Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

agnes89

2013. július 3.

Általában az orromra, vagy a szám szélére kenem, éjszakánként szépen meggyógyítja a bőrömet. Ma kínomban rákentem egy fájó szúnyogcsípésre (allergiás vagyok rá), és nem tudom, hogy ettől vagy a bevett gyógyszertől, de elmúlt a pirossága. Elégedett vagyok vele, évek óta ugyanaz a hatóanyag, ugyanazzal a büdösséggel, de megéri!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

lujzi

2013. június 11.

egy hét alatt elmulasztott egy olyan bőrgyulladást, amivel hónapok óta küzdöttem, és már az utolsó reményem volt a bőrgyógyász előtt. bejött :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

grosesaxl

2013. május 25.

Kb mindenfajta sebre,kiütésre a legjobb. Még a macskáink sebeit is ezzel kezeljük :D Leviszi a gyulladást,nagyon megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

amyesther

2013. január 26.

Én mondom, csodákat tesz! :) Neogranormon kenőcs mellé tettem, örök darab lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

calendula88

2013. január 13.

Ez a krém egy csoda.:) Kentem már sebesre nyomkodott pattanásra, semmi nyoma nem maradt, hamarabb gyógyult. Ekcémára is szuper volt,herpeszre is.Mikor fülpiercinget szúrattam és begyulladt, egy este alatt lehúzta a gyulladást.Sőt, az influenzától kipirosodott,kiszáradt orromat is hamar rendbehozta. Mindig van itthon belőle, kis kiszerelése ellenére sokáig elég.:) Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Jucc

2012. november 5.

Én herpeszre használom. Nagyon hajlamos vagyok rá sajna, de mindig van nálam,hogy ha érzem,hogy húzódik már kenem is. Ha már előjött a hólyag is hasznos, sokkal hamarabb varasodik és tűnik el. Bajban lennék nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

tittus

2012. szeptember 21.

Nekem még tavaly tavasszal ezt ajánlották az orrkarikám szúrása után. Két hétig kellett reggel és este bekenni az orromat, nagyon szépen rendbehozta. Vény nélküli, kb 1400 forintért vettem. Most készülök kipróbálni a nagyon pattanásos vállamra, remélem beválik majd arra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

macskajaj

2012. szeptember 2.

Régebben, ha egy pattanást nem jól sikerült kinyomni, akkor ez a nagyobb, csúnya hegeket is 2-3 nap alatt rendbetette. Most már nincs ilyen gondom, de a Tetran kenőcs nálam azóta is mindig kéznél van, még utazni is magammal viszem, mert kicsi kiszerelése miatt bárhova elvihető. Igazából már mindenre használtam: gyulladt pattanásra, hegekre, horzsolásokra, mély sebekre, barátnőm gyulladt, gennyes köldökpiercing-hez is ezt ajánlottam neki, begyulladt fülre, és minden esetben nagyon-nagyon jól teljesített. Igazából semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele, az ára kedvező, évek óta használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

jns.melinda

2012. augusztus 9.

Egyszer egy bérelt korcsolya a teljes hámot leszedte a lábamról, elhúzódott a sebgyógyulás, el is fertőződött. Kamillateás varleáztatás és ez a krém teljesen rendbe hozta, szinte két hét alatt rendbe jött az addigra már majd két cm átmérőjű seb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

szaniblue

2012. augusztus 8.

Nagyon jó kis krém. Én a fülemet kentem vele, amikor frissen volt lyukasztva vagy ha begyullad. Ez volt az egyetlen ami jó volt rá, egy nap alatt levitte a gyulladást. Sebekre is jó. Ha egy cipő nagyon kidörzsöli a sarkamat, akkor is ezzel kenem be és pár nap alatt begyógyítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.