Tibolina

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   499 Ft, 485 Ft és 1010 Ft
Kiszerelés:   50 g, 100 g és 250 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek

Tradícionális, 20 éves receptúra alapján készített kéz- és testkrém

Bársonyosan puhává, hidratálttá varázsolja a kezet. Azonnal beszívódik. Nagyon száraz, ekcémás jellegű bőrfelületre is ajánlott. Lanolint tartalmaz. Színezék mentes.

GRitus

2014. augusztus 10.

A Tibolina mellett a többi kézkrémem eltörpül. Nagyon hamar beszívódik, táplálja a bőröm. Az érdes, kemény bőrre is nagyon hatékony. Az ára 300 Ft alatt van, gyógyszertárakban kapható. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

teko92

2014. augusztus 4.

annyi kézkrémet próbáltam már, mint égen a csillag, de Ő....a kézkrémek kézkrémje, komolyan. Hihetetlenül puha lesz a kezem utána, exta gyorsan beszívódik és az ára is hihetetlenül kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

tothszandra

2014. augusztus 4.

Elképesztő ez a krém! Nem rég találtam rá a gyógyszertárban, 300ft körüli áron, egyébként már új csomagolása van! Ahogy már lent is írták, teljesen és gyorsan beszívódik, hidratálja a kezem. Sokkal jobb mint a méregdrága l'occitane és társai...
Egy barátnőm ekcémás kezére ajánlottam, és képzeljétek, pár nap alatt teljesen elmúlt neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

szaszu05

2014. július 17.

Legeslegjobb kézkrém. Pillanatok alatt beszívódik, kellemes az illata és szebbé teszi a kezemet még akkor is, mikor télen csúnyán kirepedezik. Mondjuk jobban örülnék ha lenne műanyag dobozos változata is, amit mindig magamnál hordhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

messin

2014. március 10.

Elég jó kézkrém, a puccos méregdrága krémeknél biztosan jobb, mert azokat be se szívja a kezem.
Ezt legalább becuppantja két másodperc alatt, egy ideig táplált, sima a bőröm de ez nem tart egy-két óránál tovább. Illata finom, enyhén citromos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 10.

Gaudi

2014. március 9.

Nagyon jó! Nagyon sokféle krémem volt már, márkás drága krémek. Ez árban nem sok, viszont egy kis mogyorónyit teszek a kezemre, 1 pillanat alatt beszívódik,táplál érezhetően. Gyógyszertárban láttam meg véletlenül. Nagyon ajánlom. Sokat mosogattam, kórházban dolgoztam és sokszor mostam kezet. Ez nagyon nagyon jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

dudorka

2014. január 31.

Pillanatok alatt beszívja a bőröm, az illata diszkrét, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Pillanatok alatt beszívja a bőröm, az illata diszkrét, szuper!

Alien

2013. augusztus 19.

Fantasztikus :) Amit ígér a termék be is tartja. Ajándékba kaptam valakitől, de ha ilyen olcsó amilyennek mondjátok, akkor ha elfogy tuti újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Babooca

2013. július 22.

Anyukám kedvenc kézkréme télen. Szolid illata van, jó állaga, csak szerintem nem éppen szép összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

tiktiktak

2013. március 22.

Nagyon jó!!! Többet ér bármelyik drogériás, agyon reklámozott társánál. Jó az állaga, nem marad utána ragacsos a kezem, viszont szuper puha lesz. És az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.