Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Travalo egy olyan újratölthető szórófejes palack, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc illatunkat. Alumínium burkolatának köszönhetően praktikusan kezelhető és nem sérülékeny. 4 ml parfüm tárolására alkalmas, ami több mint 65 fújásra elegendő.

Ár: 1000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Csillagpor123

2015. augusztus 6.

Kb. egy éve használom. Én eredetit rendeltem külföldről kb. 4-5 ezer volt. Semmi baja nincs. Az itteni negatív vélemények szerintem azért születhettek mert valami silány hamisítványt vettek.?.
Hát ezt a terméket én minden lánynak teljes lelkiismeret furdalás nélkül tudok javasolni. Nagyon egyszerű használni, praktikus, kis helyen elfér. Mivel sokat utazok hétvégéken nagyon nagy segítség számomra. Én kimérős parfumériában vettem egy sima parfumos üveget üresen, és abba tettem alkoholt, így ha új parfüm kerül a helyére előtte, 3-4 szer tele töltöm alkohollal és aztán kifújom belőle. Tökéletes. Nem tudok belekötni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

ebria

2015. április 1.

Használom már egy ideje (ugyanazzal a parfümmel nyilván...) de ami az előbb történt az gyalázat. A parfümös üvegben lévő kevés mennyiséget akartam átpumpálni a travaloba, hogy kidobhassam az üres üveget majd. Ahogy pumpálgattam át a folyadékot, kicsit elemeltem a szórófejtől és erre a travaló teljes tartalma visszaspriccelt!!! Rám, a ruhámra, a szobában mindenhova gyakorlatilag. Ennek köszönhetően nem maradt egy csepp sem a parfümből, se az üvegben már, se a travaloban mert az visszaspriccelte az egészet. A káromat 5000ft körülre becslem (beleszámítva a travalot is, amit ezek után biztosan nem fogok már használni). De legalább az egész lakás DKNY Fresh Blossom illatban fog fürödni hetekig. Gyalázat...
U.i.: Világosítson fel valaki nyugodtan, ha ez user error lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

U.i.: Világosítson fel valaki nyugodtan, ha ez user error lett volna.

Eszteeer

2014. október 13.

Nagyon szeretem, tényleg kijön belőle az illat, ha kitisztítom. Szépen szór, praktikus, masszív, ha nem megy tönkre, akkor az árát is megéri. Én nem parfümöt rakok bele, mert az nekem egész nap tart, hanem testpermetet, arra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

Percoon

2014. augusztus 27.

Én megvettem az eredetit, akciós volt szerencsére, még tavaly, bár még így is aránytalanul drága volt. Nagyon praktikusnak találtam, azért is vettem meg. Azzal már az elején tisztában voltam, hogy tisztítani nem nagyon lehet, szóval mindig ugyanazzal a parfümmel töltöttem fel. Viszont egy aggasztó dolgot megfigyeltem. Nem tudom másnál is jelentkezett-e ez a dolog, vagy csak az enyém selejtes (akció?) de én vélek felfedezni némi különbséget a parfüm illatában, ha ebből teszek magamra, mintha az eredeti üvegből. Lehetséges, hogy az alumínium módosítja valamennyire az illat anyagokat? Először azt hittem, csak képzelődök, de többször is teszteltem, és más illatot kapok. Így viszont sajnos óriási a csalódás, mert miért vesztegetnék el egy méregdrága parfümöt, hogy beletöltsem, amikor nem kapom vissza az eredeti illathatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. május 13.

Szerintem nagyon praktikus, könnyen kezelhető és hasznos. Én sokat utazom, és általában szezononként 1 parfümöt használok, így szeretem, hogy nem kell magammal cipelni a nagyobb parfümös üveget, amelyet egyébként nem is szeretek a bőröndben feladni. Általában egyhetes útjaim vannak, bőven elég ez a mannyiségű parfüm. Azért lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 13.

sebidori91

2014. január 18.

Ajándékba kaptam, kb 30 másodperc alatt feltöltöttem,nem folyik, praktikus!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Ajándékba kaptam, kb 30 másodperc alatt feltöltöttem,nem folyik, praktikus!:)

Kodi

2013. november 29.

Csodálatos találmány! De ünneprontó leszek, csak akkor, ha nem selejtes. Kettőt vettem a Rossmannban, ebből egy volt selejtes. Egy arany színű, luxus verziót a netről rendeltem, az is folyik. Emiatt van értelme a külső borításnak. Miért érdemeltem én ezt, vagy lehet rosszul feltölteni? Nem hiszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

darkbeforestorm

2013. november 22.

én ebay-ről rendeltem egy ilyent, max 400 Ft ha volt és megszólalásig hasonlít erre. gyanítom tök ugyanaz, csak ugye az enyém egy név nélküli (márka nélküli) verzió. nagyon praktikus és hasznos és pillanatok alatt feltölthető.
őszintén szólva nekem leesett az állam, hogy azt írjátok 3-4ezer forintba kerül a boltokban. el nem tudom képzelni hogy hogy van képük ilyen drágán árulni egy ilyen kis "semmiséget". sztem érdemes ebay-en utánanézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Hoagirl

2013. november 22.

Jó kis kütyü, hasznos találmány, a táskám nagyon szereti, az azt cipelő vállamról nem is beszélve. :) Magamtól nem vettem volna meg, mert elég borsos az ára, de a tavaly decemberi Pixiboxban rejtőzött egy, ennek hála, kipróbálhattam. Könnyű használni, és tényleg sokáig elég az átpumpált mennyiség, az ember nem is gondolná. Örülök hogy van egy ilyen kis cukiságom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

anszan

2013. június 18.

Nagyon szuper kis palack, a 300 ml-es parfümömet kissé nehéz volt használni, elvinni magammal, ez a tökéletes megoldás. Az ára sem volt vészes, 1.890,- forintért vettem az iparfümérián.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 18.