Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

PAncsi79

2014. április 22.

Általában gyulladt körömágyra szoktam használni: ha látom, hogy piros és duzzadt, ezzel alaposan bekenem néhány este.
Nem gyógyít azonnal, viszont egy-két nyomással szépen ki tudom tisztítani a bibit és utána szupergyorsan meggyógyul.
Bár szerencsére nincs rá túl gyakran szükség, mindig tartok otthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Bár szerencsére nincs rá túl gyakran szükség, mindig tartok otthon belőle.

ToriRenton

2014. április 21.

Most használtam először és le vagyok nyűgözve. :)
A köldökpiercingemhez nőtt vadhús, elég csúnya volt, be is varasodott, hát nem volt szép... Főleg az itteni vélemények miatt megvettem (épp vidéken voltam, 1040 forintba került), és pár nap alatt gyönyörűen leszedte, most már olyan mintha sose lett volna ilyen problémám! :D Kb. 3 napig használtam, reggel-este kentem be (de tényleg nagyon csúnya volt már a piercing), és már az első használat után látszott, hogy jó lesz. :) Megérdemli mind az 5 csillagot, legalábbis az ehhez hasonló problémákra bátran merem ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Most használtam először és le vagyok nyűgözve. :)

bogarka

2013. december 29.

Tesóm gyulladt fülpiercingjére nagyon bevált, mint ezt már többen is írták. Lett rajta ilyen gyulladt, gennyes, hólyagszerű képződmény, tényleg csúnya volt. Gyönyörűen levitte. Bezzeg az én pattanásmaradványaim. Na azokra semmit sem ér, sőt a zsíros állaga még úgy sem kedvez a pattanásoknak. Na most erre hány csillagot adjak? Nehéz ügy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

zsofia93

2013. december 26.

Ezt a kremet akkor hasznaltam, amikor koldok piercinget csinaltattam es nagyon csunyan be volt gyulladva, este bekentem vele es nagyon szepen helyre hozta 1 ejszaka alatt! Nekem is ajanlottak gyulladt pattanasokra amikre sajnos nem nagyon hasznalt. De azert a 4 csillagot megerdemli! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 26.

mrs.bravo

2013. október 28.

Már kíváncsi voltam,milyen,szóval beneveztem egyre. nekem kozmetikai kezelés után nagyon jó.levitte a pirosságot,gyulladást, csak annyi,hogy nyílt sebbe nem nagyon kenném bele,ha nem muszáj (meg mást se)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Gwendoline

2013. október 18.

Nekem begyulladt a fülem porcos része, mikor fülbevalót csináltattam oda, na arra semmit nem használt, hiába ajánlották gyulladt fülre, kifejezetten oda. A fülcimpánál segít, amikor nagy ritkán begyullad és én nagy ritkán bekenem. Viszont ajánlották nekem régen makacs pattanásra, semmit sem használt, de tényleg semmit! Pedig többen is ajánlották, köztük kozmetikus és patikus is. Nem nagy szám számomra, nagyon-nagyon ritkán használom. amit még külön nem szeretek az az, hogy nagyon zsíros állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

szaboka79

2013. október 18.

Itteni javaslatra szereztem be, kíváncsiságból. Eddig kisebb sebekre, elvakart pattanásra használtam esténként, reggelre szépen behegedt mindig. Régi jó kis cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Lunita

2013. október 10.

Később erre váltottam az ebrimycin-ről (annak azért adtam csak kevesebbet,mert csíp). Nem zavar,hogy olyan gyógyszertári szagú,csak hasson és azt megteszi,elég hamar:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 10.

Ksari

2013. szeptember 7.

Ez a krém egy csoda :) Még decemberben szúrattam fülporc piercinget (tragus), és rettenetesen begyulladt. Kezeltem mindenfélével, amiket a piercinges javasolt, meg amiket a gyógyszertárban ajánlottak, de semmi nem használt. Fél év szenvedés után, miután már vadhús is nőtt, ki akartam szedni. És akkor találtam meg otthon ezt. Anya mondta, hogy kenjem be a fülem, hogy ne legyen még rosszabb, és nem hazudok 1 hét alatt rendbe hozta :) Most már mindig lesz itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

stenonis

2013. szeptember 7.

Büdös és rossz állagú, de nagyon jó cucc. Minden füllyukasztás után használtam, szépen gyógyultak tőle :)
Nemrég begyulladt a körömágyam, folyamatosan ezzel kentem, éjszakára jó vastagon, dunsztkötéssel. Nem vitte le a gyulladást, ellenkezőleg, meggyorsította a folyamatot. Csak három napot szenvedtem, utána óvatosan kinyomkodtam, kitisztítottam, egy órával később már semmi bajom nem volt, pedig előtte rá se tudtam lépni.
Másra még nem használtam, nem tudtam, hogy ilyen sokoldalú :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Másra még nem használtam, nem tudtam, hogy ilyen sokoldalú :)