Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Travalo egy olyan újratölthető szórófejes palack, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc illatunkat. Alumínium burkolatának köszönhetően praktikusan kezelhető és nem sérülékeny. 4 ml parfüm tárolására alkalmas, ami több mint 65 fújásra elegendő.

Ár: 1000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

nikuci

2017. október 5.

Annyira szeretem! Nekem a Travalo ice van pinkben és 2 narancssárgában. Sokáig vittem magammal a parfümömet, vagy kisebb 30 milis kiszerelésben is megvettem, mert ha megyünk vmerre jó ha van egy kis jó illat amihez nyúlhatunk, csak rettegtem h összetörik, de amiota megvan minden egyszerűbb! Csak beletöltöm az aktualis kedvenc parfümömet és mehet is a táskába. Ugye a tetejüket nem lehet lecsavarni, de Igazábol tisztítani se egy nagy kihívás, csak gyógyszertári alkohol kell hozzá meg egy hasonló szórófejes kis üvegcse. Az alkohol teljesen elnyomja az előző parfüm illatát. Nincs nehéz táska, idegesség hogy túlélte-e a parfüm ha valamihez neki koccantom a tàskát!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

tika

2017. augusztus 2.

Nekem eredeti példányom van. Ajándékba kaptam, nem is tudom hogy mennyibe kerül. Legalább 3 éve tökéletesen működik, nagyon szeretem :) Most akarok venni egy másikat, hogy különböző illatot töltsek bele. Pontosan hol lehet eredetit venni és mennyibe kerül?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

umpalumpa

2017. április 27.

Hat en nem 1500-ot, hanem joval tobbet adtam erte egy Dm-ben. Ugyesnek tartottam az aljan levo szelepet, egyszeru megtolteni. Honapokig elegedett voltam vele, aztan elovettem hosszabb ido utan a tatyombol es eltunt belole a parfum. Szoval ereszt az a szelep es nem is kicsit. Hamar el kell hasznalni a tartalmat. A 600 Ft-os alu-tokos szoro sokkal jobban bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 27.

Lierre

2017. február 1.

Nekem az Ice kiadás van több színben és egy sima üveges virágmintával.
Nagyon meg voltam vele elégedve eddig, bár most észre vettem, hogy sajnos párolog belőle a drága nedű... Nyári töltésű Versense parfümöm az elmúlt hónapok alatt parfümolajjá érett, ahogy az alkoholtartalmát kilehelte. Mondjuk nem vált kárára :) De egy olcsóbb parfüm valószínűleg hamar megromlott volna így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

Nekem az Ice kiadás van több színben és egy sima üveges virágmintával.

paaulaaa

2016. június 5.

Az egyik leghasznosabb kis tárgyam. Tetszik-e? Nem, bevallom, hogy nagyon nem tetszik de imádom. Ára? Elég húzós, mondhatni drága de imádom. Én az eredetire fektettem be, mert úgy gondoltam ha arra akarom kihasználni amire valóban való, akkor nem árt ha rendesen tudom majd benne hordozni a szeretett illatomat. Évek óta megvan, imádom - szeretem. Utazott már velem többször külfödre, nyáron- nem lett más illata a parfümömnek. Mindennap a táskámban van és működik. Mivel a tisztítása viszont nem egyszerűen megoldható, gondolkozom hogy beszerzek majd egy másikat, egy másik illatnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Szixooo

2016. április 28.

En a Rossmannban vettem anno 1500ft-ert - ket valtozat volt elerheto: attetszo uveges virag mintaval 1500, illetve a fenti kepen lathato klasszikus 3000. Az urtartalma mindkettonek 5ml, de a klasszikus jobban vedi a parfumot a fenytol (feny hatasara valtozhat a parfum szine es illata). Ket eve hasznalom es nem volt meg vele problemam. Tisztitani sem nehez, csak egy ures pumpas uveg kell, amibol nemi vizes alkoholos kevereket toltunk at a travaloba. En nem vettem eszre, hogy keverte volna az illatokat.
Az Ebria altal lentebb leirt spriccelos balasethez az en tapasztalatom az, hogy nem lehet a travalot teljesen feltolteni, csak kb 2/3 - 3/4 reszig. Ha tobbet toltok, akkor tul nagy lesz az uvegben a nyomas, nem tud az alja visszazarni, ezert szivarog - egy spricceles a travalobol kb. kiegyenliti a nyomast es akkor az aljan levo szelep is vissza tud zarni rendesen.
Lehet valakit zavar, hogy nem megy teljesen tele. Nekem a 3/4-ig toltott travalo boven eleg egesz napra, sot... Masik szempont pedig, hogy parfumnek sem tesz jot, ha kis mennyisegben sokaig all (lsd. a kis termek mintak is hamarabb tonkre mennek, mint a teljes uveg parfum).
Osszessegeben szerintem praktikus kis dolog, meg vagyok vele elegedve. Ha valamit valtoztatnek rajta, akkor az a szorofeje lenne: szepen terit, de szerintem tul sok parfumot fuj ki egyszerre - bar ez izles dolga; szamomra 1 pumpalasnyi eleg arra, hogy felfrissitsem az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

_ca_

2016. március 20.

Nekem garantáltan eredeti van, és bár az ötletet magát jónak tartom, sajnos a kivitelezéssel már nem vagyok elégedett. Ha hosszabb ideig, mondjuk két-három hónapig nem használom, akkor már látványossá válik, hogy magától is párolog belőle a parfüm, hiába tűnik úgy, hogy rendesen zár. Így viszont már épp annyi volt a veszteségem, mint egy "hagyományos" parfümszóróval lenne, amit pedig kevésbé nehézkes kitisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

mujerconfused

2015. december 7.

Nekem egy kb 400ft-os kínai másolatom van. Az alja töltés után egy picit szivárgott, de azóta szépen zár, az eredeti gondolom masszívabb, csak az árából kb az összes parfümömnek veszek egy ilyet külön-külön. Praktikus kis valami, a legapróbb táskában is elfér, de azért lehet nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Dike01

2015. november 24.

Több mint egy éve megvan már. Praktikus kis találmány rendesen kitisztítva akár milyen parfümmel feltölthető nem keverednek benne az illatok de valahogy nincs kedvem hetente vagy 2 naponta cserélni a tartalmát, hogy az aktuális kedvenc nálam legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

zsuzsoka0925

2015. november 17.

Néhány hete vettem a Müllerben egy rózsaszínt (tokkal együtt) 4300 Ft-ért. Maga a parfümtartó rész valami fémes anyaggal van bevonva, így nem tud eltörni (pláne ha még a tokjába is beleteszem). Nekem teljesen jól működik, az illatot sem torzítja és a használata is nagyon egyszerű, egy csepp parfüm sem megy kárba. Mivel igyekszem mindig a legnagyobb kiszerelést megvenni a parfümökből (sokkal gazdaságosabb), nekem megváltás volt ez a kis eszköz. Az egyetlen szívfájdalmam az ára, mivel 2-3 parfümöt váltogatok, de így csak egyet tudok magammal vinni.
Ahhoz túl drágának éreztem, hogy vegyek belőle még egyet, viszont olvastam az urban legend-et, miszerint lehet olcsóbban is kapni, így nyitott szemmel jártam.
És végülis múlt héten a szentendrei Auchanban találtam 1500(!!) Ft-ért eredetit. Ehhez ugyan nincsen az a díszített műanyag tok és maga a Travalo is üvegből van (a kupakja piros műanyag), de nagyon masszív, eredetinek tűnik, az illatot ez sem torzítja.
Mindenkinek ajánlom (akár még a drágább verziót is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Mindenkinek ajánlom (akár még a drágább verziót is).