Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

Muffy

2019. május 29.

Hajra, száraz fejbőrre használom... tökéletes, brutál kevés idő alatt szüntette meg a korpámat (egyéb dolgokkal is közreműködve :D). Árban is tökéletes. Szintén üres testápolódobozban tárolom, mert jobban zárható az eredeti dobozánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

TaZsa

2019. április 16.

Barátnőm javaslatára próbáltam ki mint szemfesték/sminklemosó. Szkeptikus voltam... de mikor kipróbáltam nem hittem el, hogy úgy leszedte a brutál vízálló spirált (amivel eddig semmilyen lemosó nem bírt) hogy a fehér törölköző tesztet hibátlanul teljesítette. Borsószemnyi mennyiséget viszek fel az ujjammal száraz szemre. A szemhéjat épp h bekenegetem a pillákat két ujjam közé csípve picit megdörzsölöm. Vattakoronggal egy törléssel tökéletesen tisztára tudom törölni. Nem hagy zsíros érzetet. Kifogyott krémes tégelyben tartom a sminkasztalomon. A világ legjobb és legolcsóbb sminklemosója. Nem adnám semmiért és örök hála barátnőmnek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

nyiffi

2019. január 27.

Hát ezt sütéshez vettem, de végül a hajamra és az ajkamra is kipróbáltam :D Nem bántam meg! A körmöm, a körömágyam és a hajam is száz százalékosan beszívta, nem is gondoltam volna. Csak sajnos addig nem tudok könyvet olvasni, gépelni, mert lassan szívta be. A hajamon éjszakára rajta szoktam hagyni (göndör, dús, száraz), és másnap lemosom. De kiszerelése miatt inkább kisebb adagokat keresek ezentúl, mert látom, hogy nehezen fogy, és félek, hogy megöregszik, mire odáig jutok, hogy kivégzek egy ilyen vödörrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Pulykatojás

2019. január 12.

Sminklemosóként és hajpakolásnak használom. Állaga jobb az olívaolajnál. Könnyebb lemosni. Sokkal olcsóbb, mint egy sminklemosó vagy egy hajpakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

vivoka100

2018. december 1.

Hajamra használom minden hajmosás előtt (heti 2x)!
Tökéletes amit művel...Fényes és puha tőle a hajam! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Hajamra használom minden hajmosás előtt (heti 2x)!

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Jól használható hajpakolaskent, ajakapolonak és ajakradirnak cukorral keverve, egész arcra is fel szoktam kenni, valamint szemöldök és szempilla apolasra is használom. Igazán sokszínű termék nekem ezekre bevált, kevés is elég belőle (sőt a tulzasba is lehet vele esni) és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ppetra000000

2018. július 30.

A hajam végére szoktam használni ricinusolajjal összekeverve, valamint testradírként himalájai sóval összekeverve. Könnyen felhaszálhatjuk illatos szájfények készítéséhez és még 1000 más dologhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Gina1978

2018. április 21.

Kedvenc felhasználásom: pár csepp testápolóba, balzsamként hajvégre (macerás kimosni, de nem kell minden hajmosáskor használni), naponta szájöblögetésre, ajakápolóként, szódabikarbónával bőrradírként használom szívesen. Ezekre mind nagyon bevált. Használata után nagyon látványos a különbség. Ha elfogy, ki szeretném próbálni a finomítatlan kókuszolajat is, hogy össze tudjam hasonlítani, mekkora a különbség a két változat között.

Update: Éden extra szűz bio kókuszolajat próbáltam ki végül. A finomított olajjal is elégedett voltam, de valóban van különbség a két verzió között, a finomítatlan javára. Hajra és szájöblögetésre egyértelműen a finomítatlan olajat ajánlom, ha vki nem sajnálja rá a kb. háromszoros árat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

blahalu

2018. április 18.

Sminklemosóként és hajpakolásként használom, ill. teafaolajjal és cukorral arcradírként. Csodás :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Luna1024

2018. március 24.

Már előre bajban vagyok a pontozással, ugyanis muszáj leszögeznem, hogy bár a kókuszolajnak megszámlálhatatlanul sok felhasználási módja van, én eddig csak hajpakolásként próbáltam, illetve a bőrömre, ezért nyilván ezekről tudok nyilatkozni, ezeket tudom csak pontozni... Szóval nézzétek el nekem, hogy a többit nem veszem most bele, hiszen főzésben, fogfehérítésben, stb. való hatásáról nincs tapasztalatom... :/
Rövid előtörténet: életem első kókuszolaja Zafír márkájú volt, amit imádtam, hajpakolásként alkalmaztam, és sose volt még annyira fényes, gyönyörű, egészséges és SELYMES a hajam, mint amikor azt használtam!!!! Szinte siklottak a tincsek az ujjaim között, annak előtte el se tudtam volna képzelni, hogy az én hajam ennyire pihe-puha és selymes lehet, mintha egy éjszaka alatt kicserélték volna...
De mivel a Zafírt nehezen találom mostanában, plusz kicsi a flakon, az ára meg magas, ezért gondoltam teszek egy próbát ezzel a jóval olcsóbb drogériás változattal, hátha ugyanolyan hatékony lesz, mint amaz... Nos, sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a közelében nincs annak a hatásnak, amit a Zafírral értem el! Azt elfelejtettem említeni, hogy a Zafír finomítatlan kókuszolaj, a Variocom pedig finomított, tehát nemcsak az illatukban különböznek (a finomítatlan kókuszolajoknak nagyon fini kókuszos illata van, a finomítottnak - pl. a Variocomnak - pedig semmilyen), hanem abban is, hogy mennyi tápanyag van bennük, amit a haj hasznosítani tud. Törölközőszáraz hajra kentem, mint mindig, ugyanis száraz hajon - tapasztalataim szerint - a kókuszolaj nem használ. Egy órát hagytam rajta, majd indultam a fürdőbe samponozni. Kimosni a hajból rohadt nehéz, mint számomra kb. minden olajos pakolást, alsó hangon háromszor kell samponozzak, de néha belefér egy negyedik is... Szóval samponozás, balzsam, hajvégápoló, szárítás... Az eredmény? Semmi! Szó szerint semmit nem csinált a hajammal, se plusz fényességet, se hidratálást, se selymességet nem adott, kb. olyan volt, mintha nem kentem volna semmit a hajamra... Az egyetlen, amit csinált, hogy lelapította azt: a második nap végére már ráfért egy alapos mosás, ami eléggé bosszantott, mert ennél azért tovább szokta bírni a hajam...
Tettem még egy próbát vele hajpakolásként, de miután ugyanezt tapasztaltam, letettem a dologról, és úgy voltam vele, majd elhasználom testápolónak, arckrémbe keverve vagy ajakápolónak... Sajnos erre a célra sem vált be, ugyanis akárhogy próbálom, mindig hagy maga után egyfajta fura, olajos, zavaró filmréteget, ami még reggel is a bőrömön van, egyáltalán nem szívódik be! Semmit nem csinál, csak tovább zsírosítja a bőrömet, ráadásul a közhiedelemmel ellentétben nem is jó kombinált/zsíros bőrre, mert komedóképző. A száraz részeket kicsit puhítja, vészhelyzet esetén oda okés, az ajkakra is viszonylag jó, de nagyon idegesítő kivárni azt a fél napot, amíg beszívja magát a bőrbe, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan termékek, amelyek ugyanezt tudják jóval kevesebb macerával is...

Egyelőre ennyi a tapasztalatom róla, majd ha kipróbáltam egyéb felhasználási módjait is, ígérem visszajövök referálni, de egyelőre csak arról tudok beszámolni, amit tapasztaltam, és azok közül EZ A MÁRKA nekem sajnos semmire nem vált be... :( Könnyen hozzáférhető, jó az ára és hatalmas a kiszerelése, de ennyi. Egy konklúzióm volna így a végére: nem értek egyet azzal, hogy a finomítatlan és a finomított kókuszolaj ugyanolyan hatásos lenne a szépségápolásban. :/ Szerettem volna ezt hinni én is, de szerintem jelen esetben sokkal érdemesebb kicsivel több pénzt rákölteni, és finomítatlan kókuszolajat venni, egészen más az élmény és a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil