Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

klnfranciska

2017. január 2.

Szerintem ha valaki fülpiercinget szúrat, ahhoz kötelező darab. 5 helyen van porcos helyen átszúrva a fülem, és minden esetben ha begyulladt (kicsit vagy nagyon) ez után nyúltam. Hamar megoldotta a problémát. Mellette alkalmaztam még egy kis kamillás borogatást, de önmagában is hatásos. Szóval akinek piercinggel van gondja csak ajánlani tudom, én másra még nem igen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

adriennbota

2016. október 10.

Ez is egy kötelező darab. Nálam a körömbenövéstől kezdve az orrpiercing illetve fülbevaló miatti gyulladáson át a gyulladt pattanásokig mindenre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

hajasbaba

2016. augusztus 6.

Maximálisan bevált szőrtüszőgyulladásra, szúnyogcsípésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Maximálisan bevált szőrtüszőgyulladásra, szúnyogcsípésre.

Evelyn7

2016. augusztus 1.

Csodaszer! Bárhova megyek a táskámban mindig van. Soha nem voltam pattanásos de néha egy-egy megjelenik persze a legrosszabb pillanatban ilyenkor általában este teszek egy keveset rá és reggelre megszűnik a piros duzzanat. Életmentő imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Bigini

2016. május 15.

Minden háztartásban kell legyen egy ilyen csodakrém. Valóban sok mindenre jó, pattanást is szoktam vele kezelni, ha egy nagyobb begyulladtról van szó. Este felkenem reggelre minden ok. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

lidi2119

2015. szeptember 8.

Belőtték az orrpiercingem és hát szenvedtem vele eleget.... Mindent kipróbáltam amit csak javasoltak, borogattam kamillateával, fertőtlenítettem octenisept-tel, betadinnal, orrpiercing géllel, de semmi hatás. Megkaptam a Tetrant és tadam!!! 2 nap és a probléma megoldva. AJÁNLOM MINDENKINEK. :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

prettywishing

2015. július 12.

anyukám csodakréme:) ő keni mindenre: pattanásra, csípésekre, herpeszre, vágásra-horzsolásra, én csak szőrtüszőgyulladásra, de oda legjobb a műfajában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Csermely

2015. május 24.

Én szőrtüszőgyulladásra szereztem be a kozmetikusom ajánlására, szépen le is húzta. Bármilyen gyulladást lehúz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

nefelejts

2015. április 21.

Szintén fülpiercing. CSODASZER! Egy nap alatt lehúzta a gyulladást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Szintén fülpiercing. CSODASZER! Egy nap alatt lehúzta a gyulladást.

terez.gyimoti

2014. október 11.

Fülpiercinget csináltattam, a porcos résznél szúrták át konkrétan, és természetesen, mivel szeretem birizgálni az újdonságokat a fejemen, csináltam rá egy vadhúsképződményt. Nagyon csúnya volt és hatalmas. Szombaton lerohantam a patikába, hogy au, most már fáj is, ugye szombaton kell ezzel foglalkozni mikor máskor :D Lényeg, hogy azt mondta nekem a patikus hölgy, hogy ez bizony lézer, mire gondoltam, hogy hát, előtte azért még csak ki kéne próbálni valami egyebet is, neme egyből leműteni...NE HIGGYJETEK NEKIK! Egy hét alatt annyira szépen visszahúzódott, hogy az hihetetlen. Ez egy before: http://www.kephost.com/image/t7n ez meg egy after: http://www.kephost.com/image/t77 CSODÁLATOS!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.