Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

katuska8

2013. július 17.

Pénteken vettem 1149 Ft-ért én is a Dm-ben. Minden hajmosás előtt használom, mint hajpakolást és minden nap 1-2-szer, mint hajvégápolót. Első hasznlatra, még nem győzött meg teljesen, volt még valami hiányérzetem. Azután a hajmosás után lett vágva a hajamból egy pici, és azóta minden nap egyre szebb és szebb a hajam az olajtól. Tegnap kivételesen nem használtam, mint hajpakolást, viszont a puhaság és a fényesség még így is megmaradt. Én igazából nem is bánom, hogy nincs illata, mert nem annyira szimpatizálok a kókusszal. Rengeteg ideig elég lesz, szóval abszolút megéri az árát ilyen tekintetben is, és a hatását nézve is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

dorisz13

2013. május 21.

Én is szintén a hajamra használom. :)
Szoktam a teljes hosszra - egész estére, ha az időm engedi, de minimum 3 órára mindig. Illetve a hajvégeimre pakolásként 40-60 percre. Mivel ez egy szilárd anyag, ezért 2-3 evőkanálnyit felmelegítek a mikróban, majd ezután eloszlatom a hajamon. Becsavarom törölközővel, és várom a hatóidő leteltét.:)
Régebben ricinusolajat használtam több évig, de az utolsó használatok alkalmával nagyon negatív tapasztalataim voltak. Kikezdte a hajfestékemet, pedig nem váltottam, és nagyon nehezen tudtam kimosni, pedig régen ez nem okozott gondot. Ekkor nézelődtem, milyen olajat kellene a hajamra kenni. Végül a kókuszolaj mellett tettem le a voksomat, nagy örömömre! :) Rengeteg pozitív hatása van ezért mindenkinek csak ajánlani tudom! (Hidratáló, szemránckrém, hajkondicionáló, korpásodás és őszülés ellen, hajnövesztés!, sminklemosó, ajakápoló, testradír stb.)
Már több hónapja használom, és csúcs szuper hatása van a hajamra.:) Már az első alkalom után puha,gubancmentes és fényes volt a hajam. Hajvágás után kezdtem el használni, és látványosan növekedett a hajam. Emellett azt vettem észre, hogy a hajfestékem tartósabb, az ősz hajszálakról is több idő alatt kopik le. 2 samponozás után szépen ki lehet mosni, nem marad benne a hajban.
5**:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Én is szintén a hajamra használom. :)
5**:))

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil