Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Tisztító és méregtelenítő hatékonyságával egyedülálló termék a piacon. Megtisztítja a beleket, az ereket, a nyirokkeringést, a bőrt és minden egyes sejtünket. A Perui kovaföld nem csodaszer! Az emberi szervezet a csoda, mely képes megújulni, ha tisztán, rendeltetésszerűen működik. Mindemellett, koncentrált mennyiségben tartalmazza szervezetünk egyik legfontosabb tápanyagát, a szilícium-dioxidot. A Perui kovaföld a legtisztább (91.6%) minőségű és a leghatékonyabb étkezési kovaföld a világon. Más kovaföldekkel ellentétben, egyedül a Perui kovaföld képes hatékonyan kivezetni a baktériumokat, vírusokat és nehézfémeket a szervezetből, pusztán a szerkezetéből adódóan."

DittyCat

2017. augusztus 10.

Mivel a legtöbb púder, ami zsíros, problémás bőrre van, tartalmaz silica összetevőt, azaz szilícium-dioxidot, az Etude House Fix and Fix Fixier púdere pedig kizárólag abból áll, így kipróbáltam a kovaföldet púderként. És remekül működik. Tud valaki ennél olcsóbb szuper púdert :) ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ragdoll

2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂
Megvárom míg megszárad, utána lemosom. A bőröm sokkal szebb, kevesebb bőrhiba és nem szárítja szét az arcom!
Szerintem érdemesebb kipróbálni ezt, nem kell megvenni a sok hangzatos pakolást! Megnyugtató hogy a bőrre nem kerül semmi vegyi anyag 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂

stock14

2017. január 12.

Hihetetlen jó! Komolyan mondom nem győzöm magam ismételni a természetes dolgok a legjobbak a szépségápolásban! Arcpakolást készítek belőle joghurtal majd felkenem a megtisztított arcbőrre fél órát rajta hagyom és esküszöm nem találkoztam még olyan arcpakolással ami ennyire jól tisztít és kisimít! Pedig tényleg nagyon sok arcpakolást kipróbáltam már az olcsóbbaktól a luxus termékekig és nem találtam ennél jobbat! Arról nem is beszélve hogy mennyi pozitív dolgot művel ha belsőleg alkalmazza az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

marryjane

2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Sokszor küzdök gyomorproblémával (érzékeny). Ez a termék szépen teszi a dlgát és valóban nő tőle az én hajam is, az emésztésem is javult. Sőt a bőrömön is látom a változást. Egy hónapig iszom után 2-3 hónap szünet, majd újra.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
Szép kis kiszerelés, sokáig elég.

Adett0710

2015. november 18.

Néhány hónapja kezdtem szedni. Első sorban a rettenetes mértékű hajhullás végett. Számomra ez a termék egy igazi "gyógyszer" lett.
Már az első hét után éreztem a hatását. A gyomromra gyakorolta legelsőnek kedvező hatását. Sokkal "könnyebbnek" éreztem magam. Továbbá elmaradoztak a gyakori esti gyomorégések,rosszul létek.
A harmadik hétnél járva már nem volt egy esti rosszul lét sem ,sőt újabb pozitív hatást véltem felfedezni. A bőröm feszesebb,tónusosabb lett. Igen kedvező hatással bír a narancsbőrre.
A hajamra igaz 1-1,5 hónap szedés után kezdett hatni,de úgy gondolom megérte elkezdeni szedni.
Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).
Ajánlom mindazoknak akik szeretnék megállítani a hajhullást,megszabadulnának a pattanásoktól és a fránya narancsbőrt is szeretnék kezelni.
Ez a termék jobban megéri az árát mint, a sokat ígérő "csodakrémek" , vagy tabletták!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Egy biztos a szedését nem fogom abba hagyni:).