Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

Kiddo

2015. március 29.

Na EZ A CSODASZER! Én eddig csak arctisztításra használtam, de ha semmi másra nem jó, akkor is tökéletes! Nem is tudom miért vettem a drágábbnál drágább arclemosókat, meg külön a szemfestéklemosókat, amikor ez mindegyiknél jobb! Én úgy csinálom, hogy egy keveset bemasszírozok az arcomba, meg a szememre is kenek, aztán egy meleg vizes törülközővel megtörlöm és láss csodád pihepuha és tiszta az arcom... Ez az eddigi "legötcsillagosabb" termék amit pontozok! :) Ki fogom próbálni a hajamra is! :)

Szóval... kipróbáltam a hajamra is, és imádom!!!! SOHA nem volt még ilyen szép, csillogó, egyenes, élettel teli a hajam! Száraz hajra kentem belőle jócskán, a fejbőrömre is, aztán megmostam a hajam a szokásos( Farmasi) samponommal... elképesztő! és a legjobb, hogy tudom, hogy ez nem valami szilikonos mű valami ami bevonja a hajam, hanem valóban ilyen szép lett tőle. IMÁDOM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Milli91

2015. március 25.

Nemrég használtam el egy dobozzal, és nagyon hiányzik, mert sajnos az anyagiak még nem tették lehetővé, hogy újra megvegyem...ezt használtam hajpakolásnak,hajvégápolónak, sminklemosáshoz (a vízállót is szépen leszedi) és hidratálónak - ajakápolónak...utazáshoz átraktam belőle egy pici dobozba amiből kifogyott a krém és nagyon praktikus mert az esti rutint végig tudtam csinálni vele (sminklemosás, hidratáló kézre-szájra stb) és nem kellett külön 8 kencét cipelnem magammal...szóval nagy nagy csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

stock14

2015. február 24.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokoldalú, én legtöbbször hajpakolásként használom és szépen rendben tartja a hajamat. Valamint nagyon jó még kiszáradt bőrre, ajakápolóként, stb... Nagyon szeretem. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Damayanti

2015. február 20.

Én kókusz olajjal sütök-főzök legtöbbször és arra nagyon bevált :) Igaz, eleve arra is vettem, meg sem fordult a fejemben, hogy ezt is a hajamra, bőrömre kenhetném :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Klau7

2015. február 20.

Hajpakolásnak tettem fel, de mintha a rici jobb lenne. Ha másra nem főzésre elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 20.

zsofikjry

2015. január 29.

Olyan sokat hallottam már a jótékony hatásairól, hogy én is vettem. Hát, nem vagyok túlságosan hozzáértő, valószínűleg túlléptem az ideális mennyiséget. Tettem a hajvégeimre szárítás előtt az első próbálkozáskor, de utána nagyon lelapult. :( Másodszor már pakolásként használtam, egy teljes éjszakán át rajta volt, másnap jó alaposan megmostam a hajam, és ahogy javasolták, kiöblítés után nem használtam semmilyen terméket - mondván, hogy úgy is gyönyörűen ki lehet majd fésülni. Háát, mit ne mondjak... nem így történt... A következő alkalommal már fújtam rá egy kis hajápolót szárítás előtt, kicsit fésülgettem is, gyönyörű fényes haj lett az eredmény. A töredezett részeket tényleg rendbe teszi. Bár pár alkalommal azért nem kell csodákat várni.
De nekem sokkal jobban bejön, mint a ricinusolaj. A lefekvés előtti arctisztító rutinomnak mindennapos részévé vált, nagyonnagyon kis mennyiséget eloszlatok az arcbőrömön, inkább többször keveset, mint egyszerre túl sokat (!). 4 nap alatt megszűnt a hámlás, ami sajna a hidegben kialakult. Testápolóként elég lassan szívódik be, az igaz, de utána nagyon szép, puha bőr az eredmény, szóval abszolút megéri. Szerintem még sosem használtam ennyiféle célra egyetlen terméket, jár az öt csillag - még az ára is baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Marome

2015. január 24.

Hajra használom, hajmosás előtt 2-3 óráig pakolásként rajta hagyom. Lemosás után a hajam puha és fényes. Megéri az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

tia094

2015. január 22.

Nagyon szeretem.a hajam tényleg csillogó és fényes lesz tőle,én tulajdonképpen emiatt vettem. Sajnálom, hogy nincs illata,imádom a kókusz illatát. De a hatása kárpótol. Pakolásként használom hajmosás előtt, mivel balzsamként nem vált be ugyanis puszta vízzel nem lehet kimosni sajnos. Pedig jó lett volna hogy ha arra is beválik. De így is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 22.

vagi.p94

2015. január 9.

Én a hajamra használom elsősorban, pakolásként és a hajvégek kenegetésére. Lassan meggyőztetek, legközelebb finomítatlant veszek, bár ez is lassan fogy (valószínűleg a végét főzésre fogom elhasználni). A hatását szeretem, erősek a hajszálaim, és nem szárazak. Mivel természetes, megérdemli az öt csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

FerJuci

2015. január 3.

Sminklemosásra használom leginkább, arra szuper. Miután letörlöm a kendőmmel, nem marad zsíros a bőröm tőle, pedig törlés előtt olajban tocsog. :D Hajvégekre is szoktam kenni néha hajmosás előtt, testápoló helyett is használom, a lábszáram nagyon szereti, egyből beszippantja. Testradírnak is kiváló, egy kis kávézaccal keverve. Utána olyan puha a bőröm, hogy nem győzöm simogatni. :D Legutóbb a házi készítésű ajakbalzsamomba is került, nagyon szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil