Mediline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Természetes illóolaj Magyarországról.

Kiszerelés: 12 ml

magnes

2012. augusztus 1.

Imádom! (De a pannonhalmi is jó!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Imádom! (De a pannonhalmi is jó!)

BabyDoll

2012. július 20.

Azt hiszem, csodák mégis léteznek, legalábbis semmi racionális magyarázatot nem tudok arra, hogyan lehetséges egy egész levendulamezőt ily' picinyke üvegbe bezárni.
Az illóolaj vajon miért csúfos gyűjtőfogalom, mikor illóolaj és illóolaj sokszor köszönőviszonyban sincs egymással? Többféle, jobb és rosszabb minőségű levendula illóm is volt már, de ez messze a LEGJOBB. Egy csepp Provence-i életérzés magyar módra.
Pár csepp a szekrénybe, ruhák közé frissítésként, molyok ellen; pár csepp a fürdővízbe egy hosszú nap után, vagy 'csak úgy' aromaterápiaként; pár csepp pulzuspontokra, ha épp összedőlni készül a világ; pár csepp hajpakolásokba a szép fürtökért; pár csepp krémekbe a szép bőrért; pár csepp este a párnára a szép álmokért... És még sorolhatnám a végtelenségig...
Mindenkinek nagyon-nagyon ajánlom, főleg ezt a fajtát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Mindenkinek nagyon-nagyon ajánlom, főleg ezt a fajtát.

gerbaud

2012. május 2.

Ugyan van még ugyanilyen finom illatú és 100%-ban természetesen más márkájú magyar levendula illóolaj, de ez is teljesen rendben van minden tekintetben. Szappankészítéshez, krémekbe, szekrény- és szobaillatosításra, illetve hajöblítő ecetes vízhez szoktam használni. Nyugtató hatású, az érzékeny bőrt sem irritálja, és a molyok sem szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

médea

2012. május 1.

Pár éve kaptam tihanyi levendulaolajat. Nagyon tetszik az illata. Párologtatni szoktam a szobámban, de van amikor fürdővízbe teszem, nyugtató hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 1.

Laci

2012. április 14.

A legfinomabb illatú, legtermészetesebb levendula illóolaj, ráadásul magyar. Aki szereti a levendula illatát ne gondolkodjon más termékben. Nagyon ajánlom, tényleg megéri minden cseppje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>