segít. Kisebb pattanásokról nem is beszélve, másnap reggelre szinte semmi nem látszik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Pár napja alakítottam ki egy bevált módszert:

bbiijjaa

2021. február 16.

Elsősorban az elkapart vagy kinyomott pattanásaimra használom. Pár nap alatt nagyon szépen begyógyítja őket és a pigmentfoltok is rövidebb időn belül eltűnnek. Igazából minden sérülésnél remekül kifejti hámosító hatását. Kicsit szárít ugyan de a pozitív hatása ezt ellensúlyozza számomra. Körülbelül 10 éve használom már és ennél is maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

blurryface

2021. február 12.

Nem egy csodaszer, de néha sokat tud segíteni a pattanásokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Nem egy csodaszer, de néha sokat tud segíteni a pattanásokon.

magyaredina

2021. január 16.

Nekünk nagyon bevált.
Sajnos volt, amikor nagyon kellett....és bizonyított, gyorsan kezeli a problémákat, szép szárít.
(gyermeken használtuk).
Drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Nekünk nagyon bevált.
(gyermeken használtuk).
Drága.

flamingo25

2021. január 14.

1 héten belül eltüntette a hidegben állandóan kijövő ekcémás foltokat az arcomon. Azokat, amivel idáig egész szezonban küzdöttem. A Bioderma Atoderm olajos lemosójával mostam le az arcom, majd a foltokra jött vastagon a Sudocrem és egy hét alatt rendbe hozott. Bár magas az ára, de nagyon lassan fogy, így megéri beszerezni. Hűtőben tárolom, ezzel biztosítva az elállását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>