Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Travalo egy olyan újratölthető szórófejes palack, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc illatunkat. Alumínium burkolatának köszönhetően praktikusan kezelhető és nem sérülékeny. 4 ml parfüm tárolására alkalmas, ami több mint 65 fújásra elegendő.

Ár: 1000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

sabrirory

2013. március 30.

Én most rendeltem meg netről és kb. 4090Ft szállítási díjjal együtt :) Már nagyon várom :) ja és a tisztítása egy speciális alkohollal végezhető el, ami 4100Ft most néztem neten :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Bihter85

2013. március 30.

Tegnap vettem a Rossmanban 3000-ért. Nagyon szép és egyszerű volt tölteni. Belehalnék, ha a 30 milis Kenzo Madly-m megsérülne a tatyómban, ezt lehet hordani simán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Cassie25

2013. március 21.

Én ma vettem. Könnyű volt megtölteni és nagyon kis csini :)
A tisztításával még nem kell foglalkoznom, amíg el nem fogy a 80 ml-em :)
Én 4600-ért vettem a Müllerbe, de Vaterán 3200-ért árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Én ma vettem. Könnyű volt megtölteni és nagyon kis csini :)
A tisztításával még nem kell foglalkoznom, amíg el nem fogy a 80 ml-em :)
Én 4600-ért vettem a Müllerbe, de Vaterán 3200-ért árulják.

Judiit

2013. február 16.

Jó ötlet, ha valaki mindig csak egy parfümöt használ. Tapasztalat, hogy ezeket az üvegcséket max alkohollal lehet szagmentesre tisztítani. Ha valaki minőségi parfümöt használ, annak nincs is szüksége napközbeni utánfújásra, ha meg utazik akkor megy a nagy üveg is vele. Számomra egy nélkülözhető dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 16.

kryszty23

2013. február 14.

Vettem én is egyet a rossmann-ba de már bánom, hogy megvettem. Beletettem a kedvenc parfümömöt után egy másikat akartam beleönteni, de furi illata volt után kiborítottam kimostam és annyira nekem nem jött be inkább viszem magammal a rendes 50ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Tournesol03

2013. február 13.

Rendeltem, nagyon szuper, csak az a baj, hogy lehet hogy teszterrel nem működik?!? Vagy van olyan parfüm, amihez nem illik..?? Valakinek tapasztalat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

BabyDoll

2012. szeptember 14.

Nincs mit ragozni, hurrá, hogy beruháztam rá. Nem mintha az egyébként táskának álcázott puttonyaimban nem férne el akár 2-3 üveg parfüm, de amondó vagyok, hogy éljen a kényelem.
Pofonegyszerű a használata, kicsi, könnyű, de látszik rajta, hogy remek minőség. Stílusos, több színben is elérhető, így mindenki megtalálja a kedvencét.

Annyit még hozzáraknék, hogy megvettem az Excel verziót is, amibe még több fér bele! Juhé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

egifeny

2012. május 7.

Nekem is van hasonlo, nem konkretan ilyen! Joval olcsobban is beszerezheto! Regota akartam mar, szeretem h a legkisebb taskamban se foglal sok helyet :) Feltoltesnel, az en technikam szimplan az, h az uvegcse szajahoz rakom a parfum fujokajat es nyomok parat... sose ment melle, es hamar megtelik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Milli006

2012. május 7.

A müllerben is lehet kapni ilyeneket! :) Talán olcsóbb is... :)
Alapvetően jó kis termék, de valóban az eredeti parfümök tetejét jellemzően nem lehet levenni, így viszont nehéz feltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 7.

A müllerben is lehet kapni ilyeneket! :) Talán olcsóbb is... :)

UnVraiAnge

2011. október 14.

Minden nap hálát adok az égnek, a feltalálónak és a véletlennek, hogy rátaláltam erre a kis kütyüre, mert nekem, mint igazi bolygó hollandinak rendkívül megkönnyíti az életemet. Picike, könnyű és a látszat ellenére rengeteg parfüm fér bele, és ami a legjobb, hogy még repülőre is fel lehet vinni!
Lehet nem éppen a legolcsóbb termék, de igazából csak egyszer kell megvenni és utána annyiszor töltheted, újra ahányszor csak akarod és természetesen avval, amivel akarod.
Én mindenkinek csak ajánlani tudom, ha csak nem akarja valaki önvédelmi eszközként is használni a retiküljét, mert egy újonnan vásárolt, 100ml-es parfümmel egészen hatékony fegyverré alakítható át bármelyik darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.